terke29

Creativ Chaos by Terke
Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Creativ Chaos by Terke
Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2015. január 28.

Kiváltotta a jojoba-sheavaj pocakkencémet.Nem olcsó,de mivel csak pocakra és combra-deréktájra kenem,szerintem ezzel a meglévővel,és max még egy tubussal kihúzom májusig(akkor meg már majd valami feszesítő krém kell.. :) ). Nagyon sűrű,gazdag illatmentes krém,erősen hidratál,nem hagy nyomot maga után,csak hidratált puha bőrt.

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló
2015. január 28.

Sziasztok,Terke vagyok.Függő.Ha nem kapom meg a mindennapi adagomat,jelentkeznek az elvonási tünetek. Látom,hogy ez kence sem valami népszerű itt,nekem valamiért mégis bevált.Sőt.Annál is jobban.A jól megszokott vegyes-zsíros bőrömből először zsíros,majd utána száraz(értsd:berepedező,hámló,foltos,dehidratált)lett,és ez a folyamat a szemem körül volt csak igazán látványos.Próbáltam shea vajat,jojoba olajat,tiszta E-vitamin cseppet,nem váltak be.Aztán kaptam ebből a krémből 5 minta-tasaknyit,azóta töretlen a rajongásom.Hidratált,rugalmas,nem dagadt a szemem alja,a kezdődő pici ráncaim eltűnni-,a karikáim,meg egyáltalán nem -látszanak.Hihetetlen számomra,hogy pont egy Vichy oldja meg a problémát,de így van.

Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Serum

Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Serum
2015. január 28.

Amióta várandós vagyok,a bőröm megbolondult. :S Először olyan zsíros lett,hogy akneroxidon kívül más nem használt,majd miután ez lecsengett,teljesen száraz lett.Semmi vegyes-zsíros,vagy normál.Neem. Száraz. A Barátnőm a dealerem,hősiesen hordozza nekem a mindenféle minta és próba kencéket,és jelentem végre megvan.Ez az,amitől normalizálódni látszik a helyzet. Nappalra tiszta jojoba olaj és TBS E-vitaminos krém,estére ez a szérum,és reggel magamra sem ismerek :) Valóban van egy kis csúszós réteg az arcomon utána,de ez 10-15perc alatt beszívódik,aztán nyoma sincs,ahogy illata sem, Sosem gondoltam,hogy valaha egy Vichy krém mellé ezt írom,de : jó.Nagyon jó.

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc
2015. január 7.

Ma vettem a legsötétebb árnyalatát,499ForeverMineWine,ami egy igazi bogyós-pirosas-lilás borvörös,(bakker,a volt rajztanárom tuti szájon vágna ezért a színmeghatározásért..)mostanság meg vagyok veszve az élénkebb,erősebb hangsúlyos ajakfestésért. 419ft-ba került,valamiért leakciózták.Gyönyörű szín,és így hogy alá-fölé hidratáltam nem is szárít,és az elmúlt két órában meg sem mozdult,pedig ittam is és ettem is.Valószínű,ha nem lesz időm hidratálgatni,és felkenem,szét fogja szárítani az ajkaimat,és tuti nem bírja a ráírt 16 órát sem,de őszintén szólva ezért az összegért nem is várom. :)

Aromax Jojoba Olaj

Aromax Jojoba Olaj
2015. január 7.

Pocaknövesztés van folyamatban,most indult igazán látványos növésnek,és hogy megelőzzem a csíkosodást elkezdtem ezzel az olajjal kenekedni.Az illata minimális,és majdhogynem semleges,5-7 csepp elegendő belőle,a bőröm hidratált,egyenlőre nincsenek is csíkjaim,remélem nem is lesznek,de ez nyilván nem az olajon múlik,hanem genetika.Emellett kenem még vele a fejem,az elmúlt hónapok alatt sokkal több pattanásom lett,közben viszont a vegyes-zsíros bőröm száraz lett :S ,így az otthon meglévő arzenál mit sem használt,kivéve ezt az olajat.Hidratál,a pattanások utáni foltok kevésbé látszanak,jó az egész arcomra,szememre,ajkamra.Igazi multifunkcionális kence.

Real Techniques Powder Brush

Real Techniques Powder Brush
2014. július 9.

Jó ideje használom már,és nagyon elégedett vagyok vele.Hatalmas,puha,nagyon szépen felveszi a púdert,majd minimálisan porolva fel is "teszi"az arcomra.A mosást jól bírja,és a szőrét sem hullajtja.Jó befektetés volt,semmiért el nem cserélném.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2014. július 9.

Barokkos túlzás az a 16 óra,de azért szeretem.Egyezzünk ki úgy 7-9 órában.
Nincsenek nagyon látványos karikáim,de azért ott vannak,szóval kell rájuk valami.Szóval tartós,tartós,de nem 16 óra,nem ül a ráncokba,a kisebb bőrhibákat is eltakarja,de csak akkor marad a helyén,ha púderrel fixálom.Az ára baráti,egészen jól teljesít,nem csodaszer,de lehet 5 csillagos.A saját kategóriájában mindenképp.

Manhattan Quick Dry 60 Seconds Körömlakk

Manhattan Quick Dry 60 Seconds Körömlakk
2014. június 28.

A minap vettem belőle,ez az első ilyen lakkom.Egy nude színt választottam,és meg vagyok vele elégedve.Egyetlen rétegben fed,gyorsan megszárad.Második napja van a körmeimen,és hibátlan,pedig sem alap,sem fedőlakkot nem használtam,viszont a kezeimet házimunkára annál inkább.Eddig 5 csillagos.

Astor Pure Color Perfect Blush Arcpirosító

Astor Pure Color Perfect Blush Arcpirosító
2014. június 13.

A 007Maroon árnyalatot vettem meg 500ft-ért(!!!!!!).Én jellemzően bronzosító mellé szánom,pontosabban a bronz kontúr fölé,pirosításnak.Nagyon szép,barnásrózsás a színe,aranyos csillámlással.Nem feltűnő.és szépen egybe olvad a bronzeremmel,de ha "fénybe" fordulok,akkor előbújik az a bizonyos aranyos effect,ami nagyon tetszik.Nem mondanám extra tartósnak,mert magában4-5 órát bír,viszont ha van alatta primer,vagy BB,akkor viszont egész nap meg sem mozdul.A kiszerelés táskabarát,és stabil,viszont kellően kicsi is,szóval simán táskába-dobálós is lehet.Az eredeti ára 2799ft,és elképzelésem nincs,hogy mire ez a nagy akciózás,mert se nem bontott termék(fóliázva vettem),sem nem közeli lejáratú.Nem értem.Viszont örülök neki. :)

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)
2014. június 9.

Rendeltem belőle egy tubussal,de nem igazán tetszik...Jó,ez azért van,mert nálam A CSOKI az a TBS-féle Chockomania vonal.Na aaaz csoki.Ez csak valami gyengusz tortabevonó illat.Maga a termék
sem valami hatásos.Radírozgat,radírozgat,de utána kell a hidratálás,mert elkezd húzódni,viszketni a bőröm.Elhasználom,de nem fogom újra rendelni.