TimeaZsofia

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. június 29.

Én is csatlakozom Makk Zsuzsó véleményéhez,.nekem is legjobban "booster"-ként vált be.
Pl. a TO Hialurunsavja magában kicsit "feszít", de ha hozzáadok 2-3 cseppet ebből, sokkal kellemesebb textúrát kapok, ami érezhetően hidratál.
Ez a termék nem tesz olyan hatást, amit azonnal, vagy másnap látunk, de érezni, hogy tényleg hidratál.
Mint a legtöbb TO termék, ez is "tömény", tehát a 2-3 csepp abszolút elég.
Egyik kedvencem lett, mindennel kompatibilis, Jolly Joker. 5*

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. június 25.

2020.június 25. Azóta rájöttem, hogy a petrolatum nagyon is jó, ha a cél az, hogy a bevitt hidratáló,stb.hatóanyagok benn is maradjanak a bőrben. Esti lezárókrémként használom az arcomra.

2019. április 7. Nagyon jó hidratáló krém. Jó kézre, lábra, testre és arcra is, bár én nem ezt használom arcra. A Cerave Moisturizing Lotion(nem a Daily Moisturizing Lotion) nemcsak pumpás, ami eleve előny, de nincsen benne petrolatum (főként a 7. helyen). Na, azt használom arcra.

Ez egy lezáró krémnek nagyon jó annak, akinek nincs problémája a kőolajszármazékokkal.
A krém sűrűsége ellenére csodásan beszívódik, a ceramidok pedig nagyot dobnak az incin. Összességeben teljesen elégedett vagyok vele, biztosan elhasználom a 177 ml-t (ami tubusos!) 5 csillag

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2020. június 25.

2020.06.25. Szerintem ez még "fixáló-spray"-nek is jó. Összehasonlítottam a MAC Fix+-szal az összetevőket, gyakorlatilag majdnem ugyanaz van benne 10x annyi pénzért. Az sem fixál semmit, csak jó drágán eladott víz, pár minimális összetevővel és parfümmel. Ebben nincs parfüm, de hialuronsav és panthenol is van benne.

2019.01.20. Update : még mindig jónak tartom, bár a tartósítószer talán picit lehetne hátrébb az inci -ben😊 Mostanában úgy használom, hogy hialuron szérum után (jelenleg HA5 Rich) fújok belőle egy pár spriccet, szinte érzem, ahogy megnyílik a bőrömön a hialuronsav, hogy befogadja a nedvességet. Így visszaolvasva, picit túl érzékletes lett, bocs.

2018. 11. 11.Nagyon jó termék, jó áron. A géles állagú is jó, de ebben van hyaluronsav és egy kis tejsav is. (Gondolom, itt a hidratáló jellege jön ki inkább, mivel elég hátul van az inci-ben)
Tonikként használom.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2020. június 25.

Korábban nem használtam volna ezt fényvédőt, a 2. helyen szereplő alcohol denat.miatt, de az egyik kedvenc Youtuberem (Pampered Wolf) is ezt használja, azóta pedig átgondoltam ezt a dolgot. Semmilyen irritációt nem okoz, jól lehet rá sminkelni, nem hagy semmilyen réteget.(sem fehéret,sem fényeset). 5*
Most akciós a Benu gyógyszertárakban.

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil
2019. augusztus 3.

Nagyon jó kis lemosó olaj,tényleg lehozza a sminket, kellemes bőrérzetet ad,bár én is használok utána másik lemosót. Valóban túlárazott, de azért megadom az 5 csillagot.

Uriage Bariésun Stick Invisible SPF50+

Uriage Bariésun Stick Invisible SPF50+
2019. április 25.

Sosem gondoltam, hogy ilyen stick formátumot veszek. De milyen jól tettem. Ha van olyan rész az arcomon, amire különösen kell figyelni, csak előveszem a táskámból, és máris kenhetem😊
Az állaga pont jó, kenhető, de nem zsíros és nagyon jól véd.

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+
2019. április 23.

Nagyon gyorsan kell felvinni ezt a fényvédőt, mert hirtelen szárad. A fedése gyenge, de azért valami kis egységesítést el lehet vele érni. Szerintem zsírosabb bőrre jobb lehet, nekem kissé szárítja a bőröm. Ettől függetlenül jól véd, parfüm nélkül még jobb lenne.

Uriage Bariésun Kid Spray SPF50+

Uriage Bariésun Kid Spray SPF50+
2019. április 23.

Nekem bevált arcra is ez a spray, ami kifújás után fehér folyékony krém lesz. Felkenve csillog, de pár perc alatt valamennyire beszívódik. Sminkelni lehet rá.

CeraVe Reparative Kézkrém

CeraVe Reparative Kézkrém
2019. április 12.

Ezt a Cerave terméket is muszáj volt kipróbálnom 😊
Könnyen beszívódó, igazán jó kézkrém, nagyon lehet szeretni, mert nincs illata sem. Sajnos nem olcsó, de azért 5 csillag.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. április 11.

Kedves Trixi.
Igazságtalannak tartom az 1 csillagot, mert tulajdonképpen tusfürdőként pontoztad. Hisz' megvan a bevált arcmosó rutinod. Eleve nem is akartad arcra használni, mert amikor a rengeteg dicsérő véleményt olvastad, láttad, hogy 4.a tartósítószer. Még rossz megérzesed is volt, bár a Cerave nem olyan hirtelen (14 éve alapították)lett felkapott.
Ha valaki testre használja (esetleg nem kis, filigrán testre), úgy valóban nem spórolós, de a sok vélemény nem is a tusfürdőként való használatról ír.

Maga a lemosó szuper, én olajos lemosás után használom. Tényleg olyan az állaga, mint a hajbalzsamoknak 😊
Imádom. 5 csillag