Timcsoki

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tresemmé Heat Defence Hővédő Krém Vékonyszálú Hajra

Tresemmé Heat Defence Hővédő Krém Vékonyszálú Hajra
2023. április 8.

Tudni kell rólam, hogy vastag szálú és dús hajam van! Ezek alapján nem én vagyok az elsődleges célközönsége ennek a terméknek, de nekem nagyon bevált!
Én a hővédelem miatt vettem meg és ilyen tekintetben szuperül működik nálam!
Törölközőszáraz hajra rakok egy keveset, vigyázva, hogy a hajtőre ne kerüljön, így nem tapasztaltam zsírosodást! A végeredmény: puha, selymes, könnyen kezelhető haj! Mióta ezt használom, azóta kevésbé töredezett a hajam (festett sötétszőke)!

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték
2023. március 29.

A képen szereplő 8.11-es árnyalatot vettem meg! Eddig is 8-as színmélységű szőke hajfestéket vettem, szintén L'orealt, de nem volt az igazi, így gondoltam kipróbálom ezt! Nos, vegyesek az érzelmeim ezzel a festékkel kapcsolatban!

Negatívum:
- SOKKAL sötétebb lett, mint amit szerettem volna!
- tisztában vagyok vele, hogy minden hajfestéknek jellegzetes illata van, de ez konkrétan büdös!
- a pakolás rendesen megfogta a kezemet.

Pozitívum:
- a végeredmény egységes
- tökéletes volt az őszfedő hatása
- Nagyon puha lett a hajam
- hűvös hatást szépen visszaadja, semmi sárga vagy vörös tónus.

Számomra a negatívumok - a szín sötétségét leszámítva- , nem voltak olyan zavarók, hogy nagyon lepontozzam!
Igaz sötétebb lett, de nagyon sok dicséretet kaptam, hogy milyen szép a hajam, és maga a végeredmény csodás, egységes lett!

Ajánlom, de aki erre a termékre szavaz mindenképpen legalább 2 árnyalattal világosabbat válasszon (legalábbis a szőkéknél) és akkor nem lesz csalódás a vége!

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara
2022. november 28.

Nos erről a spirálról tudni kell, hogy nem fog műszempillával vetekedő pillákat varázsolni! DE: szuper a keféje, amivel nagyon egyenletesen fel lehet vinni a festéket mindenhová! A festék egy rétegben nagyon természetes hatást ad, két rétegben egy kicsit jobban kiemel (de nem lesz műszempilla hatás!), a második réteg után sem potyog a festék! Nincs pókláb hatás, nem csomósodik össze! Nekem a nagy kiszerelés simán kibír több hónapot (kb.5-6 hónap egy rétegben használva) rendszeres használat mellett is! Az ára elég húzós, de ha azt nézem, hogy mennyi pénzt kidobtam a rosszabbnál rosszabb spirálokra, amik a kukában végezték, akkor ez minden pénzt megér!

Feel Free Nappali Hidratáló Krém

Feel Free Nappali Hidratáló Krém
2022. november 28.

Remek kis krém! Kevés is elég belőle, hogy egész napra hidratálja a száraz bőrömet! Az illata nem az a megszokott krém illat, hanem kicsit valami gyógynövényes kence, de mivel hamar elillan, így annyira nem zavaró! Nekem a hidegebb időben akkor sem kukacoskodik, ha teszek alá szérumot! Nagyon szépen lehet rá sminkelni! Az ára verhetetlen, így aki nem háklis a gyógynövényes illata, annak szívből ajánlom, a hatása kifogástalan!

Silkat R5 Repair Oil Therapy Argan & Macadamia

Silkat R5 Repair Oil Therapy Argan & Macadamia
2022. szeptember 6.

Erősen porózus, szőkített, fénytelen hajam van! Szerettem volna egy olyan hajápolót, amit az előbb leírt problémáimra megoldást nyújt! Ezt a terméket ajánlotta a hölgy a fodrászkellékesnél! Egyáltalán nem csalódtam! Az illata nem lett a kedvencem, olyan "mű", de megbocsátom, mert a hatása NAGYON jó, szárítás után egyáltalán nem lehet érezni az illatát! A termék csomagolása nagyon professzionális, a pumpa jól működik és megfelelő mennyiséget ad! Én olyan 5-6 pumpálást szoktam a törölköző száraz hajamra nyomni (váll alá ér a hajam pár centivel), majd szárítás után még 2-3 pumpálást a száraz hajra! Nem hagy ragacsos érzetet a rengeteg szilikon ellenére sem, a végeredmény fényes, puha és könnyen fésülhető haj, ami nem gubancolódik! Vigyázok, hogy a hajtőre ne kerüljön, ezért nem is tapasztaltam zsírosodást! Nem is értem, hogy miért van ennél a terméknél ilyen kevés vélemény, mert tényleg nagyon jó! Ár/érték arányban nagyon megéri!

Tresemmé Keratin Smooth Hővédő Spray

Tresemmé Keratin Smooth Hővédő Spray
2022. augusztus 9.

Egész jó kis termék! A szőkített, száraz hajamat szuperül megvédi a hajszárítás okozta további károsodástól! Hosszabb távon (néhány hónap) nekem igényli a hajam, hogy szüneteltessem a használatot, mert kicsit zsírosit, még akkor is ha keveset használok belőle! Ennek ellenére a hatása miatt ajánlom kipróbálásra, főleg hajvasalót használóknak! Eddig kétszer raktam el, de mindig újra előveszem!

Guhl Inzenzív Hidratáló Spray

Guhl Inzenzív Hidratáló Spray
2022. július 3.

Szeretem, mert szépen segít a száraz hajamon! Nem nehezíti el a hajamat, hidratál és nekem eddig még nem sikerült “túladagolni” pedig nem keveset használok! A sok használat mellett is sokáig tart és nagyban megkönnyíti a kifésülést! A végeredmény sima és fényes! Az illata szuper, egyáltalán nem tolakodó! Ajánlom!

O'Keeffe’s Lip Repair Unscented

O'Keeffe’s Lip Repair Unscented
2022. május 20.

Nagyon szép az INCI-je, ami miatt jár a hatalmas piros pont! Kellemesen hidratál és szépen teszi a dolgát! A csomagolás praktikus, de sajnos számomra hagy egy nagyon fura réteget a számom, ami nagyon zavar (nem sokat használok egy alkalommal), ennyi pénzért valami “másra/többre” számítottam! Éjszakára elhasználom, de tuti nem fogom újra venni!

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20
2022. április 23.

Nekem nagyon bevált, kellemes kis krém! Még a száraz bőrömre is jó, megfelelően hidratál! Nagy hidegben kell alá a szérum, mert magában kevés! A bőrsimításról nem sokat tudok mondani, mert ezekben a dolgokban nem hiszek, hogy egy kence képes ráncot csökkenteni… de tény, hogy több ráncom sem lett! Sminkelésnél sem volt még baj vele, de én nem rá sminkelek, hanem vele! Összekeverem a kezemben a BB krémemmel (amiből sajnos a legvilágosabb is sötét) és úgy viszem fel! Ezzel a módszerrel pedig tökéletesen bevált!

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Testápoló Tej
2022. március 26.

Kellemes kis testápoló! Jól hidratál, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet! Szívesen használom, ami miatt le kell vonnom egy csillagot az a brutális “mű” illat! Amúgy teszi a dolgát!