thisisnorah

Regisztráció dátuma: 2016. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

fresh Soy Face Cleanser

fresh Soy Face Cleanser
2019. szeptember 21.

Nekem nagyon bevált, tisztít, utána babapopsi bőröm lesz tőle. Szerintem újra fogom venni.

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream
2019. szeptember 21.

Egyetlen pozitívuma az illata, ami sokáig megmarad. Nekem felkenés után fél órával ugyanolyan száraz maradt a bőröm. Nem venném újra.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Fenty Beauty Stunna Lip Paint
2018. október 15.

Nekem sajnos csalódás. Tény, hogy könnyen kezelhető, pigmentált, de a tartóssága borzalom. Evést, ivást, orrfújást (fele rákenődik a zsebkendőre) nem bírja.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2018. október 12.

Legjobb liquid lipstick amit valaha használtam! Nekem az ophelia és a bow and arrow színekben van meg. Az előbbit szerintem életem végéig újra fogom venni ,mert a legszebb nude árnyalat. Könnyű viselni, nem kopik, bírja az evést-ivást. Nálam simán veri a kylie és fenty szájfényeket.

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater
2018. március 16.

Puha, babapopsi bőr, imádom! Aki Bécsben jár, nézzen be az Urban Outfitters-be, mivel ott már kapható!! :)

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2018. március 16.

Megjegyzem nem problémás a bőröm, tisztítókúraként vettem meg. Használatakor eléggé csíp, lehet érezni, hogy dolgozik rendesen. Eredmény: tiszta, babapopsi bőr! Másodszor megijedtem, mert miután lemostam kb fél órán keresztül rákvörös volt az arcom, de elmúlik és csodaszép a végeredmény :)

Jo Malone Orange Blossom

Jo Malone Orange Blossom
2018. március 16.

Nekem a nagybetűs TAVASZI illat! Imádom a márkát, stílusos, kifinomult az összes illat, nekem tegnap ezt sikerült beszereznem, és még itthon is magamra fújom olyan kellemes :D

Jo Malone Peony & Blush Suede Cologne

Jo Malone Peony & Blush Suede Cologne
2017. december 8.

Imádom!! Kifinomult, nőies, könnyed illat! Megéri az árát, a 100ml-s szerintem fél életig elég:)

Yves Rocher Bourbon-Vanília Tusfürdő Koncentrátum

Yves Rocher Bourbon-Vanília Tusfürdő Koncentrátum
2017. július 19.

Nekem sajnos nagyon szárítja a bőröm, de az illatát másnap reggel is lehet érezni.

Anastasia Beverly Hills Glow Kit - Sun Dipped

Anastasia Beverly Hills Glow Kit - Sun Dipped
2017. március 17.

Gyönyörű ragyogást ad az arcnak, extra tartós. Nagyon kevés kell belőle úgyhogy szerintem ez a mennyiség egy életen át kitart.😄 Megéri az árát!