taylork

Regisztráció dátuma: 2012. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2012. október 31.

Nagyon jóóóóó!!! A fodrászom is megállapította, hogy sokkal egészségesebb a hajam! Egy jó ideje már használom és csak a kis tartály felénél vagyok. Minden hajmosásnál használom, de csak vasárnap hagyom rajta több ideig. Az illata nem jó, de a hatása csodálatos!

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet
2012. október 31.

Szerintem nem rossz, hajszárítás és vasalás előtt is alaposan befújom..remélem tényleg használ :D

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2012. október 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és jól tettem! Jó állag, jó tartósság, matt finish..ami nekem személy szerint kicsit kevés az a fedése. Ha pattis a bőröd akkor kell mellé korrektor. A színválaszték nem jó, az ivory a legvilágosabb árnyalat szerencsére jó, de nem az igazi.
Mindent összevetve eddig ez a legjobb alapozóm. Bátran ajánlom!

CV Young 25 3in1 Reinigung + Peeling + Maske

CV Young 25  3in1 Reinigung + Peeling + Maske
2012. október 31.

Én ezt régebben használtam és klassz friss érzést hagyott maga után, jó kis cucc. :)

Clean&Clear Shine Control Tonik

Clean&Clear Shine Control Tonik
2012. október 31.

Nekem teljes mértékben bejött. Tényleg kicsit hamar fényesedek utána, de sminklemosás után is még egy csomó sminket leszed a bőrömről, a pattanásokat pedig jól fertőtleníti.

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2012. október 24.

Most vettem 535Ftért, potom összeg ezért a varázslatos anyagért! Olyan hihetetlen selyme és puha lett tőle a hajam mint még soha, ahh nagyon szeretem! Határozottan csodaszer! Eddig csak jó tapasztalatim vannak a kallossal, lehetséges, hogy minden hajápolási termékem kallosra vált az elkövetkező időkben.. :)

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2012. május 14.

Gyönyörűen rendbe teszi az ajkakat, bár néha picit szárít.

Playboy Play It Spicy EDT

Playboy Play It Spicy EDT
2012. május 14.

Óriási szerelem, az illata tartós és nagyon nagyon jóóó és nagyon illik hozzám!

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2012. május 14.

Próbát tettem vele, szerintem jól fed és krémes, jó az állaga, bátran ajánlom.. :)

Dermax Illatmentes Testápóló

Dermax Illatmentes Testápóló
2012. május 14.

Szerintem teljesen jó, én szeretem, főleg a csomagolását. Az ára nagyon jó, én a müllerben akadtam rá.