Terru

Regisztráció dátuma: 2019. november 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Senses Kókusztej és Málna Krémtusfürdő

Avon Senses Kókusztej és Málna Krémtusfürdő
2022. január 24.

Ez egy igazi csodaszer, szerintem az Avon legjobb tusfürdője. Maga a habja is olyan kellemesen krêmes, élvezet vele tusolni és az illata is nagyon jó. Zabpehely málnadarabkákkal, szinte megenném annyira szuper. A bőröm is szereti, puha lesz tőle. Érzékeny többnyire száraz a bőröm főleg télen, akármennyire is szeretném szeretni az Avon tusfürdőjeit, sajnos szárítják a bőrömet főldg a zselék. De már van egy ami nem és újravevős lesz sőt a termékcsalád másik két tagját is garantáltan kipróbálom.

Avon Mark Magasfényű Folyékony Ajakrúzs

Avon Mark Magasfényű Folyékony Ajakrúzs
2022. január 20.

Az Avon rúzsokkal àltalàban pozitív tapasztalatom van, na de ez borzalom. Nehèz precìzen felvinni, folyik minden irànyba ès csìkban marad az ajkak szèlèn. Ráadásul felvitel után rögtön töredezni kezd. Meg mèg elèggè ragad is. Tartòsnak sem tartòs.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2022. január 15.

Az egyik kedvenc matt rúzsom, mondom ezt úgy, hogy krémes rúzspárti vagyok. 😆 Sok megvan belőle, de nem mind egyformán pigmentált ám a nagyja elég jó. Nem szárít, szinte nem is érezni, hogy fenn van az ajkakon, nagyon kellemes viselni. Tartós is. Az ára is jó.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2022. január 13.

Ez a rúzs egy csoda! Röhelyesen olcsó de szuperül teljesít. Sok megvan belőle, imádom őket. Minden napi rúzsaim ők, relatív tartósak de mivel nem tisztán mattok azért egész napot nem birnak ki és az evést sem. Mivel olyan a munkám, hogy sokat kell beszélnem, sok rúzs már egy óra múlva eltűnk a számről, már "beszéltem le" több drágább rúzst is, de ez az Essence kibirta majd az egész munkaidőt ha nem ettem. De nem sajnálom újrakenni főleg ezért az árért. Mivel nem teljesen matt hanem krémes is kellemes őket viselni és nem is szárítanak. A szinek is szépek viszont nem mindegyik egyformán pigmentált.
Amíg ezt gyártják biztos venni fogom.

Avon Gingerbread Tusfürdő

Avon Gingerbread Tusfürdő
2022. január 8.

A karácsony előtti időszakban használtam, remek ráhangolódás az ünnepekre. Fincsi az illata, igazi mézeskalácsos. Az állaga meg olyan majdnem mint a mézeskalács tésztája sütés előtt. 😁 kicsit fura nem rossz értrlemben, se nem gél se nem krém. Jól habzott, szépen tisztított és nem szárította ki a bőröm. Az illata soká megmarad. Sajnos limitált kiadás, ha a következő ünnepi szezonban is lesz, biztos veszek belőle.

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2022. január 7.

Ő az egyik kedvenc őszi/téli Avonos parfümöm. Édes de pont amennyire kell, nem fojtós és nehéz. Az ára is rendben van, sűrűn van akción. Tartóssága kb 5 óra ami az árához képest ok. Ruhán mosásig megmarad. Többen is megdicsérték. Kollekcióm örökös darabja lesz amíg gyártják.

Genera Coconut Oil Hair Mask

Genera Coconut Oil Hair Mask
2022. január 7.

Őszintén szólva azért vettem meg ezt a hajpakolást mert nagyon olcsó volt és kíváncsi voltam mert eddig nem nagyon hallottam erről a márkáról. Ebben az esetben az ár igazolja a "minőséget" magyarán nem ér semmit. Szerencsére nem szárította ki a hajam mint egyeseknek itt ahogy olvasom, viszont semmit sem csinált. Sem puha nem lett tőle a hajam, se nem lett könnyen kifésülhető. Szóval pénzkidobás volt.

Oriflame Lucia

Oriflame Lucia
2022. január 5.

Olcsón jutottam hozzá, szállítást kiváltó termék volt, szóval az eredeti ára gondolom borsosabb. Kellemes virágos illatról van szó. Olyan mint egy csokor tavaszi virág. Félre is teszem, szerintem a tavasz lesz az ő ideje. Aki az édesebb, karakteresebb illatokat kedveli, kerülje el mert nem fog bejönni neki. Ami a tartósságát illeti, körülbelül 3 órát bír ki, de úgy hogy hamar bőrközelivé válik. Mivel olcsón jutottam hozzá, nem fogom sajnálni naponta többször frissíteni az illatot.

Avon Senses Lagoon Tusfürdő

Avon Senses Lagoon Tusfürdő
2021. november 7.

Réges régen úgy tíz évvel ezelőtt volt egy ilyen tusfürdőm. Mit egy, folyton csak ezt hasznâltam. Imádtam az illatát, jól habzott, tisztított. Viszont mikor babát vártam szárítani kezdte a bőrömet, lehet hormonok meg egyéb miatt változott a bőröm. Mikor a pocaklakóm megérkezett tettem egy próbát de továbbra is nagyon száraz lett tőle a bőröm. Nemrégiben az akkori pocaklakóm most már a lánykám kapott egyet és gondoltam nosztalgiázom kicsit és dugiba kipróbáltam a Lagoon-t. 😁 Néztem is nagyot. A jó tulajdonságai megmaradtak, de egyáltalán nem szárított, sőt még puha is lett a bőröm és az illat is soká megmarad. Nyilván a technológián változtattak annyi idő alatt és a tusi jobb lett. Ha ez elfogy biztos veszek újat.

Avon Passion Dance Kölnipermet

Avon Passion Dance Kölnipermet
2021. november 7.

Valaha volt ilyen parfümöm, de nem lettünk barátok mivel borzasztó erőteljes szaga volt szâmomra. Tovább is adtam. Viszont kaptam egy ilyen illatpermetet ês a nosztalgia miatt fújtam magamra. Az illata egy az egyben mint a parfümé(már jártam úgy egyébként, hogy a testápoló/permet nem pont olyan volt mint a parfüm) csak nem olyan tolakodó. Most ősszel szivesen fújkâlom magamra itthon. Ahhoz kélest, hogy csak permet nagyon tartós, sőt némely parfümnél tartósabb.
A parfüm változatát nem veszem újra, de ez a permet megnyert.