termelinda

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Senses Rio Cocktail Hűsítő Tusfürdő

Avon Senses Rio Cocktail Hűsítő Tusfürdő
2016. július 30.

Az én tusfürdőmnek konkrétan benzinhez hasonló illata van, igazi gagyi műszag......talán picit hűsített, de volt, ahol csípte a bőröm....sajnos nekem nagyon nem újravevős....inkább kidobós

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2016. június 9.

Szupeeer, végre egy készítmény, amely a hófehér csülkeimet finom természetes nyári barnává varázsolja, és mindezt káros UV fény nélkül :) Nagyon elégedett vagyok, végre nem kell takargatnom hónapokig a lábaim :) Az meg, hogy még nem is szárítja, mint sok más önbarnító külön öröm :)

Playboy Play It Lovely Tusfürdő

Playboy Play It Lovely Tusfürdő
2015. május 21.

Nagyon finom illat,nem szárít :) 5*

Playboy Play It Sexy EDT

Playboy Play It Sexy EDT
2015. május 21.

Ár-érték arányban nagyon jó, de sajnos pár óra után elillan az illata. (Viszont fini illata van, tényleg szexys)

Avon Scent Essence Sparkly Citrus Kölni

Avon Scent Essence Sparkly Citrus Kölni
2014. szeptember 3.

Kellemes, friss illat, azonban nem tartós sajnos :( 3 csillagot adok, mert az ára kedvező.

Avon Quantium Confident for Him Kölni

Avon Quantium Confident for Him Kölni
2014. szeptember 3.

Mennyei férfias illata van, páromon nagyon szeretem :) Egészen jó a tartóssága is, nem vészes az ára sem, megéri :) 4 csillagot adok, mert nem egy Armani, de ennyi pénzért ne is várjuk azt :)

Avon Barbie Fruity Doll-Icious Kölni

Avon Barbie Fruity Doll-Icious Kölni
2014. február 24.

Valami "álomjó" illata van, igazi szolid, gyümölcsös. Bár kislányoknak való, de magamnak is simán megvenném annyira finom. Párom keresztlánya kapta, de elolvadtam én is mikor megszagoltam.

Avon Senses Be Radiant Tusfürdő

Avon Senses Be Radiant Tusfürdő
2014. február 24.

Szerintem az eddigi (egyik) legjobb Senses illat. Valami mese az illata, imádok vele fürdeni, igazi tavaszi/nyári illat. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, mert totál szerelmes lettem :)) És utána is érzem a bőrömön :)

Avon Gazdagon Hidratáló Kézkrém Glicerinnel, Pink Magnóliával és E-Vitaminnal

Avon Gazdagon Hidratáló Kézkrém Glicerinnel, Pink Magnóliával és E-Vitaminnal
2014. február 24.

Nagyon jó, tényleg nagyon könnyen beszívódik és puhának érzem tőle a kezemet. Picit csillámos is, ami nekem külön tetszik. És az illata is nagyon finom.

Isana Schneegestöber Téli Tusfürdő

Isana Schneegestöber Téli Tusfürdő