tenagi

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2020. március 6.

Én télen vagy krémtusfürdőt használok vagy olívaolaj tartalmút, mert nagyon hamar kivörösödik és kiszárad a bőröm a hidegtől. Idén erre esett a választás. Nem azt mondom, hogy nem kellett testápolót használnom a télen, de lényegesen kevesebbet, mintha egy sima tusfürdőt használtam volna. Az illata kellemes, ár-érték arányban jó választás.

UP: Most is ezt használom (2020 tele). Változatlanul nagyon szeretem: az illata, hogy nem szárít ... nagyon jó :)

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2020. január 27.

Megfázáskor szoktam használni az orrom allatt (rendszeresen kidörzsölődik a bőr a sok orrfújástól). Szépen rendbeteszi a bőrömet. Hátránya, hogy ha bekenem nagyon csíp, ezért a minusz egy csillag.

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2020. január 23.

Egy ideje csak Sensodynét használok (mindig másmilyet). Ez volt az egyik kedvenc a Pronamel után, meg a sima R&P.

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém
2020. január 23.

Egy ideje csak Sensodynét használok (mindig másmilyet). Ez volt az egyik kedvenc a Pronamel után, meg a R&P Whitening.

Sensodyne Pronamel Fogkrém

Sensodyne Pronamel Fogkrém
2020. január 23.

Az összes Sensodyne fogkrémet kipróbáltam már, ez volt az egyedüli, ami szerintem segített is a fogérzékenység terén. A használata után nem volt érzékeny a melegre/hidegre a fogam annyira, mint előtte. Viszont abban a pillanatban, amikor más fogkrémet kezdtem el használni, mintha előtte nem is csinűltam volna semmit....

Avon Care Banános Arcmaszk

Avon Care Banános Arcmaszk
2019. szeptember 7.

Kétszer használtam eddig, érdekelt milyen lehet. Kellemes az illata (bár érezni, hogy van benne plusz aroma- kissé észteres beütése van) és érzetre sem rossz, de semmi extra. Használat után nem volt az, hogy hú de nagyon hidratálta volna a bőröm, rajtam mind a kétszer 20 percig volt. Igazából a napi rutin részeként használt krémem többet tesz ez ügyben.
Összeségében: ha van egy kis ideje az embernek el lehet vele szórakozni, ugyanis azt írja, hogy 5-20 percig kell magadon hagyni, aztán le lehet mosni. Nem fogom újravenni, mert anniyval többet nem nyújtott.

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2019. szeptember 7.

Imádom váltogatni a tusfürdőket, hangulatomhoz illően választok és használom azokat. Nyáron gondoltam ez egy jó kis tusfürdő lesz. Finom, frissítő illata van, párom is lopott belőle, mert tetszett az illata neki is. Nem használam annyiszor, hogy meg tudjam ítélni, mennyire szárít-nem szárít. Egy tusinak jó :)

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet
2019. szeptember 7.

Én a régi illatát nem ismertem, de amikor megláttam a katalógusban egyből megrendeltem a tusfürdőt és a testpermetet is. Könnyű, frissítő, nyári... Imádat első szaglásra :)

Babé Urea Body Lotion

Babé Urea Body Lotion
2019. szeptember 7.

Páromnak ajánlotta a bőrgyógyász hyperceratosis kezelésére. A foltja pár kenceficézés után eltűnt. Viszont megkérdőjelezem, hogy ezt más urea tartalmú krém nem tudta volna... Semleges (babaszappanra emlékeztető) illatával és gyors felszívódásával nem rossz termék. Én a száraz bőrömre hasznátam most a nyár folyamán, ilyenkor is kell a hidratálás, de nem tudott többet, mint egy egy jobb ár-érték kategóriás testápoló. Télen kíváncsi leszek, hogy fog teljesíteni, amikor tényleg nagyon kell a hidratálás a gyors kiszáradásra/hámlásra hajlamos bőrömnek

Uriage Bariésun Száraz Permet SPF50+

Uriage Bariésun Száraz Permet SPF50+
2019. szeptember 7.

Olyan érzése van az embernek, mint ha alvázvédő sprayvel fújná le magát, amikor felrázza :D Egyébként semmi extrát nem tapasztaltam ettől a fényvédőtől, nem ragad a fújás után, de ugyanúgy szét kell kennem a testemen, ha azt akarom, hogy egyenletesen legyen szétoszlatva a krém. Ár-érték arányban már találni (igaz az nem spray fornátumú) hasonlóan teljesítő fényvédőkrémet.