ticske

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Icy Cocos Maske

Balea Icy Cocos Maske
2018. november 18.

Pár hónapja vettem, de eddig csak egyszer használtam. Az illata nagyon tetszett, nem irritált nem csípett, de a kombinált bőrömnek nagyon zsíros volt. Teszek vele még egy próbát a téli hónapokban majd.

Cien 24H Hidratáló Krém

Cien 24H Hidratáló Krém
2018. november 18.

Esténként használom és reggelre nagyon zsíros lesz tőle a bőröm. Nem irritált, nem csípett, de nem fogom újra venni.

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal
2018. november 18.

Euro Familyben tűnt fel az aranyos csomagolása és egyből utánanéztem itt az oldalon. A jó vélemények alapján meg is vettem és csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, nekem is nagyon tetszik. Heti egyszer használom, nem igazán érzem a melegytő hatását, de a finom szemcsék finoman radírozzák a bőrömet, puha lesz az arcom.

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2018. november 18.

Pár hónap gél lakkozás után szerettem volna szünetet tartani és megerősíteni a körmeimet. Itteni vélemények alapján vettem meg és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Megvédett a töredezéstől, erősített és két rétegben nagyon elegáns külsőt ad a körmöknek. Megérdemli az 5 csillagot.

Sally Hansen Cuticle Rehab

Sally Hansen Cuticle Rehab
2018. november 18.

Szörnyű állapotban lévő körmeimre kerestem valamit amikor rátaláltam, pont akciós volt. Az állaga meglepett, azt hittem folyékony lesz, a végét elég nehéz kivarázsolni a tubusból. Szépen tette a dolgát és rendbe hozta a száraz, sérült körömágyamat. Teljes áron elég drága, ezért kap csak 4 csillagot.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. november 18.

Dörzsölés nélkül szedi le a sminket, nem irritálja sem a bőrömet sem a szememet. Szuper kis készítmény, szerintem újra fogom venni.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2018. november 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Elsőre fura volt az állaga, de a száraz bőröm nagyon gyorsan beszívta. Szeretem, ár-érték arányban verhetetlen.
Újra fogom venni a téli hónapokra is.

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2018. november 18.

Lassan a végére érek az első üvegcsének. Én esténként használom, pár cseppet maszírozok bele a bőrömbe. Reggelre sokkal puhább és simább a bőröm.
Mindenképpen újra veszem.

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló
2018. november 18.

Nem rég vettem meg a második üveget belőle. Sokféle szemkörnyék ápoló krémet használtam eddig, de még nem találtam jobbat. Az apró kis ráncaimat teljesen eltűntette. Este kellemesen hűsíti a fáradt szemeimet.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2018. november 18.

Évek óta használom és egyszerűen imádom. Neki köszönhetem, hogy az arcom kitisztult és eltűntek a pattanások.
(Ha hosszabb ideig használom viszket tőle az arcom. Ebből tudom, hogy ideje szünetet tartani.)