tiamoitalia

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash
2022. január 2.

Borzasztóan szàrítja a bőrt! :( Arcmosás utàn azonnal krémezni kell, mert szinte “hàmlik” a bőröm a szàrazsàgtól. Nem ajànlom :(

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Deo Spray

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Deo Spray
2021. december 23.

Kókuszmániás révén nagyon megörültem, mikor megláttam a polcon ezt a terméket. Az illata mennyei!!!! ❤️ Se sajnos az izzadásgàtló hatása vègkèpp nem vàlt be. Csak itthonra hasznàlom most télen, amikor egyébként nem izzadok, de kb egy óra elteltével már érzem, hogy büdös vagyok. 😖 Annyira sajnàlom, pedig úgy szerettem volna!

Lactovit Lactourea° Regeneráló Deo Stift

Lactovit Lactourea° Regeneráló Deo Stift
2021. február 6.

Nekem nem vàlt be sajnos végképp. Itthonra használom, tél van, nem izzadok annyit, mint nyàron és mèg ezt sem bîrja. Reggel hasznälom s dèl körűl màr èrzem, hogy büdi vagyok. Egyenlő a nullàval, szörnyű, nem veszem újra :(

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2021. január 16.

Hosszú-hosszú évek óta ez a legkedvesebb tusfürdőm. Isteni finom illata van, amit zuhanyzás utàn is érzek a bőrömön. Nem talàltam nàla jobbat ezidáig :) ❤️

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém
2021. január 13.

Update: jöttem felpontozni, igyanis nagyon megszerettem ezt a krémet. Napközben van, hogy többször újra kenem, mert kellemes érzès az arcommsk, azonnal beszívja és az illata is fincsi. Pattanásokat még most sem okozott. Ennyi pénzért ...komolyan mondom :) nàlam újra vevős

Ennyi pénzért szerintem egy teljesen jó arckrém, nyilvàn csodát várni nem lehet tőle, de hidratàlni hidratâl. Krèmes állagától picit féltem, hogy majd nehezen szívódik be vagy zsíros rétefet hagy maga után, de semmi ilyesmi. Kellemes az illata, fgyorsan beszívódik és nem fénylik tőle az arcom, mint a disco-gömb. Nappalra használom, éjszakára minőségibb arckrèmet használok. Nem okozott irritációt, se pattanást, nyilvàn nem csodaszer, de ennyi pènzért simán megèri.

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2021. január 10.

Pénzkidobás. :( Hosszú èvekig egy Maybelline szempillaspirált használtam és egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy kipróbáljak egy magasabb árkategóriájú terméket is, hogy lássam a különbséget. Általában nem sajnálok nagyobb összeget kifizetni egy alapozóèrt, rúzsèrt, stb ha tudom, hogy minőségi termèket kapok és tőbbet tud, mint a drogèriás társai. Rengeteget olvastam a spiràlról itthoni és külföldi oldalakon egyarànt, sok jót irtak róla ès dicsèrték. A Marionnaudban az eladó làny szintèn ezt ajànlotta, hogy hű, ez milyen baba szempillákat varázsol. Most, hogy kipróbàltam, nem tudom, hogy nevessek vagy inkàbb sirjak. Úgy èrzem, hogy csak a márkàt fizettem meg ès semmivel ( SEMMIVEL ! ) nem tud többet, mint az enlitett Maybelline spirálom. Talan annyi a különbség, hogy ennek jobb az illata. De nyilvàn nem az illat miatt veszi meg az ember a spirált. A drogériàs spirálom sokkal szebb pillàkat csinàl, kidobtam az ablalon feleslegesen 11ezer ft-ot. Nem ajànlom. :(

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
2021. január 9.

Kellenes, nem tolakodó, bàjos, púderes-rózsás csoda. Magamon annyira nem tetszik, szerintem nem passzolnak hozzám a púderes illatok ( csak ezert kap 1 ponttal kevesebbet ), ennek ellenére valóban nagyon finom. Egy rózsaszín rózsákkal teli országba repit. Rajtam igen tartós, mèg 8 óra után is érezni a csuklómon. Aki szereti a púderes illatokat, az nem fog vele mellé lőni ;)

Planeta Organica Banana Split Natural Body Cream-Butter

Planeta Organica Banana Split Natural Body Cream-Butter
2020. december 12.

