TaZsa

Regisztráció dátuma: 2017. február 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2020. június 1.

Teljesen ugyanaz a véleményem mint Cicc1234-nek. Még annyit fűznék hozzá, hogy 1,5 hét után mivel teljesen kinyúlt forró vízbe tettem, ami végülis segített rajta de nem lett ugyanolyan mint mikor elsőnek használtam. Hátközépig érő vékonyabb száraz hajam van, nekem húz és belegabalyodik mikor kiveszem ezért óvatoskodni szoktam vele ami viszont nem az én idegeimnek való :D mondjuk épp ezért nekem nem húzott ki egy hajszálamat se... Ezek után azt mondanám, hogy azoknak akik szoros csuriban szeretik hordani a hajukat (amit reggel összegumizok és estig tart) és hosszabb a hajuk, azoknak inkább csalódás lehet ez a termék. Pozitívuma, hogy tényleg nem gyötri meg a hajhagymákat...mivel ahogy írtam, egyszerűen nem tudja olyan szorosan tartani a hajat, viszont erre meg bármilyen hajgumi képes ha nem csurizom olyan szorosra...

Neutrogena Lábkrém Száraz Bőrre

Neutrogena Lábkrém Száraz Bőrre
2019. december 8.

A legjobb! Ennyi. Egy kis habkő a zuhany alatt+ ez a krém és reggelre csodát tesz. Kézkrémnek is ezt használom mikor a tisztító szerek vagy a sok mosogatás után nagyon kiszárad a kezem azonnal helyre teszi, eddig ezt semmilyen kézkrémmel nem tudtam elérni. Nincs különösebb illata, elég testes krém (dehát milyen legyen?) és igen. nyáron bekent lábbal papucsban nem érdemes elindulni, én télen sem tudom elviselni úgy, hogy zoknit húzok rá, szóval marad az olyan nyugis estéken való használat mikor tuti nem kell már felkelned az ágyból különben vagy a papucs kenődik össze vagy jön a csempén való csúszkálás :D Az első használat óta még azt vettem észre, hogy ha nem kenem be akkor is hidratáltabb azóta a lábam. Cs.o.d.a.sz.e.r.

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2019. május 8.

Picit fehérít, a normál bőrömön a matt hatást egész jól tartja és selymes lenne a textúrája a bőrön HA nem lennének benne pici kis durvább szemcsék. A finishe meg tényleg olyan mintha belefejeltem volna egy tál lisztbe... ha frissen napfényben megnézem kimondottan borzasztó. Á-á...

Variocom Kókuszolaj

Variocom Kókuszolaj
2019. április 16.

Barátnőm javaslatára próbáltam ki mint szemfesték/sminklemosó. Szkeptikus voltam... de mikor kipróbáltam nem hittem el, hogy úgy leszedte a brutál vízálló spirált (amivel eddig semmilyen lemosó nem bírt) hogy a fehér törölköző tesztet hibátlanul teljesítette. Borsószemnyi mennyiséget viszek fel az ujjammal száraz szemre. A szemhéjat épp h bekenegetem a pillákat két ujjam közé csípve picit megdörzsölöm. Vattakoronggal egy törléssel tökéletesen tisztára tudom törölni. Nem hagy zsíros érzetet. Kifogyott krémes tégelyben tartom a sminkasztalomon. A világ legjobb és legolcsóbb sminklemosója. Nem adnám semmiért és örök hála barátnőmnek :)

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
2019. április 13.

Boldog tulajdonosaként csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, ami igazán egybehangzó és ez mindent elárul. Krémes, nem porzik, gyönyörű jól pigmentált színek. A Morphe oldalárol, Mo-ra ingyenes szállítással, Jaclyn kódját hasznalva kb. 15.000 volt. Brutálusan éri az árát.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. április 13.

Van egy nagyon különleges egységesítő finishe ami miatt jópár alapozó kipróbálása után is ez az abszolút kedvencem a mindennapokra. A normál nem problémás bőrömön nagyon szépen mutat, nem az a full matt hatás de nem is dewy. A közepes fedése tökéletes a bőrszín egységesítésére de a sötétebb pigmentfoltokat nem fogja elfedni. Kifejezetten szeretem a folyós állagát ami könnyen eldolgozható. Számomra a 2N és a 4N árnyalatok különböző arányú keverése egész évben biztosítják a tökéletes árnyalatot.

L'Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 Double Elixir Expressz Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 Double Elixir Expressz Balzsam
2019. március 27.

Szigorúan a jól bevált (Serical) hajpakolásom után használom kiegészítésképpen nedves hajra. Talán ezért is van az, hogy nekem bevált a termék. Jól összerázva ügyelek, hogy 4-5 fújásnál - ne túl közelről - ne fújjak többet a derékig érő hajamra, így nekem nem zsírosít és nem nehezíti el a hajat. Szeretem a kellemes nem tolakodó illatát (a hajamban nem marad meg, csak kifújáskor érzem), ami engem a tini koromban használt h&m-es kis cuki testpermetek illatára emlékeztet. Puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam, nekem a kifésülésnél is hozza az elvártakat.

Nature Box Makadámdió Testápoló

Nature Box Makadámdió Testápoló
2018. november 9.

Az illata isteni, mindenki szóvá teszi h mi ez a jó illat ha használom. Azonban a hidratálása nem valami intenzív. Lassan szívódik és számomra túl zsíros. Így összességében az árát is sokallom. Elhasználom de nem fogom újravenni.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2018. augusztus 30.

Nem fogok ezután semmilyen másik highlightert venni. T.ö.k.é.l.e.t.e.s. Nagyon szép fénye van és ami igazán minőségivé teszi h tényleg nem csillámos hanem olyan egységes selyemfényű. Szerintem a textúrájában a titok. Nincs poros érzet olyan mint a mágnes a bőrön. Imádok vele dolgozni. Megéri az árát.

Catrice Volumizing Lip Balm

Catrice Volumizing Lip Balm
2018. augusztus 13.

Nem ajakápolónak vettem (mert arra tényleg nem jó, még talán egy picit szárít is) hanem a nomakeup smink tökéletes pontja az i-re. Egy egészséges fényt ad a szájnak ami nem sok és nem is kevés, olyan pont jó. És ami a legjobb h nagyon tartós. Az enyhén mentolos hűsítő érzet frissességet és számomra ápoltságot ad, természetesen nem ez fogja felfújni az ajkaimat. A csomagolása nagyon szép. Imádom arra amire vettem.