timcho03

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. április 6.

Mindent teljesít, ami a leírásban áll. Van egy alapvető természetes fénye a bőrön a felvitelt követően, de mivel nekem zsíros a bőröm, így pár óra után eléggé átfénylik, bár hozzá kell tennem, nem használok fölé púdert, lehet, azzal jobban teljesítene. Nagyon könnyen el lehet oszlatni, én ecsetet használok, és tényleg természetes a finishe. Egységes bőrképet ad, nagyon kellemes viselet, mintha nem is viselnék alapozót, a fedése nem túl erős, de nem is baj, ettől marad természetes a végeredmény. A megfelelő színárnyalatot szokás szerint megint nem sikerült eltalálnom. Az átfénylés ellenére, amire bár nagyon érzékeny vagyok, megadom az 5 csillagot. Legközelebb pedig igyekszem a bőrömhöz leginkább illeszkedő színt megtalálni.

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2019. április 6.

Férjemnek vettem, mert eddig minden tus- és habfürdőtől kiszáradt és húzódott a bőre, pedig már tényleg mindenfélét próbáltunk. Ezt a semleges ph-ja miatt vettem meg, neki bevált. Én is elkezdtem sminklemosás utáni arctisztításhoz használni, de nekem sajnos szárítja az arcbőröm :( az illatával nekem nincs problémám, összességében 4 csillagot kap.

Cien Classic Körömlakklemosó

Cien Classic Körömlakklemosó
2019. április 5.

Az első üvegnél néhány használat után elkezdett folyamatosan szivárogni felfelé a lemosó az adagolóján keresztül és a kis "tölcsérben" állt a tócsa. Betudtam gyári hibának, és miután így gyorsan elfogyott (elpárolgott), ezért adtam neki még egy esélyt, de ezzel is ugyanez történt. Úgyhogy hiába lenne jó ez a kialakítás és jó a lemosó, gyengéd, de hatékony, illetve az illata is kellemes, így nem túl gazdaságos.

Cien Med Kézfertőtlenítő Gél

Cien Med Kézfertőtlenítő Gél
2019. április 5.

Nem használom túl sűrűn, mert jobban szeretek inkább kezet mosni, ha a helyzet engedi, de vésztartaléknak szeretem, hogy van nálam. Ez az első, ami próbáltam, de teljesen meg vagyok vele elégedve, mert nem túl erős az illata, hihetetlen gyorsan "elillan", jóformán alig tudom elkenni és már nem is érzem, és semmiféle ragacsos érzetet nem hagy maga után. Megy az 5 csillag :)

Isana Folyékony Krémszappan Oliva

Isana Folyékony Krémszappan Oliva
2019. április 5.

Már nem ilyen külsővel rendelkezik. Én szeretem. Kb. fél nyomásnyi is elég belőle, mert irtó jól felhabzik és nagyon szépen tisztít, kifejezetten gazdaságos. Én az illatát is szeretem, nekem aztán mindenféle olívás illatú termék jöhet :) Korábbi hozzászólásokban olvastam, hogy szárít, ezt sajnos én is alá tudom támasztani, számomra viszont ez az egyetlen negatívuma.

RdeL Young Super Star XXL Volume Ultra Black Mascara

RdeL Young Super Star XXL Volume Ultra Black Mascara
2019. február 8.

Már vagy fél éve megvan, és szinte mindennap használom, de még mindig van benne :D Alapvetően szeretem, nem ez a legjobb spirál, amit használtam, de igazából azon kívül, hogy nem a legtartósabb (nap végére elkezd leperegni), igazából nincs vele különösebb problémám. Talán még annyi, hogy kicsit nagy a keféje, amivel könnyen össze tudom maszatolni a szemhéjam, (ami az én ügyetlenségemből is fakadhat), cserébe viszont szépen ívelt, viszonylag jól szétválasztott szempillákat eredményez. A színe tényleg ultra fekete, azt nagyon szeretem. Cicaszemeket szoktam vele festeni, nekem arra bevált. Lemosni kicsit sok ideig tart, de nem is kis mennyiséget viszek fel, így ez azért még elfogadható. Ha kicsit tartósabb lenne, szerintem nem is váltanék, mert ár-érték arányban és mennyiségben is szuper. Ezért viszont nem vonok le pontot, nálam megérdemli az 5 csillagot :))

Naturland Lábizzadás Elleni Spray

Naturland Lábizzadás Elleni Spray
2019. január 7.

Nagyon jó kis lábizzadásgátló. Az izzadást is mérsékli, a lábszagot pedig teljesen megszünteti. A mentol miatt kellemes hűsítő érzetet biztosít. A korábbi hozzászólásokhoz csatlakozva valóban szárító hatású, konkrétan el kezdte hámlasztani a talpam, amit igazából nem bánok, mivel egyébként is akartam egy hámlasztót a lábamra :D A pumpás kiszerelése nagyon praktikus, ajánlom mindenkinek.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2019. január 7.

Nem rossz, nem rossz. Nem mondanám, hogy gyors sminkeltávolítást tesz lehetővé, de szeretem, hogy gyengéd a bőrömhöz. Ha kicsit több a smink rajtam, egy pici sima vízzel vagy micellás vízzel hígítom, mert nagyon sűrű állaga van, és így jobban működik. A bőröm minden lemosó után tiszta vízre szomjazik, így bár nem nagyon érzek utána filmréteget, én azért mindig megmosom még az arcom vízzel is. 5 csillagot nem érdemel, mert egy micellás vízzel sokkal gyorsabb és könnyedebb a sminklemosás, de így fele-fele arányban nagyon szeretem.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2019. január 7.

Bár nappali krém, én éjszakainak használom. Főként mivel a bőröm kombinált és ezt a krémet alapvetően száraz bőrre szánták. Ettől függetlenül nagyon jól működik a bőrömön. Reggelre sem szívódik be teljesen, megmarad egy kis zsíros, fénylő réteg, ellenben semmi irritációt, semmi bőrproblémát nem okoz, sőt pihe-puha bőrt eredményez. 2,5%-os retinol szérummal keverem, így már annak mindennapos használata sem okoz irritációt, úgyhogy én meg vagyok vele elégedve. Az "illata" tipikusan természetes/bio krém illat, én azt annyira nem szeretem, de elviselhető, és amúgy sem pártolom az agyonparfümözött termékeket.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. január 7.

A természetes fedését, alacsony árát, könnyed állagát és a szintén könnyed eloszlathatóságát, valamint a tartósságát nagyon nagyon szeretem. A színe viszont nem igazán passzol a bőrszínemhez. A legvilágosabb árnyalat van meg belőle, de érdekesen viselkedik rajtam. Szemből nézve az arcomon elég világos, az állcsont résznél mégis elüt a nyakam színétől, nem vészesen, de azért látszik. Kicsit szürkés árnyalata lesz, gondolom az oxidáció miatt. Egy idő után picit átfénylik, de egész sokára és még bőven tűrhető mértékben. A pipettás kialakítása nagyon praktikus, könnyed és gyors felvitelt tesz lehetővé. Összességében 4.5-öt adnék, de akkor inkább 4, mint 5, mert ez az árnyalatprobléma nálam valahogy mindig fennáll az alapozók választásakor.