thajni

Regisztráció dátuma: 2016. június 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Celeb Eye Liner Kit

Lovely Celeb Eye Liner Kit
2018. április 16.

Nekem túl krémes és zsíros a tus, mivel rejtett szemhéjam van egy kicsit fel is ragadt. A szemceruza viszont nagyon bejött.

Katy Perry Mad Love EDP

Katy Perry Mad Love EDP
2018. február 18.

Nagyon bejött nekem ez az illat, szeretem mert tartós. Inkább a fiatalabb korosztálynak lett ez kitalálva az édessége miatt.

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. február 9.

Megvettem. Megbántam. Nem volt teszter ezért csak a csomagolásban bíztam. Semmi színe csak csillog és össze is csomósodik. Egyedül a szájkontúrt lehet belőle hasznosítani. Rossmannban 1500ft

CND Shellac

CND Shellac
2017. július 24.

Egyszer volt ilyen shellac a kezemen és valóban nagyon jó. Általában a sima gél lakkok a körmöm gyengesége miatt lepattannak, de ez bírta kb 3 hétig mert utána nagyon lenőtt. Leszedni viszont nem volt könnyű :/ ettől függetlenül 5*-os.

Moonbasa Nails Gél Lakk

Moonbasa Nails Gél Lakk
2017. április 14.

Érdekes hogy a gél lakkok ára nem arányos a minőségükkel. Így volt ezzel a márkával is. Pozitívuma az hogy tutira megtalálod azt a színt amit keresel mert millió színe van. Az állagával van problémám, nagyon folyós és csíkozódik. Három réteg minimum kell hogy nézzen ki valahogy és már pattog le a végén a lakk. :S

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2017. április 12.

A k-lips óta a lovelyt elsőként nézem meg a drogériában. Épp bronzosítót kerestem ezért vettem meg. Világos a bőröm, de mivel több rétegben kell felvinni hogy elérjem a kívánt sötétséget ezért a sötétebbet vettem meg. Nagyon süti szaga van. :D Engem nem zavar, még csak a kezemen próbáltam ki, szappanos vízzel gond nélül lejött ezért 4*.

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé
2017. április 8.

Elég vékony és hajlékony a körmöm ezért próbát tettem 1-2 fajta gél lakkal és eddig ez a márka az egyik kedvencem. Brutál jó erősséget ad a körmömnek és tartós ezért még tuti veszek pár színt. :D

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2017. március 5.

Először a buszon láttam egy lány táskáján, sokáig filóztam rajta hogy vajon mi lehet az a bagoly formájú szilikon izé amiben tubus van. Aztán itt a neten találtam rá hogy ez kézfertőtlenítő. Mivel sokat buszozok és suliba járok mindig van nálam kézfertőtlenítő. Muszáj volt venni egyet mert olyan cuki. *-*

Balea Regenbogen Tusfürdő

Balea Regenbogen Tusfürdő
2017. március 2.

Ajándékba kaptam, még nem próbáltam ki de nekem egy az egyben nyár illata van. A hátulján a magyar feliratot érdemes elolvasni. :'D

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2017. január 27.

A 03-as színt vettem meg, egy rétegben is tökéletesen fed, tervezem hogy más színeket is veszek. :)