Timi92

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2018. október 31.

Van egy nagyon jó Bourjois alapozóm, imádom és pont nem rég hallottam hogy a márka a Chanel kistesója, úgyhogy azt hittem a többi termékük is hasonlóan jó minőségű lesz, ezért választottam aztán két esélyes közül ezt a rúzst (pedig a maybellinet aztán még a kézfejemről sem tudtam letörölni). Egy szinte lila, bordós beütesű szint vettem meg és a sok jó vélemény alalapján kezdem azt gondolni hogy a minőség színspecifikus, és sötét színnel valamit nagyon elcsesztek. Baromi nehéz eldolgozni, ha keveset viszel fel nem lehet eldolgozni tiszta foltos lesz és ha újra rámész szinte felszedi az előző réteget, ha sokat -kb egy teljes aplikátornyit,akkor meg egyenletlen alig lehet eldolgozni. Utána pedig ez a vastag réteg még 5 perc után sem akar megszaradni.. Katasztrófa. Aztán kicsit megnyalom a szám, vagy hozzáérintem az ujjam és már jön is le. Otthon alig fél órát volt rajtam és olyan csúnyán kezdett kopni, hogy megijedtem magamtól a tükörben. Megpróbálom még tesztelgetni de látván ezt a kis fél órás próbát nem tudom mennyire van kedvem élesben így utcára lépni. Csalódott vagyok mert ha más miatt nem is de az ára miatt azért kicsit többet vártam.

Physicians Formula Extreme Shimmer Nude Palette

Physicians Formula Extreme Shimmer Nude Palette
2018. április 13.

Igazából baromira nem akartam venni szemhéjpúder palettát, pláne nem nude-ot, mivel már van egy csomó, sőt igazából csak azok vannak, de ez a csillogás, a csomagolása szerelem volt első látásra. Amúgy a csomija ilyen kis olcsó megoldás: ez a szinte kartonpapír, mágnesesen záródós, de illik hozzá és rendesen olyan mintha csillámos körömlakkal-vagy púderrel lenne bevonva. A színek nem túl pigmentáltak, szóval nem tudom hány rétegben kell építeni, hogy intenzív legyen, de szerintem olyat is lehet vele, sőt írja is hogy nedvesen felvíve intenzívebb(azt nem próbáltam még). Jó nagy csillámok vannak benne, én viszont alá szoktam tenni egy alap színt és arra fedő csillámként használom, nekem tetszik, de ahogy már írták nem egy "must have" cucc.

Physicians Formula Eye Booster Instant Szempillahosszabbító Szett

Physicians Formula Eye Booster Instant Szempillahosszabbító Szett
2018. április 11.

Sajnos tökéletesen egyet kell értsek az előttem szólóval...Bánatomra megint előtört bennem a kísérletezési vágy, pedig sok csalódás után, megfogadtam hogy kitartok a bevált dolgaim mellett, de most egy youtuber hatására és a márka iránti szimpátiám miatt mégis úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a spirált. Bár mielőtt a kosárba tettem, megszólalt bennem egy hang, hogy ez egy két részből álló szett, ami már önmagában nagy rizikó faktor lehet( macera, hosszabb maga a művelet) de ugyanakkor lehet, hogy pont ezért sokkal jobb is , gondoltam, majd végül megvettem... Na most maga a csomagolás tök igényes és szép és az ötlet sem lenne rossz. A probléma ott kezdődik egy rész, hogy maga a spirál semmi extra, semmi különös, ha csak azt kenem fel, nagyon kevés és itt jön a képbe a "kistesó" amit én a youtube-on egy mikroszálakat tartalmazó valaminek láttam/hallottam és én valami gél állagú dolgot képzeltem el, ehhez képest ez olyan mintha valami gagyi fekete pulcsi sorozatgyártásakor lehullott szöszöket össze gyűjtötték volna és azt töltötték volna ebbe a kis flakonba....KATASZTRÓFA!!!! Ha valaki véletlenül megvette, az mindenképp a szemsminkkel kezdje a sminkjét, ugyanis totál lepotyog és nem is lehet 100%-ban letörölni a bőrről ...Nagyon macerás...1 réteg spirál,1 réteg "szösz" majd még 1 réteg spirál és ha valamit elakarsz érni ezt a folyamatot még minimum egyszer megismételed, mert egyébként a nagy macerával kb nem érsz el semmit...de tényleg még, ha az lenne, hogy nehéz felvinni, de valami nagyon csillivilli végeredményt kapsz, akkor oké, lesz*rom hogy körülményes, de semmi extra, sőt szerintem ilyen ragacsos, póklábas effektus..Nap végére pedig potyog....szóval nagyon csalódott vagyok :(

