theodora19

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Vivienne Sabó Amulette Szemhéjpúder Paletta

Vivienne Sabó Amulette Szemhéjpúder Paletta
2020. december 10.

Egy hónapja csak ezt használom, beleszerettem a színeibe. Szerintem hétköznapokra ideális paletta, viszonylag tartós - szépen eldolgozható, szemhéjalappql használom. Örülök, hogy megvettem.

183 Days by Trend It Up Browgame Kit

183 Days by Trend It Up Browgame Kit
2019. május 30.

Kiárusításon vettem 900 Ft-ért (2019.05.29) - ez az első szemhéjpúderem, eddig ceruzát használtam, de ez már első használatra is egyszerű és jól néz ki. A tartósságról majd még update-elek :)
Ahogy néztem ennek a készletnek (https://kremmania.hu/kremek/milani-brow-fix-kit-szemoldokformazo-keszlet) koppintása, mert ugyanúgy van benne csipesz, kis ecset és szivacs plusz egy kis tükör.

Balea Hawaiian Beach Sampon

Balea Hawaiian Beach Sampon
2019. május 20.

Az illata miatt vettem meg, a hajat nem zsírosítja, de az illata hamar elillan. Hasonló a többi alap Baleás samponhoz.

Trend It Up UV Powergel Körömlakk

Trend It Up UV Powergel Körömlakk
2019. május 20.

Egyelőre csak az orgona lila színben van meg nekem, de biztos fogok még venni ebből a kollekcióból. Két rétegben szépen fed, gyorsan szárad és majdnem 5 napig volt fenn minimális kopással (alap- és fedőlakk nélkül). :)

Thefaceshop Eco Natural Sun No Shine Hydrating Sun Cream SPF40 / PA+++

Thefaceshop Eco Natural Sun No Shine Hydrating Sun Cream SPF40 / PA+++
2018. június 1.

Az ígéretével ellentétben nekem hamar átfénylett a bőröm - a melegebb időben már használhatatlan, mert pár perc után beizzad tőle a bőröm. Nem venném újra.

Essence Acetonmentes Strong & Clean Körömlakk Lemosó

Essence Acetonmentes Strong & Clean Körömlakk Lemosó
2018. április 11.

Rossmannban vettem akciósan, 319 Ft volt - első használatkor pozitív élmény: könnyen lejött a lakk, és jó illata van (barack). A kiszerelés nem tetszik - túl nagy a flakon 'szája'.

Avon Mark Gél Hatású, Fényes Fedőlakk

Avon Mark Gél Hatású, Fényes Fedőlakk
2017. november 10.

Nekem bevált, tényleg tartósabbá és szebbé teszi a lakkozást bármelyik körömlakkommal. Eddig a fele fogyott el, nem tapasztaltam, hogy sűrűsödne, mint mondjuk az Essence the gel fedőlakk. Pár perc alatt keményre szárad, még ha az alatta lévő lakk nem is száradt meg teljesen. Újra fogom venni, mert ár-érték arányban ez az eddigi legjobb, amit próbáltam.

Avon Care Kéz-Köröm és Körömágybőr Ápoló Argánolajjal, Glicerinnel és E-Vitaminnal

2017. október 26.

Fura, nekem az utóbbi időben ez volt az egyik kedvenc krémem. Nekem beszívódott, semmi morzsolódást nem tapasztaltam, illetve az illatát is szerettem... Mivel elég zsíros, ezért én főleg éjszakára kentem be vele a kezem és a körömágybőrt, nekem használt!

Balea Regenbogen Tusfürdő

Balea Regenbogen Tusfürdő
2017. február 13.

Egyetértek az előttem szólókkal: a csomagolás megvette a legtöbbünket kilóra, viszont maga a tusfürdő nem valami jó. Az illata a gyenge vanília és a kókusz között mozog, de alig érezni. Az állaga is más mint a többi Baleásé szerintem. Nekem nem jött be, egy illatorgiát vártam volna a csomagolás alapján. 250 Ft-ot megért, de többet nem.

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2015. október 26.

Imádom az illatát, finom selymes állaga van -egy bajom vele, hogy sose elég ez a kis flakon :D