tiamoitalia

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Shiseido Benefiance Anti-Wrinkle Szemkrém

Shiseido Benefiance Anti-Wrinkle Szemkrém
2019. augusztus 31.

Eredetileg egy másik márka krémjét terveztem megvenni, de véletlenül belebotlottam ebbe és annyi jót olvastam róla itt és külföldi oldalakon is, hogy úgy döntöttem, ö lesz az igazi.
Már az elsö használat után sokkal feszesebb és hidratáltabb a szemkörnyék, feltölti az apró szarkalábakat. Pár évet fiatalt rajtam :D
Egyelöre 5 csillag, aztán update-elek :)

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2019. augusztus 16.

Nagyon tetszik, a pórusokat valóban kevésbé láthatóvá teszi és nem kelt annyira zsiros érzetet a börömon, mint az eddig próbált BB krémek.
Igen, átfényesedik egy idö után, de etéren csodát nem is vártam. Szeretem.

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT
2019. április 20.

Fiatalos, tavaszias, “szerelem-érzés” illat. Az üvege valami meseszép. Amikor először megszagoltam, azt gondoltam, hogy hú, ez nagyon tetszik, ez lesz a következő szerzeményem és végre egy parfüm ettől a márkától, ami nekem is tetszik! :D De amint a csuklómra fújtam belőle, szinte azonnal el is illant és alig érezhetővé vàlt. :( kár, hogy EDT, ha lenne EDP verziója, azt biztos szeretném!

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2019. április 20.

Sajnos ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem szóló. :( A mézes változatàt hasznàltam ezelőtt ès imádtam minden téren, gondoltam ez is hasonlóan jó lesz, ráadàsul kókuszos, amit imádok. Hajmosás után borzasztóan elnehezitette a hajamat, olyan volt, mintha meg sem mostam volna a hajamat vagy mintha nem mostam volna ki a sampont a hajamból. Borzasztó. Esküszöm, azt hittem, rosszul mosok hajat ès rajta marad a sampon a hajamon, azért ilyen borzalmas a hajam ( zsiros? Kicsit ragacsos, nem tudom :D ), de amint lecseréltem egy másik samponra, rájöttem, hogy nem velem van a baj. Nekem sajnos ez a termék végképp nem jött be. Az illata nagyon finom, de ezt leszámitva kuka. :(

dr. Organic Éjszakai Krém Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal

dr. Organic Éjszakai Krém Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal
2019. április 20.

Nagyon testes, sűrű állagú krém és lassan szívja be a bőröm. Mivel zsirosodásra hajlamos az arcbőröm, lehet, hogy nem ez s krém volt a legjobb választás. Jobban szeretem azokat a krémeket, amik azonnal felszívódnak és nem hagynak zsiros érzetet az arcon. Na ez nem ilyen. Szárazabb bőrűek viszont lehet szeretni fogják. Az àllagán kivül semmi bajom vele, pattanàst nem okozott ( annak ellenére sem, hogy kb minden màsodik arckrèmt ragyás leszek ) és az illata is bejön. Zsiros bőrűeknek nem ajánlom, a többiek viszont szerintem bátran kipróbálhatják.

Giorgio Armani Sì Fiori EDP

Giorgio Armani Sì Fiori EDP
2019. március 21.

Az anyaillatot is imádom, ez is szerelem lett! Alapvetően a virágos illatokat nem kedvelem, de ez megfogott. Hasonlit a Si EDP-hez, de ez valamivel cukrosabb. Rajtam szupertartós. Szeretem <3

Chanel N°5 Parfum Red Edition

Chanel N°5 Parfum Red Edition
2019. január 20.

Maga a parfüm szerintem nagyon jó,...kimondottan tetszik és a tartóssága is jó, de ahogy az elöttem szóló is leirta, érettség kell a viseléséhez. Rajtam is nyomasztóan hat, kicsit "nyanyás", de mégis tetszik. Egy vörös bársony ruha képe ugrik be róla.Most a harminchoz közeledve úgy érzem, hogy még nem tudnám viselni, túl nehéznek érezném, de látok rá esélyt, hogy 10 év múlva kedvenc lesz.

Chanel Rouge Allure Ink

Chanel Rouge Allure Ink
2019. január 20.

Ó, hát ez szerelem! Imádom a textúráját, annyira bársonyos, puha ajkakat eredményes...mégis matt a hatása. Végképp nem szárit, söt! Imádom!

Farmasi Matt Liquid Lipstick

Farmasi Matt Liquid Lipstick
2019. január 19.

Szörnyen szárit sajnos, emiatt szinte csak nagyon ritkán nyúlok érte. A szine az mesés, ezért kap + 1 pontot.
Egy bizonyos idö után olyan érzést kelt, mintha összehúzná a számat,..esküszöm, rendesen fáj. :-D
Ajándékba kaptam, önszántamból nem valószinü, hogy megvenném.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. január 19.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, nem illatositott, géles állaga hamar beszivodik és azonnal hidratál.
Télen a böröm mindig szörnyü állapotban van, annyira kiszárad. Kisérletezö tipus vagyok, szeretek más és más krémeket kipróbálni. Szerintem teljesen rendben van ez a krém,érdemes kipróbálni. :)