tedy

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum
2020. július 2.

Mióta az eszemet tudom foglalkozom a bőrápolással. Millió márka termékét próbáltam, olcsóbb és kicsivel drágább árfekvésben is. Alapvetően a száj körüli mimikai ráncokat és a szemzug közötti ráncokat szeretném botox nélkül ha nem is eltüntetni, csökkenteni. Nagyon régóta szemezgettem a Phi termékekkel, sajnos még kipróbálni nem tudtam. Egyrészt az árfekvése miatt, másrészt itt ahol élek (Nyíregyháza) nincs a Müllerben termék ahol meg tudtam volna nézegetni és Debrecenben sem.(ahol rákérdeztem Budapesten, hogy van e Phi termékük, az eladó hölgy visszakérdezett, hogy micsodaaa??? Na, ennyit arról, hogy ki kinek tudna ajánlgatni :-) ) Alapvetően kettő terméket néztem ki magamnak, az egyik természetesen ez, a másik pedig a JASMINE GREEN TEA Kollagén booster. Rengeteg véleményt olvastam mire döntöttem a kettő között, hogy ezt próbáljam ki. Így a mostani Joy kuponnal beruháztam erre a termékre, sajnos mind a kettőt nem tudtam megvenni :-( Alig vártam, hogy megérkezzen :-) Állagra nekem tökéletes, nem folyik, nem ragad, az illata is finom. Felkenve nincs ragacsos érzet. Amit viszont elképedve tapasztaltam, hogy a fent említett ráncokat csökkentette első használat után! Nem, nem placebó volt! Kritikus vagyok magammal és a termékekkel szemben is ! Szóval feltöltötte az arcomon amit fel kell! A dekoltázsomra szintén nagyon kell már figyelnem és arra is használtam. Szintén halványított a ráncokon. Ha ez így marad és használni fog huzamosabb ideig, maradok ennél a kis csodánál :-)

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15
2019. november 25.

Nagyot csalódtam ebben a krémben.Illata finom, állagra is rendben van, viszont a "magic" amit ígér nálam elmaradt. Sőt! A homlokom konkrétan kipattogzott tőle, pedig nálam igen ritka, hogy bármi is így hasson a bőrömre. Ennyi pénzért igen kérdéses számomra, hogy valójában mitől magic?

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum
2019. június 24.

Az Apricot Glow árnyalatot használom. Finom, visszafogott, elegáns illata van. Én alapozó alá használom. Ad valamilyen selymes, természetes,elegáns összképet. Egységesíti az arcot és tökéletes a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. április 11.

Kíváncsi voltam mit tud a krém. Elhasználtam 1 tégellyel így most nyugodtan írok véleményt. Valami szenzációs a cucccc!!! Érdekes érzetet kelt a bőrön. Csipked, bizserget de nincs piros folt a bőrön. A párom kért belőle, hogy ő is használhassa. Nagyon bejött neki is és látványos a hatása is. RÁADÁSUL! Kifogyott a krém. Erre én, gondoltam egyet és mivel utántölthető e tégely, egy másik krémet tettem bele. Gondoltam egyrészt azért, mert ebben a csomagolásban sokkal higiénikusabb, másrészt teszteltem a páromat :-) nem szóltam neki direkt, hogy más krém van már benne, hagytam használja csak mit fog szólni. Egy idő után rákérdeztem, hogy na, milyen a krém? Szereted még? Hat? Meglepődtem a válaszán! Mondta, hogy az az igazság, hogy ez most már zsíros az arcán, nem bizserget és nem feszesít. Szóval ennyit tudott a nagy krémem! Elmondtam neki, hogy mivel elfogyott, más terméket tettem bele és próbára tettem. Örült nagyon ő is és én is, mert az eredeti termék fantasztikus és bevált mindkettőnknek.Mondta is, hogy vegyem újra, mert kell neki!

Nu Skin ageLOC Tru Face Essence Duet

Nu Skin ageLOC Tru Face Essence Duet
2018. szeptember 4.

A szekrényemben lapult több ideig ez a kis termék. Ajándékba kaptam,eszembe sem jutott ennyi pénzért ilyen krémet vásárolni. Aztán ahogy elkezdődött a nyár,napozgatások,barnulgatások, a dekoltázsom szépen ráncos lett. Mondjuk nem segített rajta,hogy hason alvó vagyok és köztudott,hogy ettől sem lesz szép sima az ember dekoltázsa :-) Üzleti fotózásra kellett mennem,ahol is a blúzom V kivágású volt. Előtte kezdtem el kapkodni,hogy mit is tegyek. Ekkor jutott eszembe,hogy nekem van egy ilyen "cuccom",lássuk mit is tud. Készen lettem tőle! Reggel használtam/használom azóta is zuhanyzás után. Az állaga nagyon érdekes, egy rész olajos,egy rész krémes. Az illata rendkívül finom , nem tolakodó. AZ eredményt ha nem én látom, el sem hiszem! Gyönyörűen kisimult bőr! Egyenletessé tette a nyak-dekoltázs vonalakat. Sajnálom,hogy az ára borsos, egyszer majd beruházok rá :-) (ha nem kapok megint ajándékba :-) )

Hylamide Booster Pore Flush

Hylamide Booster Pore Flush
2018. június 16.

A TÖKÉLETES termék kombinált,zsíros bőrre! T vonalban nekem is olajos,fénylő,tág pórusú a bőröm. Reggel gyakorlatilag ahogy elindulok,azonnal fényesedik. Én is mindent kipróbáltam már. Ez a termék hihetelen,hogy mit tesz a bőrömmel! Összehúzza a pórusokat, nem fénylik,nem zsíros! Csoda egy kis termék. Sokkal szebb a bőröm tőle.

Nu Skin ReNu Hair Mask

Nu Skin ReNu Hair Mask
2018. június 16.

Rengeteg pakolást, ápolószert próbáltam már. Szőkített, göndör hajam van. Sajnos nem oly rég egy fodrászatban le is égették :-( alig akart visszanőni a hajam. El kezdtem használni ezt a pakolást és óriási eredményt értem el. Puha,sima,könnyen kezelhető a hajam . Ami a legfontosabb,hihetetlenül rövid idő alatt visszanőtt a tönkretett rész! Mindenki dícséri a hajamat. Fantasztikus kis termék!

Nu Skin Pressed Powder

Nu Skin Pressed Powder
2017. július 4.

Érdekes kis termék. Először csak szárazon használtam alapozó fölé. Aztán elfogyott az alapozóm,gondoltam itt az ideje a nedves változatát is kipróbálnom. Húúú. A kombinált bőröm tökéletes volt egész nap! Nem fényesedett ki. Olyan volt az arcom, mintha botoxot nyomtak volna a bőrömbe. Kisimult,hidratált lett. Nem kellett sokat kennem belőle. Nagyon megéri az árát.

Laneige Water Sleeping Mask

Laneige Water Sleeping Mask
2017. április 24.

Nekem sokkal többet ad egy sima éjszakai krémnél. Fel van töltve a bőröm reggelre ettől a terméktől. Feszesebb és olyan mintha vizet töltöttek volna az arcomba 😊 Finom az illata,állaga inkább géles. Picit ragad a felkenés után,De ez engem nem zavar. Egyre több laneige terméket használok. Nagyon beváltak Nekem! 😊

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. április 22.

Csak ezt használom évek óta. Otthonra a tégelyes változat,táskában pedig a csavaros. A párom herpeszét is ez hozza rendbe. Smink előtt is használom a számra. Fantasztikus!