telelle

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Golden Rose Wow! Nail Color

Golden Rose Wow! Nail Color
2017. január 4.

Egy bézs színű darab van a birtokomban, és ez a legrosszabb körömlakk, amivel életemben találkoztam. Híg, egyenetlen, és még lassan is szárad, egyszerűen borzasztó.

W7 Trends HD Alapozó

W7 Trends HD Alapozó
2017. január 4.

Némi tétovázás után Buff árnyalatot rendeltem, ennél jobban aligha passzolhatna. Állagra könnyed, egyszerű az eloszlatása, igazából akár kézzel is lehet,ő szintén szólva akár BB krém is lehetne, legalábbis én ilyesmit kerestem BB-ben, és tulajdonképpen hasonlít is az Etude House Blooming Fit-re, csak sokkal jobb annál.

Illata nincs (hatalmas piros pont!), szépen egységesíti az arcszínt, de nem olyan, mintha kiradírozná az arcot, a bőrhibákat se tünteti el teljesen, csak halványítja, nagyon természetes, mintha nem is lenne az arcomon semmi. Nem ül bele sehova, nem emeli ki a pórusokat, egyszerűen gyönyörű. Bónusz pontként nyugtatja az arcbőrt, mikor lemosom, szép, üde pofi köszönt :) Nem volt olcsó, kb. 2200-ért vettem a Makeuplazán, de megszolgálta az árát :)

Essence Longlasting Lipliner

Essence Longlasting Lipliner
2016. december 11.

06 a girl's dream van meg, krémes és szépen fed, én önmagában használom rúzsként. Így kicsit gyorsan fogy, ráadásul a tekerősben kb. feleannyi van mint a hegyezősben, így nem annyira környezetbarát.

Uma Bronzosító Gyöngyök

Uma Bronzosító Gyöngyök
2016. december 8.

A leggyönyörűbb bronzosító... és mégis fölöslegesen vettem meg, mert egy idő múlva egyszerűen nem fogtak a gyöngyök. Megpróbáltam letörölgetni őket alkohollal, az se tartott sokáig, aztán összetörtem és egybenyomtam, aztán letettem róla. Pedig annyira tetszett a színe meg a kiszerelése is! Mondjuk leejtettem egy-kétszer és egyet asszem sikerült is beletaposnom a szőnyegbe, szóval megvannak a nehézségei...

A tégelye amúgy tök jó, a kupakjában keverek ásványi alapozót, mert ebbe jobban belefér az ecsetem.

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2016. december 8.

Tényleg nincs benne nagy szemű csillám, de kicsiből aztán eszméletlen sok. Nagyon cuki a csomagolás és brutál mennyiségű cucc van benne, nem tudom, hogy el lehet-e egyáltalán egy ilyet fogyasztani, főleg, hogy csak beleérinti az ember az ecsetét és BUMM. A Hot Summer of Love (háromszínű bronzosító) gyönyörű, de nem az én sápadt fizimiskámhoz találták ki, a Goddess of Faith (pezsgőszínű highlighter) meg szintén, és azt még rendesen ki is tudom használni (mondjuk nemrég beszüntették, a weboldalukon már nincs is fent).

Makeup Revolution Strobe Highlighter

Makeup Revolution Strobe Highlighter
2016. december 8.

A fehér (Ever Glow Lights) van meg, nagyon megszerettem, így összel-télen ezt használom a legszívesebben. Pont annyi fényt ad, amennyit szeretnék, és az a kis fehérség is nagyon tetszik. A csomagolás strapabíró (a felirat mondjuk nagyrészt lekopott róla) és gyönyörű a dombormintája *.*

MakeUp Revolution Szájceruza

MakeUp Revolution Szájceruza
2016. december 8.

Már-már túl krémes... a Rebel például kicsit könnyen kenődik/kopik, aztán úgy nézek ki, mint aki megevett egy marék vörös gyümölcsöt :D A világosbarnát viszont szeretem, nagyon szépen fed és a helyén is marad. A hegyező jól jön, ha az ember csak ezt dobja be a táskájába, bár én inkább a kétoldalú essence hegyezőmet szoktam használni. Lehetne nagyobb a színválaszték, akkor vennék még.

MakeUp Revolution Iconic Kontúr Paletta

MakeUp Revolution Iconic Kontúr Paletta
2016. december 8.

A Smoulder árnyalatot kaptam ajándékba, mérete, csomagolása tökéletes, a tükör is jó, de magamtól nem ezt választottam volna. A bronzosító jó, akár pirosító helyett is (nekem legalábbis), a highlighter szép, de nem tetszik, h rózsaszínes, a pirosítótól pedig a hideg futkároz a hátamon, pink és borzasztóan néz ki rajtam. Azért adok neki 4 csillagot, mert a legtöbb MUR cucchoz hasonlóan, amivel dolgom volt, pigmentált és jó vele dolgozni, aztán ha nem barátkozom meg vele, akkor inkább szerzek egy másik árnyalatot.

MakeUp Revolution Vivid Shimmer Brick

MakeUp Revolution Vivid Shimmer Brick
2016. december 8.

Az elnevezés telitalálat, irtózatosan fényes. Nekem is a Radiant van meg, arcon leheletvékonyan szépen mutat, de könnyen metálos lesz, szemhéjon szép enyhe fényként és megpakolva is. Arcra szerintem tavasszal-nyáron fogom tudni jobban kihasználni. Nekem eddig 4-es, nagyon szép, de nem nélkülözhetetlen.

Erősen hajlamos porzásra.

MakeUp Revolution Unicorns Unite Paletta

MakeUp Revolution Unicorns Unite Paletta

2016.12.8.
Használtam azóta párszor, és azt kell mondjam, jó, hogy megvan ez a paletta. Nagyon megszerettem a matt színeket, önmagukban is szépen használhatóak meg satírozni is, az erőteljes színek meg, lehet hogy nem ezekért nyúlok napi szinten, de sötétebb ruhákhoz (főleg ősszel-télen) nagyon szépen mutatnak.

Itt szereztem kb. 2 essence szemhéjpúder áráért, és így utólag azt kell mondjam, nagyjából annyit is kaptam érte, mert csak két szín van, ami igazán tetszik és szívesen használom (a réz meg a fekete melletti lilás), a többi ilyen meh vagy nem illik a szememhez/ruhámhoz/hangulatomhoz. A csillámos árnyalatok nagyrészt pigmentáltak, egy vagy két kakukktojás van talán, a mattok használhatók, de nem estem tőlük hanyatt. A csomagolás meg az elrendezés egyébként tök jó és a paletta maga nem rossz, de belőlem nem lett egyszarvú.