tdorina3

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vera Bradley Vanilla Sea Salt Hand Cream

Vera Bradley Vanilla Sea Salt Hand Cream
2018. október 20.

Könnyű, jól hidratál, hamar beszívódik. Nem vagyok egy vaníliaillat-rajongó, de ennek a kézkrémnek kellemes illata van.

Isana Young Arcvíz Vegyes és Tisztátalan Bőrre

Isana Young Arcvíz Vegyes és Tisztátalan Bőrre
2018. szeptember 4.

Érdekes, hogy mennyire habzik a vattán... Örültem, hogy gyümölcssavas, de utólag megbántam, hogy megvettem. Tele van alkohollal, és a zsíros bőrnek az alkohol nem tesz jót, mert annyira kiszárítja, hogy a bőr utána még zsírosabb lesz, hogy ellensúlyozza a hatást. A mellkason és háton lévő pattikra elhasználtam, de alig vártam, hogy elfogyjon.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2018. augusztus 31.

Évek óta használom a sima változatát, azt nyáron naptejjel kellett kombinálnom, így amikor ezt piacra dobták, nagyon megörültem. Többször újravettem már, nagyon szeretem. Extra érzékeny bőröm van, sok mindenre allergiás, de ezt a terméket nagyon szereti. Mikor ezt használom, észrevehetően kevesebb mély, cisztás pattanás jön ki az arcomon, pedig hajlamos vagyok rájuk. Plusz még naptejet sem kell használnom mellette, ha utcára megyek. Rengeteg arckrémet kipróbáltam már, de mindig visszatérek az Effaclar DUÓ-hoz.

Lancôme Rénergie Multi-Glow Rosy Skin Tone Reviving Cream

Lancôme Rénergie Multi-Glow Rosy Skin Tone Reviving Cream
2018. április 27.

Én meglepődtem, hogy ez egy színezett hidratálókrém, de kellemes állagú és illatú volt, így kipróbáltam. Kellemesen hidratált, nem zsírosította a bőröm, így tetszett is - egeszen addig, amíg az arcomhoz nem értem. A kezemet, a ruhámat, mindent összekent, amivel akárcsak egy picit is hozzáértem a bőrömhöz. Azért ez így nem túl praktikus.

Isana Duschgel Gurke & Aloe Vera

Isana Duschgel Gurke & Aloe Vera
2018. március 20.

Brutál uborkaillata van, mintha uborkalével fürdenék. Eleinte ez miatt kicsit furcsa volt, de nagyon szereti a bőröm. Háton és mellkason lévő pattikra is kiváló. Ajánlom! Mindenképp újravevős.

Kaviczky Feszesítő Testbalzsam

Kaviczky Feszesítő Testbalzsam
2018. március 18.

Kellemesen frissítő hatású a benne lévő rozmaring kivonattól, és finom, feszes bőrérzetet ad. Cellulitra is kiváló.

Balea Pflegecreme Mit Liebe Vanille & Marshmallow

Balea Pflegecreme Mit Liebe Vanille & Marshmallow
2018. március 14.

Rám hárult a feladat, hogy a megmaradt fél tégelynyi krémet elkenegessem, így jutottam hozzá. Nem egy nagy durranás, nekem annyira az illata sem jött be, pedig szeretem a cukorkaillatú dolgokat. Átlagos kézkrémnek mondanám.

Avon Sweet Almond Bubble Bath

Avon Sweet Almond Bubble Bath
2018. március 14.

Nem valami bőrbarát összetevői vannak, de allergiát (még) nem okozott. Kellemes illatú, jól habzik.

Avon Orchidea és Gardénia Habfürdő

Avon Orchidea és Gardénia Habfürdő
2018. március 14.

Jól habzik, kellemes virágillatú. Nagyon szeretem a habfürdőket, bár ennek az összetevőivel nem vagyok megbarátkozva. Mindenesetre allergiát (még) nem okozott.

Pevonia Combination Skin Cleanser

Pevonia Combination Skin Cleanser
2018. március 12.

Olyan, mint egy arctej. Nagyon meg voltam elégedve ezzel a termékcsaláddal, mert a tonikkal és a krémmel együtt használva segítettek eltüntetni a pattanások után maradt foltokat. Kellemes tapintású és hidratált lett tőlük az arcbőröm, mégsem zsírosították.