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2017. április 6.

Őszintén nem fűztem túl nagy reményeket ehhez az alapozóhoz, inkább azt mondanám, hogy a kíváncsiság hajtott felé. Valószínűleg nem is mertem volna kipróbálni, beruházni rá, ha nem Glamour napok 50%-os kupon van a kezemben és fél órányi nézelődés után, sem tudtam volna mit választani a Max Factor állványról. Ami végül rávett, hogy "Ő" legyen a kiválasztott, azok az itteni szuper vélemények.
Egyébként pont mostanában vagyok túl egy kisebb Max Factor kiábránduláson, ugyanis az utóbbi szerintem 3-4 elfogyasztott alapozóm, mind a márkától volt és a bőröm valahogy besokallt tőlük...
Nagyon trükkös a termék állaga, először megérinted és "te jó ég, mit kezdjek én ezzel a kemény tömbbel", de a bőr melegére nagyon finoman felolvad és nagyon jól eloszlik a bőrön, remekül építhető és bár nekem elég problémás a bőröm, meglepően szépen terül rajta és a fedése is kielégítő. A pórusokba sem ül bele, talán annyi, hogy ha túlzásba esik vele az ember, akkor el lehet menni egy maszkos irányba.
Na és a szín. A Max Factoros csalódásom abban is gyökerezik, hogy hiába választottam mindig a boltban kapható legvilágosabb árnyalatot, egyszerűen túl sötét és sárgás volt, ennek viszont 12 True Beige (ismétlem Beige!) árnyalata majdnem tökéletes a világos bőrömre..
Nekem egyébként ez az alapozó mind a kiszerelése, mind az illata, az állaga, a maga kis eleganciája, egyszerűsége miatt, egy kb. 40-es, 50-es, érett nő táskájába illik a legjobban. Talán ez az egyszerűség benne a csábító :) Számomra egyébként az alapozó eddig egyenlő volt a folyékony állaggal, de most ez megváltozott bennem, ugyanis nem is gondoltam volna, hogy ennyire működőképes egy ilyen formátumú termék. Az illata nekem elsőre rumos-diós, amolyan nagyi parfümje ...szerintem pont ezzel is utalnak á, hogy itt nem a tinik a célcsoport, illetve a leírásban is látható, hogy "kisimítja a ráncokat"..De mindezektől függetlenül, szerintem akármelyik korosztálynak, akár egy kicsit problémásabb bőrűeknek is érdemes lehet kipróbálniuk.

Ui.:Ja és plusz pont, hogy ez tipikusan az a táskába való, utazás közben, egy hosszú nap folyamán sminkünk korrigálására tökéletes kis társ, ugyanis nem tud kifolyni, nem tudsz belőle túl sokat kinyomni, sem összemaszatolni magad vele. :)

Alverde Körömerősítő Szérum

Alverde Körömerősítő Szérum
2017. január 24.

Ami már az első pár használat után szembetűnő volt, hogy sokkal simább a körmöm felszíne, nekem nagyon barázdásak egyébként a körmeim genetikailag is, de a pár hét alatt amióta használom, szinte teljesen kisimította/ feltöltötte a barázdákat, illetve a másik problémám volt, hogy lemezesen törtek a körmeim, ami 85-90%-ban megszűnt, a körmeim keményebbek, persze nem azt mondom, hogy csoda történt és kicserélték a körmeimet, de sokkal egészségesebbek, mint voltak. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy ez idő alatt nem is festettem a körmeimet, már csak azért sem mert akkor ezt a terméket nem tudnám használni, meg hát a körömerősítő kúra miatt is. Már használtam sokkal drágább körömerősítőket, de eddig még semmi sem volt ilyen hatékony.

