TerraNostra

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

frei öl Masszázs Olaj Kismamák Részére

frei öl Masszázs Olaj Kismamák Részére
2019. december 7.

A hatásáról nem tudok beszámolni, mert számomra használhatatlan. Bekenegetem magam, de reggelre minden ruhám teljesen avas szagú lesz tőle. Nincs lejárva, teljesen kellemes, mikor felkenem, reggelre azonban büdös lesz. Ugyanerről számoltak be a környezetemben azok, akik használták. Hogy mennyire lenne hatásos, az számomra rejtély marad, mert így elviselhetetlen, használhatatlan.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 29.

A trnd projekt keretében van lehetőségem tesztelni a terméket. Hormonproblémák tüneteként arcom kamaszkorom óta problémás: zsíros, miteszeres és gyakran pattanásos. A termékről röviden: prémium megjelenés, szuper állag, az arc zsírosságával nagyon hamar leszámol, egész napra üde, de nem száraz vagy fakó bőr az eredménye. Napi kétszeri használattal szépen kezeli az apróbb bőrhibákat, a tág pórusokat pedig hatékonyan összehúzza. Az apróbb pattanások ellen is hatásosnak bizonyult, a gyulladást csökkenti, ezáltal gyorsabban eltűntek. A durvább, nagyon gyulladt, hatalmas pattanásokkal ő sem tud mit kezdeni, bármennyire is hittem benne. Határozottabban szebb a bőröm a használatával, a mindennapi ápoltságot megkapom tőle. Ami miatt nem adok neki 5 csillagot, az az illata, amit én ki nem állhatok (szerencsére negyed óra után eltűnik).

Avon Full Speed EDT

Avon Full Speed EDT
2015. május 12.

Imádom az illatát és a tartósságát is. Nagyon klassz, ezer közül is felismerném! :D

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam
2015. május 12.

Imádom az illatát, puha a hajam tőle. A vastagító hatásról nem tudok véleményt alkotni még, ezért 4* egyelőre. :)

Dove Go Fresh Cucumber Deo Spray

Dove Go Fresh Cucumber Deo Spray
2014. július 21.

Az illetni vélemények alapján vettem meg, de nem jött be. Nekem kifejezetten erős és irritáló az illata, szó szerint felfordul a gyomrom tőle. Hiába hatásos, ha egész nap kavarog a hasam tartalma az illatától, ráadásul így még össze is keveredik a parfümmel. A deóknak is igazán lehetne teszterje, termékmintája, ami alapján meg lehetne szagolni az üzletekben... Kár érte, anyukám megörökli. :D

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2014. július 1.

A szaga számomra elviselhetetlen. 2 hónapja használom, a hajhullásom nagymértékben csökkent. Örülnék egy sprayes változatnak, mert így pocséklós és macerás a felvitele. Várom a további hatást, egyelőre 4*.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. július 1.

Hajhullásra használom. Éjszakára felkenem, sapi rá, reggel lemos. Jó meleg vízzel és jó nagy adag samponnal nekem könnyen lejön, utána jöhet egy újabb tisztító mosás. Puhább és fényesebb a hajam egyelőre.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2014. július 1.

Nemrég volt egy műtétem, akkor kezdtem el használni. Egy furcsa ötlettől vezérelve a bőrhibákra is felkentem: pattanás, heg, kipirosodás, seb... Néhány használat után láthatóan halványítja a problémákat. Nagyon szeretem, az egyik legjobb barátom. :)

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre
2014. július 1.

Hidratál, de még a legszárazabb területeken is pattanásokat okoz. Nekem nem vált be.

Garnier Moisture Match Bőrlágyító Könnyű Krém Normál és Száraz Bőrre

Garnier Moisture Match  Bőrlágyító Könnyű Krém Normál és Száraz Bőrre
2014. július 1.

Nem álmaim terméke, hidratál, már amennyit hidratál... Nekem túlságosan tapad, olyan ragacsos hatása van. Az illata sem kifejezetten tetszik.