tigris2020

Regisztráció dátuma: 2020. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál (régi)

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál (régi)
2022. március 21.

Mindenféle szempillaspirált végig próbáltam már.
Bátran merem állítani ez az első szamú legjobb szempillaspirál.
Ilyet még én nem tapasztaltam, hogy minden követelménynek megfelel hibátlanul.
Fekete, dúsít, hosszabít, szétválasztja a pillákat, nem csomós, tartós nem kenődik építhető. Alsó felső szempilláknak külön keferész van. Nem irritálja a szemem. Nem pereg. Gyönyörű hibátlan pillákat érek el vele. Mondjuk az Oriflametől kb ezt vártam. Szuper hozza a megszokott Oriflame minőséget.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Intenzíven Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Intenzíven Tápláló Hajpakolás
2022. március 21.

Mindenféle pakolást végig próbáltam már ez vált be a legjobban.
Ez az ászok ásza. A hajpakolások legjobbja. Fél perc alatt olyan lesz a hajam ahogy ki kell néznie. Ápolt, szép, fényes. Hamar kiöblíthető. Nem okoz hajhullást. Ezzel sikerült szép, hosszú, fényes sörényt növesztenem. Puha, fényes, rugalmas, sima, egészséges gyönyörű hajat kapok tőle. Szuper hozza a megszokott Loreal minőséget.

Alterra Hajolaj

Alterra Hajolaj
2022. március 21.

Valamire jó elmegy. De ha keveset kenek és csak a végére akkor is látszik az olaj nem szívódik be.
Olyan lesz az összkép mintha hajat se mostam volna.
Nagyon dzsuvás zsíros lesz tőle a haj hamar hiába a fejbőrt messze elkerülöm.
Nagyon elnehezít is.
Egyáltalán nem vált be.

Schauma 7 Gyógynövény Sampon

Schauma 7 Gyógynövény Sampon
2022. március 21.

Régen használom ettől szép és egészséges a hajkoronám és a fejbőröm. Nem szárítja a hajam. Jól tisztít.
Nem viszket a fejem. Nem hullik a hajam.
Gyógynövény tartalmát és illatát szeretem.
Úgy fénylik a hajam, mint a Salamon töke. Visszakapja a tartását.
Számunkra a Schauma 7 herbs az első számú legjobb sampon.

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2022. március 21.

Egynek elmegy. De a jó sampontól távol áll. Még nemhogy fényes lenne a hajam tőle hanem inkabb bemattul. Nagyon gubancosít. Én felmosáshoz használom arra viszont kiválló.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2022. március 19.

Iszonyatosan rossz minőségű hajpakolás. A Garnierhez nem fűztem nagy reményeket. Nagyon nehéz kiöblíteni. Nem elég, hogy nem csinált semmit a hajammal a gubancolás, laposítás, elnehezítés és szálkásításon kívül, de még elkezdte nagyon hullasztani is.
Hiába a nagy természetesség.
A L’Oréal hajápolások magasan verik ezt.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2022. március 19.

Iszonyatosan rossz. Leszárította a hajamat ápolás mellett is. És nagyon elkezdte hullasztani.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2022. január 25.

Szeretem az Essence márkát. Ezt a spirált is nagyon oda rakták. Nem hiába a népszerűség, hogy mostanában sok barátnőm ezt használja. Ez a legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. Dúsít, vízálló nem pereg extra módon hosszabbít. Eleve hosszú pilláim vannak, amiből műszempilla hatásút csinál. De rövid szempillájú barátnőmnek is jelentősen hosszabbít. Leveri a drágább társait. Nagy adag kedvező ár. Egy rétegben is gyönyörű pillákat kapok. Nekem 10/10-es.

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe
2022. január 12.

Vékonyszálú dús hosszú hajam van. Fejbőr masszázsnak és kifésülni nagyon jó. Nem húzza a hajam, nem szed ki egy szálat se. Nem töri a hajat. A fejbőr masszírozó hatása miatt gyorsabban nő a hajam, és sokkal több a babahajam.
Van egy vaddisznó sörtés körkefém.
Azzal szárítom be a hajam minden hajmosás után.
És csodás hajat kapok.
Nem húz ki egy szálat se.
Így szalon képességű hajat kapok otthon károsítás nélkül.

Miss Sporty Volume to Last 24H Szempillaspirál

Miss Sporty Volume to Last 24H Szempillaspirál
2022. január 9.

Nagyon elégedett vagyok. Korábban a fekete és lila testvérét használtam azokkal is elégedett voltam, de ez messze felülmúlja mindet. Az Avon Super Shockot használtam mostanában az volt az ászok ásza nálam. De ez messze lekörözte hatalmas, hosszú, ívelt, fekete dús pillákat csinál. Gyorsan szárad, nem kendőik, darabokban nem hullik, vízálló, egész nap fennmarad este ugyanúgy néz ki, mint amikor reggel felkenem. A keféje fantasztikus. Nem kendőik össze a szemhéjam sehol. Az alsó pillákat is gond nélkül ki tudtam festeni összekenés nélkül. Nekem nem ragasztotta össze a pillákat. Nem irritálja a szememet nem pereg bele. Ami nálam plusz pont mivel kontaktlencsés vagyon. Hatalmas adag szuper ár. Olyan a szempillám most sokan megdicsérik kb műszempillákkal vetekszik. Nekem 5 másodpercen belül szép látható pillám lesz tőle. Korábban 10 réteget és 10 percig kellett kennem, hogy szempillám legyen egyéb spirálokkal. Egy rétegben is tökéletes, de a várt hatást nálam 2 rétegben hozza. Nekem maximálisan hozza, amit elvárok egy szempillaspiráltól. Újra vevős. Ilyen szempillákat soha semmilyen spirállal nem értem el még a 10x drágábbakkal se pedig nagyon régen sminkelek. A boltokban mindig csak 1 darabot találok a citrom sárgából úgy néz ki másnak is bevált.