time.major

Regisztráció dátuma: 2012. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Babakrém Arcra, Testre

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Babakrém Arcra, Testre
2012. április 11.

Hidegtől kicsípett, kipirosodott kézre használtam, amikor már semmi sem segített. Nagyon jól bevált.

Lush T'eo Szilárd Dezodor

Lush T'eo Szilárd Dezodor
2012. április 5.

Nekem jól bevált. Reszelővel kell belőle kapargatni, nem stiftként használni. Lehet, hogy ez kicsit körülményesnek tűnik, de meg lehet szokni. Ennyit áldozok a bioságáért.

Yves Rocher Lavande Essentielle Habkőradír

Yves Rocher Lavande Essentielle Habkőradír
2012. április 5.

Igen, az a lábkrém, nagyon jól regenerál, csak vigyázni kell, mert nyáron nagyon csúszkál az ember lába a használat után a szandálban.

Yves Rocher Démaquillant Douceur Kamillás Szemfestéklemosó

Yves Rocher Démaquillant Douceur Kamillás Szemfestéklemosó
2012. április 5.

Nem irritál, nem pirosít, viszont jól tisztít. Több éve használom, nem cserélném le.

Yves Rocher Jardin des Nymphes

Yves Rocher Jardin des Nymphes
2012. április 5.

Megmaradt belőle egy kicsi a nyárról, úgyhogy most tavasszal még élvezhetem. Igen virágos, de olyan hűvösen virágos, mint egy vihar utáni kert éledezése.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2012. április 5.

Ez a krém annyira beépült nálam a készletbe, hogy már nem is veszem észre, csak akkor, ha kifogy. Elég jól hidratál, ennél már csak a LUSH-os dolgok jobbak.

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Zabtej Tápláló Kézkrém

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Zabtej Tápláló Kézkrém
2012. április 5.

Akinek nagyon száraz a bőre, annak hamar felszívódik. Úgy tűnik el, hogy csak nézel, semmi nyoma...Én is azért szerettem az illatát, mert olyan jellegzetesen natúr. Egyszer adták ajándékba a boltban, de utána nem vettem többet, pedig jó emlékeim vannak róla. Hm, miért nem?

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő
2012. április 5.

A kis üveges változata nagyon klassz uszodába hordáshoz, a testápolójával együtt. Persze az illata, állaga is kellemes, a szaunától szárított bőrt kiválóan regenerálja.

Yves Rocher Anti-Dandruff Shampoo

Yves Rocher Anti-Dandruff Shampoo
2012. április 5.

A fiamnak vettem, néhányat elhasznált. A korpája kicsit csökkent, de a T-gél hatásosabb volt.

Yves Rocher Thé Vert Eau de Cologne

Yves Rocher Thé Vert Eau de Cologne
2012. április 5.

Kora nyári reggeleken ezt érezheti rajtam a metró népe, de kb. addig is tart. Mire a munkahelyemre érek, már nem érezni. Azért én nagyon szeretem. Tárgyilagos illat, nyílt nőknek.