Cuki csomagolás, egész jó kis testes krém... de az illata. Szörnyű...nem is tudom, mihez hasonlit. Eleinte banános, ha beleszippantasz...de amit magadra kened olyasmi, mint az égett műanyag. Fujj :(

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2020. december 6.

Update:
Nos, nagyon különleges a kapcsolatom ezzel a parfümmel. Két éven keresztül jártam illatozni a parfümèriába, mert nem tudtam eldönteni, hogy imádom vagy utàlom. Amint magamra fújom, iszonyatosan tetszik és kellll nekem, érezni akarom a bőrömön mindig. Szàmomra luxus illat, tökéletes, nőies, elegáns, letisztult, bàrsonyos.... egyszóval gyönyörű, maga a tökéletes. Rajtam iszonyatosan tartós is. Viszont egy idő után elkezdek “szèdülni” tőle, hànyinger keringet- ez a pacsuli miatt van, igyanis utàlom a pacsulit 😅 Ez az egyetlen illat, amiben elviselem. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy az sem érdekel, ha màr-már szédülök tőle,....mert annyira tökèletes ez a parfüm, hogy esküszöm, mèg ettől is eltekintek. 😂 Szàmomra a nő, aki ezt a parfümöt viseli, kifinomult stílusú, 40 körüli, àpolt és elegáns. Egy 40-es olasz nőt tudnék elképzelni talpig feketèben Milánó utcàin, vörös rúzzsal a szájàn, fekete keretes Gucci szemüvegben és tökèletes frizurával. A szavak, amik először eszembe jutnak erről a parfümről, az a tisztasàg és elegancia, a fekete szín, a fehér gyöngy, selyem abyag. Írtàk páran, hogy hètköznapi parfümkènt hordjàk... szerintem ez nem egy hétköznapi, rohangàlós illat. Farmerhez, sportcipőhöz és kötött pulcsihoz abszolút nem tudom elkèpzelni, teljes kèpzavar. Àltalában akkor fújom magamra, amikor kirittyentem magamat és úgy érzem, màr csak ez a parfüm hiányzik, hogy meglegyen az i-re a pont.
Vannak napok, amikor csak úgy, csak otthon és csak magamnak fújok a csuklómra, hogy érezzen, hogy fürödhessek az illatàban. Szerintem mennyei és tökèletes illat.
Viszont mint ahogy bennem is, sok mindenkiben hasonló reakciót vâlt ki: valaki vagy szereti, vagy nem. Nincs közèpút. Pont tegnap jegyezte meg apukàm, mikor beszàlltak mellèje a kocsiba, hogy mi ez a furcsa rohadt illat, ami megcsapta az orrát. Szerinte penèsz szagom van és egy fillért se adjak ki legközelebb ezért a parfümèrt. Köszi, apa, èn így us imàdni fogom ezentúl is 😅❤️

Uhh, hát ez PARFÜM! Ha nem lenne ilyen dràga ( 30 ml 30valahànyezer Ft ) még meg is venném. Sőt, kedvenc illatom lenne. De így.. Az ára végett levonok egy pontot, de amúgy csodás szerintem.

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2020. december 3.

Hű, ha van csodaszer, akkor szàmomra ez az! ❤️ Ki akartam próbàlni egy kóreai arcàpolókrèmet is és teljesen vèletlenül erre esett a vàlasztásom. És milyen jól tettem! Hihetetlen, hogy mindössze egy!!! hasznàlat utàn mennyivel szebb lett s bőröm. Sikerült “szèpen” kinyomdosni az arcomat, de olyannyira, hogy sebeket csinâltam sajnos, ami àltalában kèt hét alatt szokott begyógyulni. Nos, ez a krém egy èjszaka alatt annyit javitott a bőröm állapotàn, amennyit egy hét alatt gyógyult volna be. Kèt napja hasznâlom... a sebeknek csak halvàny foltját làtni. Hihetetlen, ha nem sajàn bőrömön tapasztalom, el sem hiszem. Számomra csodaszer és mèg tripla ennyièrt is megvennèm, annyira elègedett vagyok vele. ❤️❤️❤️