teeza

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló
2016. július 9.

Már pár hónapja használom és bátran mondhatom: teljesen bevált!
Eleinte tartottam a szilikonos ecsettől, de könnyen lehet vele dolgozni és kevés is elég a felvitelhez. Nem szerettem soha korrektort tenni a szemem alá, de az ebben lévő halvány színtől, nagyon szép és üde lesz a szemem környéke. Biztosan újravásárolom.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2015. május 15.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Érzékeny a bőröm, gyerekkoromban volt ekcémám, viszont ennél semmi ilyet nem tapasztaltam. Használat közben tejes illatát és utána bőröm puhaságát kellemesnek érzem. Anyukám extra száraz, hámló bőrét is jól hidratálja. Már többször újravásároltuk.

Palmolive Essential Aloe Vera Tusfürdő

Palmolive Essential Aloe Vera Tusfürdő
2015. május 15.

Nagyon szeretem, az illata kellemes emlékeket idéz, ami Olaszországhoz kötődik, az ottani nyaralásunk alatt használtam először :) Az állagát is nagyon minőséginek tartom, a bőröm selymesebb lesz utána. Az egyetlen baj, hogy mostanában sehol se árulják :( Remélem, még kapható lesz!!!

Gliss Kur Million Gloss Sampon

Gliss Kur Million Gloss Sampon
2015. május 15.

Az illata csábított el arra, hogy megvegyem.. :) Az egész flakont elhasználtam. Az elején nagyon bevált, egyébként is szép fényes a hajam, de ettől még jobban csillogott. Viszont mikor már több, mint a felénél tartottam, a zsírosodásra hajlamos hajam teljesen szétszáradt. És ez minden egyes további mosás után megismétlődött. Nagyon sajnáltam, de muszáj voltam váltani. Még valami: balzsamot nem használtam. (Olvastam a vélemények között, hogy valakinek szintén kiszáradt a haja a sampontól, de balzsamozással orvosolta a problémát :) )

L'Angelica Officinalis Sebum-Regulating Sampon

L'Angelica Officinalis Sebum-Regulating Sampon
2015. május 15.

Miután a zsíros hajam teljesen kiszáradt az előző samponomtól, akkor váltottam erre. Elsőre kicsit folyékonynak tűnt az állaga, de aztán jól habzik és kellemesen tisztítja a fejbőröm. A hajamat nem szárítja ki, szép fényes szárítás után. Zsírosodni 3 nap után kezd, ami esetemben nem rossz eredmény.

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2015. május 15.

Már 13-14 éves korom óta használom ezt a krémet. Néha a télen kiszáradt bőrömre kevés, de ezt csak az utóbbi időben vettem észre. Egyébként jól beszívódik, hidratál és sminkalapnak is megfelel :)

Balea Ajakápoló Mandulaálom

Balea Ajakápoló Mandulaálom
2015. május 15.

Ezt az ajakápolót tartom a táskámban, ha napközben kedvem támad valamit felkenni vagy egy kicsit úgy érzem, hogy kiszáradt a szám és szükségem van rá. De emellett otthon a "fő" ajakápolómmal reggel és este hidratálom a szám, ez csak - mint az illata - egy édes kis semmiség :)

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2015. május 15.

Két télen át használtam: először bevált, viszont másodszor huzamos használat után egyre jobban kicserepesedett tőle a szám :( Muszáj voltam másikra áttérni, mert már katasztrofális volt a helyzet.

Eubiona Aloe Vera Ajakápoló Stift

Eubiona Aloe Vera Ajakápoló Stift
2015. május 15.

Bármit csináltam, télen egyfolytában száraz és kicserepesedett volt a szám. Ez az ajakápoló hozta rendbe úgy, hogy elég naponta kétszer, reggel és este használni. Elsőre furcsának tűnt, hogy kicsit nehezen volt kenhető, de az eredmény miatt megéri!!! Ezentúl csak ezt fogom használni! :)

Eveline "Láthatatlan Kesztyű" Tápláló-Védő Kézkrém

Eveline "Láthatatlan Kesztyű" Tápláló-Védő Kézkrém
2015. május 15.

Tavaly nyáron vettük először és úgy éreztem, hogy jó a hatása. Az illatát pedig egyből megszerettem. :) Csak lefekvés előtt szoktam használni, mivel idegesít, hogy nem ivódik be teljesen és mindig ragacsos marad a kezem. Viszont télen egyszer nagyon kiszáradt a kezem és miután bekrémeztem vele, annyira csípni kezdte a bőröm, hogy már teljesen kipirosodott, ezért inkább gyorsan le is mostam... Mindennapos kenegetésre jó, vészhelyzetre nem javaslom!