Thunderstorm

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2020. augusztus 6.

Karácsonyra kaptam egyszer, és nagyon megszerettem. Nagyon kellemes illata van, egész tartós.

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2020. augusztus 6.

Nem a kedvencem, de egynek elmegy. Olyan túl sok mindent nem tesz a pillámmal. A keféje nagyon jó, tetszik, szépen lehet vele dolgozni, és a kisebb pillákat is eléri, de túl nagy hatása nincs. Persze színe van, de volument nem ad hozzá. :/

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2020. augusztus 6.

Kifejezetten vízálló szempillaspirált kerestem, hogy esetleg a strandon is legyen rajtam egy iks valami, ami kibír egy vízbeugrást mondjuk. Azt meg kell hagyni, nem lett pandamaci szemem, de úgy összeállt a víz után a szempillám, hogy nagyon zavaró volt. A keféje túl nagy, nehéz használni, ráadásul a nap végére potyog is kicsit. Nem lesz kedvenc, de másik szempillaspirállal együtt használva második rétegként tényleg ad volument.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2020. augusztus 6.

Első szemöldök termékem volt, egy kis gyakorlás kell hozzá, hogy a gél csak a szemöldökre kerüljön, de hozzá lehet szokni. Nekem megfelel, szépen tartja és formázza kicsit, épp csak annyi színe van, hogy nagyon természetes hatást kelt, újravevős lesz.

Nivea Invisible for Black & White Pure Golyós Dezodor

Nivea Invisible for Black & White Pure Golyós Dezodor
2020. augusztus 6.

Nagy kedvenc, nem hagy foltot, kellemes az illata, teszi a dolgát.

RdeL Young Face Púder

RdeL Young Face Púder
2020. augusztus 6.

Féláron vettem, 400 ft körül, szóval sokat nem vártam tőle, de igazából teszi a dolgát, lefixálja az alapozót, korrektort, szóval meg vagyok elégedve vele. :D

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. augusztus 6.

Első alapozóm, teljesen elégedett vagyok vele. Ha csak egy kis fedésre van szükségem, az is kivitelezhető, de szépen építhető is. Tartós, nem foltosodik, és nem is érzem, hogy rajtam van, mégis szép a végeredmény. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Lovely H2O Szájfény

Lovely H2O Szájfény
2020. augusztus 6.

Kicsit sötétebb nude, nekem nagyon tetszik, csillog, egész tartós, tudja, amit egy szájfénynek tudnia kell. :D

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2020. május 15.

A 71-es Kinda Lilac You árnyalat van meg, már a boltban rögtön beleszerettem a színbe, feltéve pedig alig bírom megállni, hogy ne nézegessem folyton a körmeimet, annyira szép a színe. Érdekes, hogy természetes fényben kékes-lilás "fénye" van, mesterséges világításnál pedig inkább rózsaszínes (mindkettő szép egyébként.) A száradási idő nem a legkevesebb, de nem vészes, az ecset egész jó, bár a lovely ecsetje jobban tetszik, de ez sem rossz. Ez még csak az első nap, szóval majd kiderül, meddig bírja. Remélem jó pár napig. :D

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2020. március 31.

A 26-os beach bum kék színű ceruza van meg, és a színe nagyon szép, egészen pigmentált. Viszont bár az van ráírva, hogy "longlasting", egyáltalán nem hosszan tartó. Az alsó vízvonalra szoktam felvinni, de egy óra múlva már el is tűnik onnan, csak annyi marad meg, amit az alsó szempillák tövébe tettem, és még az is elkenődik, mintha peregne kicsit, bár ez könnyen korrigálható, azért kicsit idegesítő. Szóval bár a színe tetszik, ez sajnos nem lesz újravevős.