tenyitomi

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Moser Primat Vezetékes Hajvágógép

Moser Primat Vezetékes Hajvágógép
2021. március 6.

A moser 1400-ról váltottam erre,egy kicsit erősebbet,jobbat akartam,bár az is jó volt,ez a borostával könnyebben megbirkózik.Nagyon jó a pengék kialakítása,nem szorosan illeszkednek hanem van egy kis rés,így nem ragad,tapad bele a haj ill borosta.Az egyetlen negatívum hogy/lehet csak az én példányom/a minimális hossza gyárilag nem hozza az előző rövidségét,de állítólag utána lehet állítani ha kilazítom a csavarokat és még rövidebbre vág,ezt majd egy fodrásszal megnézetem.A mostani ára 22-23 ezer,szerintem reális érte,jó erős,nyomatékos gép,jobb mint a kistesója/1400/.

dr. Organic Rózsa Arcradír

dr. Organic Rózsa Arcradír
2020. szeptember 13.

Kizárólag árleszállítás végett vettem meg/2100/az eredeti ára nekem már sok lett volna érte,igazából semmi extra finoman radíroz,kellemes használni meg natúr de semmi hűhaérzés,más hasonló radír is tudja ugyanezt.

Lupilu Baby Head To Toe Wash

Lupilu Baby Head To Toe Wash
2020. augusztus 12.

Nagyon jó ez az új összetétel,kellemes használni,finom enyhe illatú nem irritálja a bőrt.Nekem ez vált be eddig a legjobban a drogériás fürdető kategóriában a legjobban.

Schmidt's Wondermint Fogkrém

Schmidt's Wondermint Fogkrém
2020. június 8.

Gyakorlatilag ugyanaz,mint a szenes társa csak szén nélkül.Édeskés ízű jól tisztító jó állagú nem folyós és az összetevők is rendben.Én mindig figyelem az akciókat és 1600-ért veszem a Rossmannban.

Biomed Citrus Fresh Complete Care Szájvíz

Biomed Citrus Fresh Complete Care Szájvíz
2020. május 9.

Nem rossz nem rossz,elég jó összetevők kesernyés jellegű íz elég furcsán felhabzik öblögetés közben,én már hozzászoktam ezekhez a természetes cuccokhoz de valakinek fura lehet hirtelen átállni a szintetikus szájvizekről.Egyébként nem jó helyre lett feltöltve,mert ez az orosz Splat márka biomed sorozata.

Biomed Superwhite Complete Care Szájvíz

Biomed Superwhite Complete Care Szájvíz
2020. április 27.

Jó összetételű,minőségi termék nekem a tesója ízvilága jobban bejön,ezt a malibu fílinget inkább egy bárban de nem szájvízben,konkrétan kicsi olyan az íze mint egy gagyi gejl koktélnak,de persze nem tűrhetetlenül rossz másnak attól még tetszhet.A hatása jó nem erős talán mintha fehérítene is kicsit.Ami még nekem furi hogy eléggé felhabzik öblögetés közben,de ezt betudom a szódium koko szulfátnak.Ezért a pénzért minőségi termék,

Cien Nature Sensitive Kézkrém Bio Mandulaolajjal és Aloe Vera Kivonattal

Cien Nature Sensitive Kézkrém Bio Mandulaolajjal és Aloe Vera Kivonattal
2020. március 21.

Pont elég nekem az ápoló hatása,könnyen felszívódik,nálam nem hagy réteget talán egy ici picit,napi kézkarbantartásra tökéletes.

Cien Nature Ajakápoló Bio Gránátalmával és Goji Bogyóval

Cien Nature Ajakápoló Bio Gránátalmával és Goji Bogyóval
2020. március 8.

Enyhe gyümölcsös illata van,ami természetes és nem zavaróan erős.,könnyen felvihető,kicsit fényes,ragadós a ricinus miatt,igazából karbantartásra vált be nekem,a kicserepedéssel már nem birkózott meg,Himalája expedícióra biztos nem vinném magammal.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. január 30.

Huhh ez nagyon jó krém éreztem hogy be kell szereznem pláne ennyi jó vélemény hatására.Abszolút nekem találták ki,nagyon hamar beszívódik,abszolút nincs illata,az állaga kicsit csalóka lehet ez alapján testes krémet várnék de hál istennek nem ül meg a bőrömön.Szerintem pasik is bátran használhatják,nekem legalábbis nagyon bevált,mert egypár férfi arckrémet is eltúlzóan szoktak illatosítani engem ez mindig is zavart de ez nagyon szupi kis kence amolyan drágaszáááág.Az ára meg finoman fogalmazva is baráti.

Oma Gertrude Hidratáló Testápoló

Oma Gertrude Hidratáló Testápoló
2020. január 22.

Ez is bevált mint a tesőja,enyhe illatú,kellemes viselni a bőrön,hamar beszívódik,az én nem száraz bőrömre ideális.Ennyi pénzért natúrtestápolót kapni úgy gondolom hogy ajándék.