Tdor92

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra
2018. december 11.

Nagyon jó termék, sokkal jobb is mint Tony&Guy, Tigi és drágább társai. Ár/érték arányban kiváló!! Sok mindent próbáltam erősen igénybevett, sprőd, kémiai anyagokkal kezelt hajamra, de ez magasan teljesített! Megéri!

Balea Icy Berry Maske

Balea Icy Berry Maske
2018. december 11.

Nagyon-nagyon finom "megenném" gyümölcs illatú, enyhén fura állagú kis cucc. Nekem csípte az arcbőröm de elviselhetően. Viszont nem hidratál, semmit nem tesz a bőrrel. Használni nem használ de az illata miatt nekem 3-as.

Toni & Guy Finishing Shine Spray

Toni & Guy Finishing Shine Spray
2018. december 11.

A D&M-ben és Rossmanban is kapható barna pumpás palackan lévő változatát vettem. Nem győzött meg sajnos. Minimálisan puhább tőle a hajam, de nem fényesebb az illata kifejezetten rossz. Drága a minőségéhez képest.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. december 11.

G&G Cheer uppal együtt rendeltem, és váltásban kezdtem el használni. Nagy reményeket fűztem hozzá de szomorú maradtam. A 7. hete használom együttesen a termékeket, és meg kellett állapítanom, hogy az erősen miteszeres és tág pórusaimon semmit nem segített. Nekem ezt a terméket nem szereti a bőröm. Húzódik tőle, kellemetlen a viselése nappalra nem is tudtam feltenni. Néha mintha be sem szívta volna a bőröm egy erős filmréteg maradt a helyén, ami aztán takonyszerűen levált, néha csípett is.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. december 11.

6-7 hete kezdtem el használni. Kombinált a bőrtípusom, vízhiányos de a T-vonalban erősen zsírosodó/miteszeres.( Hyalurinsavval a The Ordinary Niacinamiddal együtt rendeltem) Reggelente használom, és ritkábban bőrradírozás után este is. Könnyen beszívódik, nem szárít, talán minimálisan optimalizálta a faggyútermelés az említett területen, de nem lett kevesebb miteszerem, és a pórusokat sem húzta össze. Vannak nagyon enyhe pattanás hegecskék az arcomon ezeken sem javított. Nekem csalódás, gyengén teljesített. Az árát nem éri meg.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2018. december 11.

Amennyire csodaszernek, legalább annyira tartom egy becsapós kis ördögnek. A száraz, dúrva tapintású, töredezett hajvégeken egyből segít, persze csak optikailag. Szinte pár használat után hozzászokik a haj , és rosszabb lesz mint előtte. Főleg ha nem használjuk utána szintén folyamatosan. Néha-néha kiváló, de vigyázni kell vele.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2018. december 11.

10 évig volt festett feketére a hajam. Leszívták, amit viszonylag jól viselt a hosszából kb 5 cm-t kellett vágni. Viszont pár héttel a fodrászati eljárás után, elkezdett száradni, sprőddé vált. Kutattam a neten mivel tehetném jobbá a hajam állapotát, a nagyon jó értékeléseken felbuzdulva megvettem a samponját és a balzsamját. 1x próbáltam és műanyag tapintású lett tőle a hajam már egyből vizesen is érezhetően nehéz lett a hajam. Megbántam, semmivel nem tud többet mint az 1200ft-os "tele szilikonos" társai