tiamoitalia

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Olajtusfürdő Illattal

Uriage Olajtusfürdő Illattal
2020. március 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Öszintén szólva, eleinte picit furcsáltam az állagát és hogy nem habzik, de idövel megszoktam és most már csak ezért nyúlok.
Kellemes illata van, puha bört varázsol, nem szárit.

Egy próbát mindenképp megér. :)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. január 26.

Egy kedves Krémmániás vétel során jutottam hozzá a krémhez, ezúton is köszönöm szépen. :)
Egyelöre arcra próbáltam csak, de sajnos nálam allergiás reakciót váltott ki. Este kentem be vele az arcomat és reggel feldagadt, piros és viszketö arcal ébredtem. Az arcomról a duzzanat két nap alatt elmúlt, a viszketés kb. 4 napig tartott, a pirosággal viszont még mindig ( egy hét elteltével is ) szenvedek. Néhol olyan, mintha megégett volna a böröm. :( Érzékenyebb börüeknek arcra nem ajánom vagy pedig csak nagyon óvatosan. Próbálkozok a hátamra kenni, remélhetöleg ott nem vált ki ilyen reakciót!

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2020. január 16.

Elegàns, nőies, kifinomult- ez jut róla eszembe. Rajtam sem túl tartós, ezért vonok le egy pontot. Hétköznapi illatként hasznâlom és nagyon szeretem.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. december 22.

Természetes a hatása és tényleg hosszan tart, jól fed, rétegezhetö. Eddigi legjobb alapozóm, ami volt, valószinüleg újravevös lesz. ( ha idöközben nem találok jobbat )
Negativuma az adagolás, nem tudok megbékélni azzal, hogy önteni kell az üvegböl a terméket; valamint nekem a nap folyamán át is féneyesedik a böröm és púderezni kell, evégett vonok le egy csillagot, de összességében nagyon tetszik, egy próbát megér mindenképp.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. december 22.

én sajnos semmi változást nem vettem észre a böröm állapotán: nem lett szebb a böröm, de pattanásokat sem okozott.
Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, de nekem sajnos nem vált be, nálam a hatás egyenlö a nullával. Kár... :(

Kiko Double Touch Lipstick

Kiko Double Touch Lipstick
2019. október 22.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: tökèletes!
Hihetetlen, hogy ennyire tartós, mégsem szárit. Nálam kibir egy egész napot. Meg mindig csodálkozok, mikor tükörbe nézek és a rúzsom tökéletes, pedig utánam van két kávé, pizza, miegymás...ráadàsul megszokásból gyakran nyalogatom a számat, de nem kopik. A legtartósabb szájfény -rúzs, amit valaha próbáltam.

Shiseido Benefiance Anti-Wrinkle Szemkrém

Shiseido Benefiance Anti-Wrinkle Szemkrém
2019. augusztus 31.

Eredetileg egy másik márka krémjét terveztem megvenni, de véletlenül belebotlottam ebbe és annyi jót olvastam róla itt és külföldi oldalakon is, hogy úgy döntöttem, ö lesz az igazi.
Már az elsö használat után sokkal feszesebb és hidratáltabb a szemkörnyék, feltölti az apró szarkalábakat. Pár évet fiatalt rajtam :D
Egyelöre 5 csillag, aztán update-elek :)

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2019. augusztus 16.

Nagyon tetszik, a pórusokat valóban kevésbé láthatóvá teszi és nem kelt annyira zsiros érzetet a börömon, mint az eddig próbált BB krémek.
Igen, átfényesedik egy idö után, de etéren csodát nem is vártam. Szeretem.

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT
2019. április 20.

Fiatalos, tavaszias, “szerelem-érzés” illat. Az üvege valami meseszép. Amikor először megszagoltam, azt gondoltam, hogy hú, ez nagyon tetszik, ez lesz a következő szerzeményem és végre egy parfüm ettől a márkától, ami nekem is tetszik! :D De amint a csuklómra fújtam belőle, szinte azonnal el is illant és alig érezhetővé vàlt. :( kár, hogy EDT, ha lenne EDP verziója, azt biztos szeretném!

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2019. április 20.

Sajnos ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem szóló. :( A mézes változatàt hasznàltam ezelőtt ès imádtam minden téren, gondoltam ez is hasonlóan jó lesz, ráadàsul kókuszos, amit imádok. Hajmosás után borzasztóan elnehezitette a hajamat, olyan volt, mintha meg sem mostam volna a hajamat vagy mintha nem mostam volna ki a sampont a hajamból. Borzasztó. Esküszöm, azt hittem, rosszul mosok hajat ès rajta marad a sampon a hajamon, azért ilyen borzalmas a hajam ( zsiros? Kicsit ragacsos, nem tudom :D ), de amint lecseréltem egy másik samponra, rájöttem, hogy nem velem van a baj. Nekem sajnos ez a termék végképp nem jött be. Az illata nagyon finom, de ezt leszámitva kuka. :(