Timea22

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2018. július 17.

1 het utan mar lattam valtozast a boromon. Nem nehez krem, jol beszivodik. Neha kicsit csipi az elejen az arcom , de ez ertheto a sotartalom miatt. Ar ertek aranyban megfelelo, barkinek ajanlom aki pattanasos borrel kuzd! :)

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2018. július 17.

Szeretem ezt a palettat, nagyon jo termeszetes szinek vannak benne, igazabol minden szemszinhez passzolo. (szerintem) Aki komolyabb es eroteljesebb sminket szeretne az nyilvan nem ezt a palettat valasztja hanem beruhaz ez komolyabbra.. :) De egy hetkoznapi viselethez, meg neha feldobni egy kis csillammal szerintem tokeletes. A benne levo ecset abszolut nem jo semmire szamomra... Sajattal viszont szepen dolgozhato. Osszessegeben 4 csillagot adnek neki.

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2018. július 9.

Alapbol szeretem a syoss samponpokat, szoktam valtogatni oket, de ez a termek melett meg kell hogy alljak egy pillanatra. Egyszeruen nem jo. A hajam nagyon zsiros lett tole par napon belul ami egyebkent nem jellemzo. Adtam neki meg egy eselyt ugy gondoltam hatha a balzsamozast vittem tulzasba, de nem. Sajnos nem tudtam elhasznalni..:(

Terra Naturi Arctisztító Víz

Terra Naturi Arctisztító Víz
2018. július 9.

Nagyon szeretem ezt az arclemosot, kimeletes a borhoz es remekul tisztit. A garnier és a nivea micellas vizerol valtottam erre, es nem bantam meg! Annyi negativumot tudok mondani rola hogy nagyon gyorsan fogy

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. június 11.

Nagyon szeretem ezt a termeket! Szuper szinekben kaphato,tartos, olcso. Mi kell meg ? :) Ujravevos!

Update: Kicsit szaritja a szamat a nap vegere :(

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 9.

Korabban a Garnier micellas vizet hasznaltam, de egy videoban pillantottam meg hogy egy lanynak mennyire jol leszedte a sminkjet, igy gondoltam enis kiprobalom, ugyanis elengedhetetlen a mindennapjaimhoz egy jo sminklemoso. Abszolut mgvagyok vele elegedve es ugy gondolom a smink eltavolitas egyszerubb ezzel a termekkel. A szememet kisse csipte mikor a spiralt tavolitottam el vele, de ezen kivul szuper termeknek tartom!

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. június 4.

Mindenfele pakolasba szoktam belole cseppenteni, nagyon ritkan hasznalom magaban. Ar ertek aranyban megfelel, keves kell belole igy sokaig kitart. Hajra, borre szerintem nagyon jo kiegeszito olaj egy kokuszolajos, tojasos, vagy joghurtos pakolashoz. Arckrembe csepegtetve is szeretem. Olcso es jo!

Labellino Blueberry & Cherry Blossom

Labellino Blueberry & Cherry Blossom
2018. május 3.

1500 korul volt a Rossmannban, nagyon olvad a taskamban, de ezen felul nagyon jo illata van es kello keppen hidratal. Osszessegeben jo, de kicsit draga.

Listerine Total Care 6-in-1

Listerine Total Care 6-in-1
2018. május 3.

Minden alkalommal bekonnyezek tole :D Nagyon szeretem, szuperul fertotlenit, lefekves elott szoktam hasznalni. Ha kicsit elharapom a szam reggelre ez rendbehozza. Legjobb szajoblogeto!

Nivea Cseresznyevirág és Jojobaolaj Kézápoló

Nivea Cseresznyevirág és Jojobaolaj Kézápoló
2018. május 2.

Kicsi, jo illatu,jol hidratal, praktikus :) Taskamban tokeletesen elfer.