Tatus

1930 pont

Tatus blogja
Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

1930 pont

Tatus blogja
Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Cellular Anti-Age Szemkörnyékápoló Krém

Nivea Cellular Anti-Age Szemkörnyékápoló Krém
2019. március 17.

Nagyon sokáig elég. Még tavaly kezdtem el használni. Annyira tetszett, hogy a tavaszi glamour napokon vettem is utánpótlást. Akció nélkül kicsit drágának találom.
Na, hat azt amit akkor vettem kb két bontottam meg.
Megelőzés és hidratalas céljából kezdtem el használni leginkább, szerencsére meg nem igazán van min tesztelnem. Szeretem, finom selymes krém, nem irratalja a borom, pedig érzékeny. Nagyon jól hidratalja a szemkornyekem, ha néha elfelejtem használni érzem a hiányát, hogy száraz ott a bőröm. Egyébként lehet, hogy bemeselem magamnak, de mióta használom sokkal szebbek a szempillaim.
Szóval amúgy tökre megvagyok vele elegedve, de ha elfogy nem fogom újra venni. Minden állatkísérlettel kapcsolatban levő cég kozmetikumait száműzni szeretnem a lakásomból. Már csak ő van hátra!

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2019. március 15.

Körülbelül több mint egy éve mindenáron találni akartam egy üde, friss, könnyű, nőies virágos tiszta illatot. Annyira vágytam erre az illatra és annyira megvolt az elkepzeles a fejemben, hogy hosszú hónapokig csak keresgéltem sikertelenül.
Egy nap megint bementem a Müllerbe szimatolni, teljesen veletlenul a csuklomra fújtam Őt, előtte valamiért soha nem jutott eszembe, és most sem vártam tőle semmit. Majd tovább mentem. Kicsit később szimatoltam a kezem, és azonnal tudtam Ő az. Megtalaltam. Egész héten vissza jártam szimatolni, annyira megfogott. Megvettem. Azóta is töretlen a szerelmunk. Szeretem, hogy az ismerőseim az én illatomnak azonosítják be ezt a parfümöt, és azt mondjak mast nem is tudnak elképzelni rajtam.
Mindig irigykedtem azokra a Nőkre akiknek megvan a saját illatuk. Úgy érzem végre nekem is ❤️

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. március 14.

Reggel és este is használom. Alapvetően vízhiányos a bőröm, de napkozben zsirosodasra hajlamos,főként a T vonalban.
Egy ideig egész arcra használtam, de azt vettem észre, hogy az orromat nagyon szárítja, ezt a részt kihagyva teljesen tökéletes. Valahogy sokkal szebb a borkepem, egységesebb, nem fényesedik ki napkozben. Kevesebb a bőr problémám, ami elő is jön sokkal hamarabb gyógyul. Még egy kicsi van az üveg alján, ha elfogy mindenkeppen újra veszem.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2019. március 14.

Külsőre és elvileg hatásra is nagyon hajaz a Lovely curling pump up spiraljara. Amit nagyon szeretek és nagyon elégedett vagyok vele. Újra akartam vásárolni, de egymas után kétszer is hűlt helyét találtam a polcon.
Viszont spirált meg muszáj voltam már venni. Gondoltam egye fene, most akkor megveszem őt, hátha tényleg olyan jó mint a lovely.

Hát. Kár volt. Tapaszt, de nagyon, reméltem, hogy ha majd pár alkalom után sűrűsödik a festék jobb lesz a helyzet de nem. Ha nem lenne elég, hogy összeragadnak tőle a szempillaim, meg szepseges kis csomokkal is feldobja őket. Nem tartós, nagyon könnyen elkenodik és elfolyik, illetve lassan is szárad.

Ha valaki a pókláb pillakra bukik mindenkeppen ajanlom figyelmébe. Én ezentúl messzire elkerülöm az biztos.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. december 11.

Úristen. Évek óta halogatom, hogy kipróbáljam. Makacsul ragaszkodtam a jól bevált maybelline lash sensational spiralomhoz. Tegnap szerettem volna újra venni, de egy darab sem volt. Így gondoltam egye fene, lehet, hogy ez egy jel, hogy végre megvegyem ezt a kis sárga csodát. Lányok. Én ma reggel nem hittem a szememnek, akkora és olyan fekete pillakat varázsolt nekem, hogy meg most is csak ámulok. Az már csak hab a tortán, hogy harmad annyiba kerül, mint a maybelline. Soha többet nem veszek mast.

