Tim

Regisztráció dátuma: 2013. április 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Erborian Dongbaek Camellia Essence Szérum

Erborian Dongbaek Camellia Essence Szérum
2019. május 13.

Szerelem első kenésre! Abszolút kedvenc!
Én többet használok belőle, 1-1 cseppet a szemem köré, az arcomra meg a dekoltázsomra további 10-12 cseppet, a kézfejemre is 1-1 cseppet. Így lassabban szívódik fel, de utána szuper hidratált, puha, selymes és ragyogó lesz a bőröm. Kicsit feltölti, kisimítja a ráncokat. Utána másik krémet már nem használok és nem is sminkelek rá, így arról nem tudok nyilatkozni. Hetente 2x használom, így, hogy egyszerre többet kenek, ez elég is.
A csomagolása is környezetbarát: üveg és papír, minimális műanyaggal.
Biztos újra fogom vásárolni, abszolút megéri az árát! Minden cseppje kincs!
6 csillag.

Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo
2019. május 12.

Púderes - virágos, bódító pipacsillat. Ikonikus. Könnyen felismerhető. Hosszan tartó. Imádtam 20 éve és imádom most is. Nem a szokásos szappan- és/vagy pacsuli illatú parfüm, igazi különlegesség.

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea

Alterra Hidratáló Éjszakai Krém Szőlő & Fehér Tea
2019. május 12.

A hosszú tél alatt hiába kenegettem Vichy meg Lancome ránctalanítókkal, hidratálókkal az arcom, mégis nagyon száraz, pikkelyes lett. Ekkor vásároltam ezt a krémet csupa natúr összetevővel, remélve, hogy megoldja a problémám (ha már a szilikonos-paraffinos hidratálás nem jött be). És nem is csalódtam benne! Bár az illata enyhén szólva furcsa, az arcomra fölkenve meg nehéz réteget képez, amitől olyan érzésem lett, hogy nem tud a bőröm lélegezni (ellentétben a fent nevezett könnyű textúrájú, illatos krémekkel). Azonban 3-4 nap alatt napi 1-2x fölkenve az arcom szárazsága megszűnt és ki is simult tőle. Azóta csak heti egyszer használom és a bőröm még mindig szép. Az állaga tényleg elég zsíros, bár közel sem annyira, mint az Alterra Orchideás krémeké. Az ára meg egy nagyságrenddel olcsóbb a fent említett krémekénél. :)

Erborian Matte Créme

Erborian Matte Créme
2019. május 4.

Én az orromra használom, az Erborian CC kréme fölé. Nem sminkelek rá. Szépen mattít, hatása sokáig tart, de nekem után kell kenni. Ennek ellenére elégedett vagyok vele, szép, egységes képet ad. Keveset használok belőle, sokáig elég lesz.

Babydream Calendula Törlőkendő

Babydream Calendula Törlőkendő
2019. május 4.

Valóban elég nedves, habzik, de én szeretem. Sokszor kihúzott már a nagy sz*rból. Nálunk nem okozott allergiát egyik gyereknél sem. Ár-érték arányban a legjobb, főleg, mikor akciós. A zöld, szenzitív Babydreamnek szebbek az összetevői, de ez hatékonyabban tisztít. Együtt használom a kettőt, azt akkor, ha csak pisis a pelus, vagy ha egy törlőkendő nem elég.

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő
2019. május 4.

Kedvenc popsitörlőm. Olcsó, jó, szép összetevőkkel. Amikor akciós, akkor szoktam betárazni belőle.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2019. május 4.

Gyantázás után használom, szeretem.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2019. május 4.

Tele van vegyszerrel és a hatásától sem voltam elájulva. Viszont drága. Nagy a hype körülötte. Rengeteg popsikrémet kipróbáltunk a 3 gyerekkel, a mannás vált be leginkább. Az natúr és a kipirosodással is jobban megbirkózik, mint ez.

Olivia Baba Popsikrém Bio Shea Vajjal

Olivia Baba Popsikrém Bio Shea Vajjal
2019. május 4.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Erős négyes. A Manna popsikrémének koppintása, de annak jobb az állaga, ezt nehezebb volt kenni.

Manna Baba Popsikenőcs

Manna Baba Popsikenőcs
2019. május 4.

Messze a legjobb popsikrém, pedig a 3 gyerekemmel nagyon sokat végigpróbáltunk, natúr, gyógyszertári és agyonreklámozott kategóriában is. 200 ml 4500 Ft, ez nekünk több, mint 1 évig volt elég 1 gyereknek. Nem kentem be vele minden pelusozásnál, és amikor bekentem, akkor is vékonyan csak. Így is szépen védi a popsit, és nagyon kiadós is. Állaga, illata, hatása szuper. Amióta ezt használjuk nincs gond a piros popsival! Abszolút megéri az árát! Ajánlom mindenkinek!