tavirozsa86

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Golden Green Oliva Beauty 24 Órás Sejtmegújító Arckrém

Golden Green Oliva Beauty 24 Órás Sejtmegújító Arckrém
2021. december 22.

Professzionális kozmetikai termékként árulták, egyelőre elégedett vagyok vele. A bőröm (36 évesen) sokkal puhább tapintású, hidratáltabbá vált tőle.
Doboz hátulján lévő felirat alapján 24 órás sejtmegújító arckrém extra szűz mediterrán olívaolaj + retinol + anti-aging növényi komplex + UVA/UVB szűrű
Egyedül azt hiányolom, hogy nincs feltüntetve a terméken, hogy milyen mértékű UVA/UVB védelmet biztosít.

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal
2021. május 10.

Nem tudom, hivatalosan van-e előírás egy body mousse állagára, de tény, hogy lágy textúrája miatt ez a testápoló könnyedén kenhető, gyorsan beszívódik, ami egy mousse lényege lehet. Pillanatok alatt eltűnik a kezem alól, először egy kicsit nedves érzetet hagy a bőrön, aztán ha beszívódott, utána finom puha, hidratált tőle a bőröm. Általában este szoktam felkenni, úgyhogy nem tudom, ez meddig tart. :) Viszont a tenyeremet én le szoktam mosni utána, mert zavar az a vékony bevonat, amit képez, bár tapintásra olyan, mintha selyem lenne, de mégis "ott van". Az illata pont jó, nem túl epres, nem túl erős, viszont a benne lévő parfüm miatt levonás jár.

Oriflame Revitalizáló Kézkrém Aloe Verával

Oriflame Revitalizáló Kézkrém Aloe Verával
2021. május 10.

A magasabb kockázatú összetevők ellenére is azt tapasztaltam, hogy ideális ápolást biztosít száraz kezeimnek. Kézmosás után kenem be vele, naponta többször. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nagyon könnyű az állaga. Az összetevők miatt miatt az 1 csillag levonás.

Eucerin Atopicontrol Balzsam

Eucerin Atopicontrol Balzsam
2021. március 17.

Én ugyan nem a balzsamot, hanem a lotiont használom belőle, de csak ajánlati tudom a termékcsaládot ekcémás bőrre! Nekem évek óta fennálló, és csak szteroidos krémmel múló ekcémára ez jött be a legjobban, de tudjátok: minden testi tünet lelki eredetű, tehát az igazi megoldást szerintem az biztosítja, hogy az ember megtalálja és megoldja (az ekcémát okozó) problémát az életében (pl. nekem volt olyan, hogy kiléptem egy nyomasztó, nem szeretetteljes párkapcsolatból, és másnapra nyoma sem volt a hónapok óta fennálló erős ekcémának!!).
Ez az Eucerin termék azonban kitűnő a mindennapokra, az akutmentes időszakok alatti hidratálásra, és a tünetmentesség fenntartására.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2021. március 17.

Erősen ekcémás kezemre használtam, szuperül hat, nagyon sokáig hidratál, és egyből elmúlik használata után a viszketés. Nem irritál, úgyhogy problémás bőrre ajánlom.

Yves Rocher Ráncfeltöltő Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Ráncfeltöltő Éjszakai Arcápoló
2021. március 17.

Pár napja vettem ezt a terméket, sajnálattal látom itt, hogy két piros pöttyös összetevője is van, így emiatt nem választanám újra (s emiatt a 2 pont). Viszont könnyen beszívódik, sűrű állagú, de jól kenhető krém és nem hagy nehéz érzetet a bőrömön.

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító
2021. március 17.

Nekem is sokáig kitart, szépen tisztít, tiszta érzetet hagy, nincs illata, nem irritál.

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2021. március 17.

Én is már 2 tubussal kaptam ajándékba vásárlás mellé (gyanús?), és az esti arctisztítás után hidratálóként viszem fel vékony rétegben. Még az első tubus felénél tartok csak, igaz nem használom heti kétszer, csak amikor eszembe jut. Nagyon gyorsan beszívódik, nem marad semmi belőle az arcomon, nem kell letörölni. Puha arcbőrt eredményez, érzetre jól hidratál és egyáltalán nem nehezíti el a bőrt. Szinte nem is érezni. De az összetevők alapján magamtól nem választanám.

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal

Yves Rocher Növényi Testradír Barackmaggal
2021. március 17.

Az egyik legjobb bőrradír, kellemes illattal és erős radírozó hatással.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kókuszdió Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kókuszdió Hab- és Tusfürdő
2021. március 17.

Én is az illata miatt szavazok erre a termékre. Valóban krémes, nem szárít, és ha elég sokat teszek a kádba, akkor a habja is fantasztikus. :)