tbanett

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk
2020. február 19.

Leértékelve vettem egy magenta színűt 200 Ft-ért, csak úgy. És meglepődve tapasztaltam, hogy kibír rajtam 5 napot. RAJTAM! 2 rétegben fed és szép fényes. Azóta több színt is vettem már. :)

Max Factor Miracle Prep Illuminating & Hydrating Primer

Max Factor Miracle Prep Illuminating & Hydrating Primer
2020. február 19.

Nagyon szeretem, hozza amit ígér. Könnyed, hidratál, a sminkem szép és tartós, nem lesznek száraz foltjaim. Ja és fél éve használom körülbelül, minden nap. 1 pumpa bőségesen elég az egész arcomra.

Avon Planet Spa Aromatherapy Beauty Sleep Arcmaszk

Avon Planet Spa Aromatherapy Beauty Sleep Arcmaszk
2019. november 18.

Nekem tetszik! Kellemes levendula illata van, gél, de mégis testes állaga van, de beszívódik, kényelmes, nem ragacsos és reggelre pihe-puha sima bőrrel ébredek.

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96
2019. november 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit 2-3 hete kezdtem el használni reggelente. Nagyon örültem neki, mert éjszakára a La Roche Posay Effaclar Duo+ problémás bőrre való arckrémet használom, ami eléggé szárítja az arcomat. Így reggel ez a csodahidratáló tökéletesen feltölti és kisimítja a pofimat. Tuti kombó. Nagyon szép bőrképet ad, azonnal beszívódik és egész nap matt hatást biztosít. Ráadásul a hegeimből származó hámlásomat sem emeli ki, így sminkelni is baromi jó rá. Az illata nekem nagyon tetszik, olyan elegáns érzésem van tőle, na meg persze maga a tudat, hogy ennek a krémnek az ára egy nullával több, mint amiket valaha is használtam. Nyílvánvalóan kenterbe veri őket, és ha a pénztárcám megengedné, mindig őt választanám.

Cien Sun Napozás Utáni Testápoló

Cien Sun Napozás Utáni Testápoló
2019. szeptember 6.

Mi Cipruson vettük meg, miután szénné égtünk a strandon. Az illata még a fiúknak is tetszett, nagyon finom barackos. Könnyen kenhető, könnyen beszívódik, hűsít és ami a legfontosabb, másnapra nagyon szépen megnyugtatta és bebarnította a bőrünket. Itthon vettem még egyet. :)

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2019. június 11.

2018. november 14. Imádom! Olyan selymes és finom... mmm tökéletes. A márka saját primerére és hol a BB- vagy CC krémjére, hol pedig az alapozójára használom és mindegyikkel jól működik. Szépen fed és egységesít, és valóban nem fényesedik át. Azóta már vettem még egyet.

Update: azóta is imádom, még mindig ugyanazt a darabot használom, nem fogy gyorsan, és ami a minőségét is alátámasztja, hogy többször sikerült elejtenem, de a púder nem tört el, csak a teteje... továbbá nem képződtek csomók a púderben, még mindig ugyanolyan selymes.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2019. április 4.

Imádom! Hamar beszívódik, az arcom mégis hidratált lesz, és szépen kisimítja a bőröm, sminkelni is abszolút jó rá.

Naava Argan Beauty Tápláló Sampon

Naava Argan Beauty Tápláló Sampon
2019. február 12.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen. :) Nekem is vékonyszálú hajam van és sajnos hamar zsírosodik. Na ez a sampon sem változtatott a helyzeten, viszont nagyon szép fényes lett tőle a hajam. Az illata nekem nagyon kellemes, és nagyon jól habzik, jól tisztít. De mégsem az a csikorgósan száraz tisztaság.. hanem hidratált tisztaság érzésem van. Persze használtam utána a jól megszokott balzsamom, kifésülő spray-m és olajam a hajvégeimre. Anyukám is kipróbálta, neki is nagyon tetszett az ápolóan tisztító hatása, pedig neki dús, erős, tartós frizurája van velem ellentétben. (Nincs igazság a Földön!)
Csak azért kap 4 csillagot, mert szerintem is elég sokat kérnek érte, fele ennyiért már jobban meggondolnám, hogy megvegyem. :)

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. április 26.
(!)

Először is nagyon szépen köszönöm a lehetőséget a tesztelésre. Nagyon megörültem neki, hiszen magamtól sosem ruháztam volna be egy ilyen luxus arcápolási kúrára. Negyedik napja, hogy elfogyott az utolsó ampulla is, és azt kell, hogy mondjam, nagyon is látszik a bőrömön a hatása. Az én bőröm tele van miteszerrel és faggyúval valamint a ciklusomtól vagy bizonyos ételektől függően 1-2 pattanással is, mindemellé pedig még nagyon vízhiányos is. Azt nem mondom, hogy ezek elmúltak, viszont a bőröm tapintása sokkal simább és egységesebb lett. Pont a kúra 10. napján voltam kozmetikusnál arctisztításon, és még ő is megjegyezte, hogy látványos a hatása. A doboz maga gyönyörű, az ampulláktól pedig tiszta luxus érzetem támadt. A kibontásuk könnyű volt, bár egyszer sikerült úgy kipattintanom az ampullát a tartójából, hogy egyből a földre esett és szét is tört. :( Az illatuk nagyon nagyon tetszett, tényleg jó sok van egy ampullában, de úgy voltam vele, hogy nem fogom felezgetni, hanem szépen felrétegeltem a bőrömre esténként, az meg szépen itta is be, mintha muszáj lenne. :) Utána pedig bekrémeztem a szokásos arckrémemmel. Nekem sosem húzódott utána a bőröm, a ragacsos érzés sem tartott sokáig. Reggelre érdekes, mert száraznak éreztem a bőrömet, de látványra és tapintásra viszont teljesen más volt a megszokottnál. A régi hegekből maradt foltok is sokat halványultak, és gyorsabban gyógyultak a már meglévő hegeim is.
Összesítve nagyon élveztem a tesztelését, és az esténkénti 'luxusrutint', nagyon jó minőségű termék, minden nő arca megérdemelné ezt a kényeztetést.

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2018. április 17.

Tökéletes. Baleásat használtam korábban és itteni vélemények miatt vettem meg. Azóta már az ötödiket veszem, ég és föld a kettő. 2 nappal is ki tudom tolni a hajmosást, nem lesz szöszös hatása, nem kell sokáig dörzsölgetni, hogy eltűnjön a hajamból a porhatás. Az illata nálam külön pluszpont.