tiktiktak

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk
2017. március 14.

Szörnyű! Ahogy van, senkinek nem ajánlom, tényleg totális pénzkidobás. Lassan szárad, az ecsete borzasztó. Miután megszáradt hatalmas buborékok lesznek alatta, aminek köszönhetően, kb azonnal el is kezd lepattogni. Ha essence fedőlakkban gondolkozik valaki vegye inkább BTGN-t, de ezt semmiképp se...

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2014. november 27.

Nekem ez olyan "semmiresejósampon". Nem pontozom le jobban, mert sokan szeretik, de nekem nem vált be. Nem ártott és nem is használt. Megmosom a hajam és 2-3 napig tiszta. :D Ennyit tud, se többet se kevesebbet. Bár én lassan már azért is hálás vagyok a hajápolási szereknek, ha kárt nem tesznek.... :/ Elhasználom, de többet nem veszem meg. Átlagos alsó kategóriás cucc.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2014. november 27.

Nem csinál semmiféle csodát, nem tűnnek el a mitesszerek és nem lesznek láthatatlanok a pórusok. De jól, hatásosan tisztít és nem járnak hozzá kellemetlen mellékhatások (húzódó, száraz bőr). Szerintem ennyit lehet elvárni egy pár száz forintos arctisztítótól! És amíg nincs 6-8 ezrem megvenni mondjuk egy Paula's Choice tisztítót, addig ennyivel be is érem. :D

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2014. november 25.

Elmegy-elmegy, ha épp le van akciózva még talán meg is éri, de teljes áron szerintem kár megvenni. Semmi különlegeset nem tud, csak éppen annyit, mint bármelyik alsó kategóriás arcradír (az Avon pórustisztító radírja konkrétan ezerszer jobb ennél) csak ahhoz kicsit drága. Ráadásul azt olvastam, hogy az ilyen gyümölcs őrleményes radírok nem olyan jók a bőrnek, mert mikrosérüléseket okoznak.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. november 25.

Ár-érték arányban szerintem ez egy tökéletes spirál. Szép fekete, tartós és nem tapasztja össze a pillákat. Nekem sajnos szögegyenes szőke pilláim vannak, így nálam az is szempont, hogy megemelje őket, ne kelljen folyton göndörítőt használni, és ez a spirál ezt is tudja! Rosszat nem is tudok írni róla. :)

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2014. november 25.

Itteni vélemények hatására vettem meg, hiába. 6 hete használom kitartóan, de nekem semmit nem javított. Se hosszabb, se több, se vastagabb pilláim nem lettek. Hullani is ugyanannyi hullik, mint eddig.
A kialakítását pedig alapból nem szeretem, a szempillatövekbe nagyon nehéz a spirálos kefével eljuttatni a cuccot, mert szúr össze-vissza. Abban meg nem látom a poént, hogy a szempilláimat kenegessem vele, nem ott szívód(ná)nak fel a hatóanyagok....

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2014. november 25.

A kedvenc rúzsom! Imádom, tökéletes! A 107-es van meg csak (egyelőre) de annak nincs hibája, gyönyörű a szín, nem szárít, tartós - rajtam több órát is bír akár, még evés után is szép színt hagy a számon. És nem utolsó sorban a felkenése és a viselése is nagyon könnyű, kényelmes.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2014. november 25.

Nekem ez a termék konkrétan semmit, de semmit nem ér! Igaz, hogy nem is vártam tőle semmit.... Zsírosodó, rejtett szemhéjamra az Artdeco istenített alapozóját szerettem volna megvenni, de mikor csak hűlt helye várt a boltban, bánatomban lekaptam ezt a polcról. :D Tipikus... Se a színekkel, se a tartóssággal nem csinál semmit, és elég ocsmány sárga. Nem ennyire problémás szemhéjon lehet tud valamit, de nálam kuka. :(

RdeL Young Körömápoló Krém

RdeL Young Körömápoló Krém
2014. november 25.

Sajnos az összetevői se a csomagoláson, se az interneten nem érhetők el (legalábbis én nem találtam meg). Annyi derül csak ki a tubusról, hogy panthenolt tartalmaz. Mindenesetre nagyon szeretem, hihetetlenül kevés kell belőle és szép puha lesz tőle a bőr. Hosszútávú hatásáról viszont még nem tudok nyilatkozni. Az illata isteni finom igazi virágillat és sokáig érezhető használat után, imádom. Mindezt 300ft-os áron tudja, megéri! ;)

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2014. október 20.

Sok jó vélemény hatására vettem meg, de nem szeretem.... a világos színekből alig lehet előcsalogatni valamit (alappal használva) , a sötétebb színek se tartósak, és az a rengeteg csillám..... ami persze mind szétpotyog az arcon... brrrr. Nálam ez most nem nyert! :(