Best of Beauty 2019

teoteha

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Trend It Up Matte Beauty Perfection Alapozó

Trend It Up Matte Beauty Perfection Alapozó
2019. február 28.

Mindegy, hogy hidratált bőrre, primerrel vagy anélkül, púderrel fixálva vagy anélkül, de egy teljes munkanapot nem tudok benne úgy végigülni, hogy ne kopna le foltokban az arcomról. Van olyan része a bőrömnek, amihez hozzáérek és nem is az a bajom vele, hogy onnan lejön, de ahova egész nap nem nyúlok onnan is csúnyán lejön. Ma nagyon szépen le tudtam fixálni reggel- első ránézésre- azonban még kettő óra sem volt amikor is észrevettem, hogy nagyjából a homlokom is lejött vele együtt. Élmény ezzel a tudattal üldögélni az irodában.
Amúgy nem túl erős a fedése, ezt nem is várom, viszonylag egységessé teszi a bőrömet miután felkenem.

Meridol Fogkrém

Meridol Fogkrém
2019. február 28.

Semleges az íze, nem tudom van-e bármi extra hatása. Négy csillag a fölösleges papírdoboz miatt, amibe beleteszik.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2019. február 26.

Bevált, csak a dobozt lehetne kicsit masszívabbra gyártani. Pár kinyitás után eltöröm mindig.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2019. február 26.

Szerintem a kékhez képest ez rendesen szárít, de hidratációt biztos, hogy nem észleltem. Az illata sem jött be.

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló
2019. február 26.

Hidratál, szagtalan, színtelen, tökéletes.

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless
2019. február 26.

Az első igazi palettám, nagyon szeretem, bár sok színt még nem mertem kipróbálni,mert béna vagyok :D Lehetne benne egy-két pirosas narancsos szín is, de így is tökéletesen megfelel.

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál
2019. február 26.

Kedvenc szempillaspirálom volt, most már ezt se nagyon tudom sehol beszerezni. Szépen szétszedi a szempillákat és szeretem hogy ilyen kicsi a keféje.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. február 26.

Mindegy mivel vittem fel, nagyon hamar száradt és maszkos hatása lett. Alapvetően a fedésével nem volt problémám, de hiába ha feltűnő volt az alapozó ottléte.

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2019. február 26.

Mint a camouflage korrektor, szintén nehezen tudtam eldolgozni és a színeket sem tudtam kihasználni.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2019. február 26.

Nem tudtam szépen eldolgozni, le is mászott a helyéről és sajnos az állaga sem jött be.