Theatreni

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza
2017. október 11.

Én kipróbáltam, de használat után égett tőle a szám..én nem tudom milyen anyagok vannak benne, de azt az érzést nem kívánom senkinek...

aussie Miracle Hairspray Volume + Hold Hajlakk

aussie Miracle Hairspray Volume + Hold Hajlakk
2017. október 11.

Sok-sok hajlakkot elhasználtam már, főleg Taftot, de eddig csak rossz élményeim voltak. ragadt a hajam, nem tudtam kifésülni, és az illata sem volt jó. Hosszú évek után megtaláltam a megfelelő hajlakkot. Ki tudom fésülni a hajamat a használat után, jó tartást ad és az illata is megfelelő. Az ára számomra egy kicsit borsos, de inkább kifizetek ennyi pénzt, csak, hogy a hajamnak jó legyen. Újra fogom venni:)

The Body Shop British Rose EDT

The Body Shop British Rose EDT
2017. október 11.

Imádom ezt a parfümöt. Pár éve lettem The Body shop termékek használója, de csalódni még nem csalódtam termékekben. Kellemes rózsa illata van és még pár óra múlva is érzem. Totálisan megérte megvenni..amúgy is imádom a British Rose kollekciót.

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine
2016. február 8.

Nagyon jó a száraz és ekcémás kezemre, kicsit nehezen szívódik be, viszont puha lesz tőle a bőröm.

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive
2016. február 8.

Imádom és az érzékeny és allergiára hajlamos bőröm is szereti és nagyon, finom puha lesz tőle a bőröm. Megéri a termékbe befektetni.

Bioderma Sensibio Tolerance+

Bioderma Sensibio Tolerance+
2016. február 8.

Érzékeny, allergiás bőrömre vettem és teljesen megérte, egyből lecsökkentette a kiütésemet. Ár érték arányban viszonyt sokallom a termék árát.

Bioderma Sensibio Rich Krém

Bioderma Sensibio Rich Krém
2016. február 8.

Érzékeny és allergiás bőrömre teljesen kiváló! Csak ajánlani tudom!!

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2016. február 8.

Kiváló érzékeny és kicserepesedett ajkakra. Drágának drága.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2016. február 8.

Imádom ezt a micellás lemosót, mivel érzékeny bőröm, nem mindegy mit használok az arcomon. Évek óta kerestem egy olyan arclemosót, ami nem okoz kiütést..nos jelentem,megtaláltam. Minden érzékeny bőrűnek merem ajánlani. Drágának, drága, de megszoktam, hogy a mindentől mentes kozmetikai termékek nagyon drágák.

The Body Shop Glazed Apple Ajakbalzsam

The Body Shop Glazed Apple Ajakbalzsam
2016. február 8.

Az illata nagyon erős, valamint nagyon kiszárította a számat, ahelyett, hogy ápolta volna..Akinek eleve, hamar kiszárad vagy kicserepesedik az ajka, annak nem ajánlom, csak ront a helyzeten.