Alterra Haaröl

Alterra Haaröl
2018. január 14.

Nagyon szerettem, három flakont is elfogyasztottam.Hosszú, erős szálú göndör hajam van, mindig szép fényes a hossza de a hajvégeim sajnos szárazak. Ragaszkodom a szilikonmentességhez és ez volt első amit találtam évek óta hajvégápoló kategóriában ( az alverdét leszámítva, de hát köszi a második összetevő az alkohol, ha már száraz hajvégekre használnám nyilván nem fogok rá alkoholosat tenni) A héten akartam újra venni, sorra jártam a rossmannokat és sehol sem leltem,nem hittem el, hogy ennyire népszerű lenne. Majd a negyedik helyen már csak megkérdeztem egy eladót a dologról, és szomorúan kellett hallanom, hogy kivonták! :( Azóta bújom a netet, de a Lush méreg drága hajvégápolóján kívűl semmi szilikonmenteset nem találtam.Ha esetleg tudna valaki valami alternatívát ajánlani kérem ne tartsa magában!

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2017. december 19.

Szükségem volt egy új alapozóra.Sajnos ahogy jön a hideg az én bőröm egyre vízhiányosabb és szárazabb, így muszáj volt kispadra ültetnem a szeretett Catrice HD liquid alapozómat, jelenleg túl száraz textúrájú a bőrömhöz. Tanácstalan voltam, nagyon gondolkoztam a Maybelline új alapozója és e között, de elöbbinél borzalmasan rózsaszínek a világosabb árnyalatok, ráadásul a héten akciósan láttam meg a Rossmannban ezt a kis Rimmelt 2300 Ft körül. A 103 True Ivoryra esett a választásom, semleges, se nem rózsaszín se nem sárgás árnyalat,elég fehér börű vagyok így télen, de nem az a kifejezett hófehérke, egyenlőre úgy látom sikerült jól választanom. Az applikátor tetszik, praktikus a folyós állag miatt, bár ahogy előttem is írták valóban nem túl higiénikus. A fedése inkább gyenge közepes, mintsem erős közepes,akinek nincenek nagyobb bőrhibái pont elég,viszont nagyon szép börképet ad, könnyű,természetes, kellemes viselet számomra, egyaltalan nem látszik, hogy alapozót viselek. Nem emelte ki a száraz részeket sem. és nem ül bele az apróbb barázdákba. Szóval egyenlőre nagyon tetszik, remélem jóban maradunk.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2017. április 17.

Nagyon szépen mutat a bőrön, a pólusokat feltölti.Nem maszkos, abszólút természetes. A viselése is kellemes,észre sem venni. A fedése gyenge, enyhe közepes. Kiegyenlíti a bőrtónust, de a hibákat nem fedi el, ami igazából nem is probléma és nem is igéri, igy ha valakinek nagyobb fedésre van szüksége válasszon annak megfelelő alapozót, vagy korrektort mellé. Egyetlen problémám van vele, hogy meg púderrel is 2-3 óra után átfényesedik,ami szintén nem lenne akkora probléma, de úgy gondolom ez az oka annak, hogy (nekem legalábbis) nem túl tartós.

Lanvin Éclat d'Arpège EDP

Lanvin Éclat d'Arpège EDP
2017. február 20.

Szerelem! Teljesen véletlen a megismerkedésünk. Már ebből is csak arra tudok gondolni, hogy nekünk egymásra kellett találnunk! Nagyon könnyed, finom és, ahogy a leírás is mutatja, légies. Nagyon passzolunk, és bár tavaszi/ nyár esti illatnak mondanám inkább, én bármikor tudom használni. Ahogy már előttem is írták, kifejezetten kedvelem, hogy nem egy ismert, tucat illat. Igy méginkább megmarad a különlegessége számomra!

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor
2016. szeptember 11.

Mindig kiszerettem volna próbálni ezt a dezodort, sajnos nagyon izzadós vagyok, és akármit próbáltam a nap végére mindig kellemetlen szagot éreztem magamon, ami nagyon zavart. Megmondom őszintén az árát kicsit sokkalottam, ez az egy dolog tartott csak vissza,hogy megvegyem. Majd egy instagrammos lajkolos játékon szerencsém volt és megnyertem. Azóta nem érdekel az ára, folyamatosan újra veszem és fogom is. Ez az egyetlen dezodor amitől nem aggódok, hogy kellemetlen 'illatok' csapják meg az orrom akármilyen napnak nézek elébe.