Tike

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2015. február 7.

Azért választottam a Light árnyalatot, mert abban a highlighter világosabb volt. Így télen a matt barna része passzol az arcbőrömhöz, de nyáron igen valószínűnek tartom, hogy világos lesz, na de majd kiderül. Nem gondoltam, hogy szükségem lesz egy ilyen termékre, de amolyan csajos "mostazonnalkell" elgondolással már rendeltem is!! :) Huu, hát nem bántam meg!! Miket lehet vele művelni...!! Én alapozás után viszek fel belőle az arccsontom környékére, és a halánték-homlok köré. Azért kellett vele játszanom, mire rájöttem, hogy hogyan/hová érdemes felvinni. Ma már ki nem hagynám a sminkrutinomból! A highlighter gyönyörű!!! Szeretetem az egészet úgy, ahogy van. Csomagolása szokásos letisztult, finom.

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó
2015. február 7.

Hmmm egész jó... Először mellélőttem a színnel, gondoltam áh, nem vagyok egy porcelán bőrű, jöhet a Buff árnyalat. Hát nem jött össze! Megrendeltem a Sand-et, az viszont kicsit világos, viszont valamiért úgy tűnik, mintha a kettő állaga nem lenne teljesen egyforma, így nem tudtam igazán keverni. (Egyik e-bayes, a másik a mup-tól jött) Aztán ahogy belementünk egyre jobban a télbe, egyszercsak Sand árnyalatúvá világosodott a bőröm, ez most jónak tűnik. :) Nekem a fedése tökéletesen megfelelő, nem is tudom, aki ennél többet szeretne, az valójában mire vágyik. Nem szükséges vastagon felvinni (én ecsettel szoktam), egy kevés porpúderrel lemattítom, és nagyon sokáig bírja. Sokkal tovább, mint a Max Factor alapozóm, viszont annak az állaga talán könnyedebb. Összességében nálam 4 csillag.

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2015. február 7.

Pomegranate színt rendeltem, kellemes bordós-pinkes szín enyhe selymes fénnyel, felkenve érdekes módon mégis meleg árnyalatú. Nagyon tartós, kiadós, szép a csomagolása, erősen pigmentált.

Sleek True Colour Rúzs

Sleek True Colour Rúzs
2015. február 7.

Egyszerűen imádom! Papaya Punch árnyalatban rendeltem meg. Ez egy gyönyörű élénk, barackos-rózsaszínes-narancsos korall árnyalat, tipikus nyári, imádom az ilyen színeket!! Finishe matt, nagyon tartós! Eddig csak a MAC-re esküdtem, de 1700 ft-ért tuti, hogy még kipróbálok több színt. A matt rúzsokat amúgy is nagyon csípem, nekem nem szárítja ki a számat szerencsére. A csomagása nagyon igényes, kezes, cuki. 5*

MeMeMe Boho Balm

MeMeMe Boho Balm
2014. november 20.

Nekem a "Pink Rouge" árnyalat van meg, ebből tulajdonképpen csak a barackosabb, élénkebb oldalt használom. Legtöbbször a számra kenem, de szoktam pirosítóként is felvinni simán ujjbeggyel. Nagyon üde, friss, élénk szín, nagyon szeretem. Illata kellemes vaníliás. Tartósságával is viszonylag meg vagyok elégedve, egyenletesen kopik az ajkakról -végül is ez egy színezett balzsam, nem pedig egy MAC rúzs. Hogy a halvány rózsaszín részt mire fogom elhasználni... na hát az még rejtély. A csomagolása viszont annnnnnyira cukiii!!! Mindig jó kedvre derít, mikor kiturkálom a táskám aljáról. :)

Sleek Professional Finishing Powder

Sleek Professional Finishing Powder
2014. november 1.

Oh jaj bajban vagyok... ugyanis nagyon tudnám szeretni, mert mindaz, ami a leírásban szerepel igaz. Csakhogy enyhe fényes-gyöngyház csillogása van, amit sajnos nem lehetett előre sejteni, sőt egy fixáló púdertől nem is várnám el. Na de a jó tulajdonságai: Annak ellenére, hogy selymesen csillog, meglehetősen jól mattít-bár nem zsíros a bőröm. A hűsítő hatás felvitelkor azonnal érezhető, és nagyon kellemes!! :) Nagyon finom szemcsés nem porzik, nagyon jó érzés a viselete, sőt, ha használat után megérintem az arcbőröm, olyan finom puha érzés, mintha selymet simogatnék. Szép üde hatású ettől a selyemfénytől a bőr. Színe egyébként enyhén barackos, de ez felvitelnél nem látszik, azt mondanám áttetsző, viszont az apró csillámok barackos-rózsaszínek. Még nem döntöttem el mi legyen a sorsa..egyenlőre 4 csillagot kap, mert kizárólag a csillámlása miatt nem tetszik, az meg hát gondolom nem véletlenül lett így kitalálva.

Aromaesti Argan & Oliva Body Butter

Aromaesti Argan & Oliva Body Butter
2014. július 4.

Görögországban sikerült rábukkannom a millió olívás, shea- és kakaóvajas finomságok között, mikor valami jó kis testvajra vágytam, mintegy a nyaralásom megkoronázásaként. :) (Rengeteg jó kis ápoló krém van, és mindenhol van hozzá teszter, úgyhogy gondolhatjátok mennyire nem tudtam választani!) A krémről: Nagggyon-nagyon kellemes az illata, nem nyomulós, nem fejfájdítóan erős, nem tudom mihez hasonlítani, talán enyhén gyümölcsös. Elsősorban száraz bőrre ajánlják, nekem enyhén száraz a bőröm, én elsősorban a lábamra használom. Nem csúszós-nem ragadós-tapadós, de mégis több óra után is hidratált a bőröm. Azért elég jók az összetevői, szóval nem csodálkozom. Abszolút beváltotta a hozzá fűzött reményeket!!! :) Vegyétek, ha hozzájutnátok valahol!

Ilcsi Almás Citromos Arctej

Ilcsi Almás Citromos Arctej
2014. március 15.

Eddig a meggy-kökény arctejet használtam, azzal is nagyon meg voltam elégedve. Ennek talán sűrűbb az állaga, ezért ezt még jobban kedvelem. Az illata nagyon finom!! :) Enyhén nedves vattával tisztítom le az arcbőrömet vele, és én ezután már nem szoktam lemosni vízzel. Nálam 5-ös! :)

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál
2014. január 7.

Túl naturális, nem dúsít, de nagyon szépen felfelé íveli a szálakat, a keféje ugyanis kissé íves és pici. Én valami vadítóbbra vágytam, mikor ezt megvettem, ez inkább szépen különválasztja a pillákat, és hosszítja azokat, mintsem dúsít.

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál
2014. január 7.

Nagyon naturális hatás, jól használható kezes kis kefe, de ilyet még szempillaspirálban nem láttam, valóban nap végén ott a szemem alatt elmaszatolódva. Kuka. Sajnálom.