tgerika74

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. november 12.
(!)

Tesztelésre kaptam. Jól habzik, kicsit túl sűrű, zselés állaga van. Nem viszketek tőle, de extrém hidratálást nem tapasztaltam. Az illata nem tetszik, nehéz, kőolajos beütése van. A csomagolás kissé kényelmetlen, a kemény, hengeres flakonból nehezen nyomható ki a tusfürdő. Az árát is túl magasnak találom.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2018. december 4.
(!)

Csodát nem tesz, de jól ápol. Nem szeretem a mentolosságát, olyan, mintha gyógyszertári cinkes rázókeverékkel kentem volna be a számat, nagyon hideg, nekem kellemetlen érzés. Azonkívül fehér réteget is képez, a fiam kiakadt rajta, amikor a kirepedt szájára kente. :-) A herpeszre gyakorolt hatásáról nem tudok mit mondani, a számon még sosem volt herpesz. A tubusa sem biztos, hogy elég higiénikus. Azért négy pontot megér.

Zara Orchid 2017.

Zara Orchid 2017.
2018. február 2.

Ez is Incanto Shine akar lenni😁

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2017. december 30.

Becsūletesen elhasználtam egy egész üveggel. A homlokráncaimat, a szem alattiakat, és a nevetőráncaimat vettem célba, sajnos nem sok sikerrel. Az állaga híg, vizes, könnyen beszívódik, irritációt nem okozott, de hatása az nemigen van. Lehet, hogy ha évekig használnám, lenne eredménye, de attól tartok, erre nincs időm😁 Keresgélek tovább. Tud valaki jobbat mélyebb homlokráncok ellen? Műtét nélkül?😁

Burberry My Burberry Blush

Burberry My Burberry Blush
2017. december 14.

Nekem tisztára Incanto Shine.

Hermès Kelly Calèche L'eau De Parfum

Hermès Kelly Calèche L'eau De Parfum
2017. december 5.

Azt hittem, csak az én receptoraimmal történt valami, hogy ezt is kamillásnak érzem, de látom, más is így érez. Ellenben én nem bánom, imádom a kamillát. És minden olyan parfümöt, amiről nem ordít, hogy most fújtad be magad, és húzod a pacsulicsíkot. Ha egy parfüm öblítőnek, samponnak, vagy netán testápolónak álcázza magát, az nekem nagyon bejön.
Ez a parfüm édsanyám bőrretiküljének álcázza magát, amibe beleborult a piperéscucca a púderrel az élen 😂 30 évvel ezelőtt 😀
Most már én is annyi vagyok, mint ő akkor, a magaménak érzem ezt az illatot.

Burberry Weekend For Women

Burberry Weekend For Women
2017. szeptember 25.

Ő most az aktuális kedvencem. Nagyon angol, nekem a barackillat dominál, és nagyon tartós. Hidegben jobban működik, egyelőre nem tudom megunni. Tény, hogy nem tiniknek (sem lélekben tiniknek) való, mégis vidám, optimista, semmivel nem összetéveszthető, eredeti, örök darab.

Irix Spray

Irix Spray
2017. augusztus 17.

Semmiben sem vagyok annyira biztos, mint abban, hogy én megtaláltam az Irixben az égésre való szeremet. Nem is kísérletezünk mással. Napégésre, forrázásra, de még méhcsípésre is ez a legjobb szer.

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal
2017. augusztus 14.

Leégés ellen nem vetekszik az Irix spray-vel, de napozás utáni könnyű testápolónak a legjobb. A hűsítő hatás enyhén érezhető, nem fagyaszt le, jól hidratál.

Montblanc Présence D'une Femme

Montblanc Présence D'une Femme
2017. július 25.

Első illatolásra nekem kamillásnak tűnik, bár tudom, hogy nincs is benne ilyen illatjegy. A leszáradása azonban nekem túl maszkulin. Amúgy egyedi, minőségi.