TerraNostra

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Synergen Mélytisztító Bőrradír

Synergen Mélytisztító Bőrradír
2012. április 28.

Nem szerettem, egyenesen utáltam. Durva a szemcséje, és olyan zsíros hatása volt tőle a bőrömnek valamiért közvetlenül a tisztítás után is, hogy még csak mocskosabbnak éreztem magam. Az illatáról ne is beszéljek, olyan férfi pacsuli szaga van, hogy attól tartottam, hogy mindig engem "figyelnek", milyen férfiszert kentem magamra... Brrr, soha többé! A többi terméke sem vált be, de természetesen szubjektív tapasztalatom, másnak attól jó lehet. :)

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder
2012. április 20.

Imádom! Teljesen természetes hatása van, tartós és azt nyújtja, amit ígér. :) BB krémmel kombinálva a legtutibb! :)

Nivea Pure Balance Sampon

Nivea Pure Balance Sampon
2012. április 20.

Elnehezíti és lelapítja a hajamat, a zsíros hatás pár óra múlva már látszik a hajamon. Csak az illata és selymes állaga miatt kap 2 csillagot. Utálom, soha többé nem vásárolom újra, pedig egyébként odavagyok a Nivea-termékekért. :/

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por
2012. április 6.

Csak alkalmi használatra, utána szigorú hajmosás. Kemény, összeragadt hajat kreál, bár a dusító hatása eszméletlen. Ezért négyes.

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2012. április 6.

Az esti fürdés után, de még reggel is érzem a bőrömön az illatát. :) Viszont hidratálhatna jobban is...

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé
2012. április 6.

A hidratálása miatt nem adok 5-öst. Lehetne jobb is.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. április 6.

Én a szerencsések közé tartozom, a kedvenc termékem már 2 hónapja. Nagyon szeretem: olyan egyenletes és sima a bőrfelszínem tőle, soha semmivel sem tudtam eddig ezt elérni. Problémás volt a bőröm éveken át, de most felhagytam a vakolatvastagságú alapozóval, csak a bb krémet használom, és nagyon szép lett a bőröm tőle egy hónap után!!! Nekem nem fényes, de nem is púderhatású. Egyszerűen imádom, soha többé nincs szükségem a bb mellett alapozóra. :) És a reggeli "időnyerésről" nem is beszélek. Nincs szükségem fixálásra, még este is helyén van. :)

Isana Kézkrém Olívás (régi)

Isana Kézkrém Olívás (régi)
2012. április 6.

Imádom! A legszárazabb kezemmel is csodákat művel. Selymes, az illata isteni, és olyan egyenletes, sima lesz a kézfejem tőle, mint a babapopsi. :) Már rengetegszer vásároltam újra. Az ára is megfelelő, 500 ft alatt van.