tbanett

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2021. május 5.

Szerintem is borzalom. Elhasználtam egy tubussal, de ez igazi pénzkidobás. Csak úgy tudtam használni, ha a szérumaim tökéletesen beszívódtak, és a kezem is megmostam és csutka szárazra töröltem. Amúgy szép púderesre szárad, ha sikerül felkenni,sőt még sminkelni is lehetett rá. Viszont ha masszírozod morzsálódik (csak szépen fel kell simítani), ha nem szívódott be alatta a krém/szérum morzsálódik, ha maradt a kezeden a hidratálódból morzsálódik. Aztán a nap közepén megvakarom a halántékom, és morzsálódik. És mindemelett hiába kentem újra, az arcom csak kipirosodott nap végére, ha mondjuk többet voltam a napon. És ha valahol sikerült egy csíkban vastagon felsimítani, akkor úgy néz ki, mintha hintőpor száradt volna a bőrödre, pl. szemhéj...

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. november 23.

Okosszépség ajánlása alapján választottam, csak arcmosásra használom. Nem habzik, de nem is hiányzik ez, sőt, nagyon kellemes, simogató érzés az arcmosás, és utána nincs az a tipikus húzódó érzés, csak hidratált puha bőr. Nyílván a sminklemosás 2 lépéses arclemosást igényel, először egy olajos és utána ez, de én nagyon szeretem, és soha többet nem fogok más arclemosót használni. Soha.

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű
2020. augusztus 3.

Én is arctejjel használom. Először átberregtetem az arcomat a foreo replikámmal, majd a benedvesített kesztyűvel törlöm le az arctejet az arcomról. Isteni, pihe puha bababőr, semmi dörzsi, csak simogatás és ujjongás, imádás. :)

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel
2020. június 17.

Nekem is nagyon bejött, bár ez az első Garnier arctonikom. Nagyon szép bőrképet ad, üdít és kisimít.

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk
2020. február 19.

Leértékelve vettem egy magenta színűt 200 Ft-ért, csak úgy. És meglepődve tapasztaltam, hogy kibír rajtam 5 napot. RAJTAM! 2 rétegben fed és szép fényes. Azóta több színt is vettem már. :)

Max Factor Miracle Prep Illuminating & Hydrating Primer

Max Factor Miracle Prep Illuminating & Hydrating Primer
2020. február 19.

Nagyon szeretem, hozza amit ígér. Könnyed, hidratál, a sminkem szép és tartós, nem lesznek száraz foltjaim. Ja és fél éve használom körülbelül, minden nap. 1 pumpa bőségesen elég az egész arcomra.

Avon Planet Spa Aromatherapy Beauty Sleep Arcmaszk

Avon Planet Spa Aromatherapy Beauty Sleep Arcmaszk
2019. november 18.

Nekem tetszik! Kellemes levendula illata van, gél, de mégis testes állaga van, de beszívódik, kényelmes, nem ragacsos és reggelre pihe-puha sima bőrrel ébredek.

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96
2019. november 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit 2-3 hete kezdtem el használni reggelente. Nagyon örültem neki, mert éjszakára a La Roche Posay Effaclar Duo+ problémás bőrre való arckrémet használom, ami eléggé szárítja az arcomat. Így reggel ez a csodahidratáló tökéletesen feltölti és kisimítja a pofimat. Tuti kombó. Nagyon szép bőrképet ad, azonnal beszívódik és egész nap matt hatást biztosít. Ráadásul a hegeimből származó hámlásomat sem emeli ki, így sminkelni is baromi jó rá. Az illata nekem nagyon tetszik, olyan elegáns érzésem van tőle, na meg persze maga a tudat, hogy ennek a krémnek az ára egy nullával több, mint amiket valaha is használtam. Nyílvánvalóan kenterbe veri őket, és ha a pénztárcám megengedné, mindig őt választanám.

Cien Sun Napozás Utáni Testápoló

Cien Sun Napozás Utáni Testápoló
2019. szeptember 6.

Mi Cipruson vettük meg, miután szénné égtünk a strandon. Az illata még a fiúknak is tetszett, nagyon finom barackos. Könnyen kenhető, könnyen beszívódik, hűsít és ami a legfontosabb, másnapra nagyon szépen megnyugtatta és bebarnította a bőrünket. Itthon vettem még egyet. :)

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2019. június 11.

2018. november 14. Imádom! Olyan selymes és finom... mmm tökéletes. A márka saját primerére és hol a BB- vagy CC krémjére, hol pedig az alapozójára használom és mindegyikkel jól működik. Szépen fed és egységesít, és valóban nem fényesedik át. Azóta már vettem még egyet.

Update: azóta is imádom, még mindig ugyanazt a darabot használom, nem fogy gyorsan, és ami a minőségét is alátámasztja, hogy többször sikerült elejtenem, de a púder nem tört el, csak a teteje... továbbá nem képződtek csomók a púderben, még mindig ugyanolyan selymes.