Olay Essentials Vízálló Szemfestéklemosó

Olay Essentials Vízálló Szemfestéklemosó
2016. szeptember 16.

Elég sok típusú terméket próbáltam már szemfesték lemosáshoz: micellás vizektől kezdve az olajos, géles lemosókon át, a kétfázisú termékekig, de ilyen hatékony termékkel még nem találkoztam. Igazából nem is nagyon szerettem vattakoronggal szenvedni a szempillaspirál leszedésénél, mert, hogy nekem semmi sem működött könnyen, mindennel hosszasan kellett gyötörnöm, dörzsölnöm a szempilláimat, most viszont minden eddiginél gyorsabban és könnyebben lejön a festék: rákenem a krémet vékonyan a szempilláimra, szemhéjamra, majd egyszerűen rányomok egy vattakorongot, pár másodpercig rajta hagyom és jól rányomva letörölöm. A festék 90%-át egyből leszedi. A vattakorongon konkrétan a kirajzolódnak a szempilláim a festékkel, ugyanis egy az egyben leszedi ahogy volt. Egyébként az összetevőivel nem vagyok kibékülve, de legalább nem kell gyötörnöm dörzsöléssel a bőröm, ezt meg arctisztítás végén még úgy is lemosom... Nekem 5*, abszolút kedvenc. Ja és Premier Outletben 99 Ft-ért vettem, szóval szerintem életem egyik legjobb vására volt. :)

Maybelline Dream Fresh BB Krém 8in1

Maybelline Dream Fresh BB Krém 8in1
2016. július 8.

Meglepődve látom, hogy már nem gyártják ezt a terméket, bár én külföldön vettem és az a durva, hogy kb 2500 Ft-ért, itt pedig az ár 1500 Ft-nak van jelölve. Ezt az utóbbi árat szerintem abszolút megéri. Az igaz, hogy ez a 8 az 1-ben történet, ez csak egy marketing fogás,ugyanis elég nagy hülyeségek foglaltatnak ebben a 8 pontban, pl., hogy nincs olaj a termékben....Igazából ezzel a termékkel kapcsolatban annyit kell tudni, ha rejtegetni valód van, ha tökéletes fedést vársz egy bb krémtől, ezt semmiképp sem szabad választanod, VISZONT: ha strandra, rohangálós nyári napokra szeretnél valamit, ami egységesíti a bőrödet, ad egy kis ragyogást és elég jól véd a káros sugaraktól, akkor tökéletes. Tehát mint mondtam a bőrhibákat nem fedi, csak halványítja, de lényegében ezt is ígéri, a bőrszínhez tényleg nagyjából igazodik és ragyogást is fokoz, szóval szerintem nem rossz kis termék.

Alverde Perfekter Teint Beauty Szérum Viaszvirág Kivonattal

Alverde Perfekter Teint Beauty Szérum Viaszvirág Kivonattal
2016. február 17.

Meg kell hogy védjem ezt a kis csodaszert. Én valamiért imádom az illatát, egész nap tudnám szagolgatni, olyan kis szolid, mégis édeskés virág illatú, nekem abszolút nem mű illat, bár tény és való nem teljesen a megszokott natúr alverdés illat, de azért nekem már volt ezt leszámítva is olyan alverde termékem aminek kicsit erősebb, édeskésebb illata volt. Amiért nekem csodaszer, mert egy arctisztítás után egyszerűen szomjazik rá a bőröm és mostanában rá kaptam, hogy még hidratáló előtt használom, úgy érzem ekkor szívja be legjobban bőröm. Nagyon gyorsan beszívódik, annyira frissítő és könnyű krémről van szó, egyáltalán nem zsíros. Szóval nekem egy rituálé ez a szérum, valahogy olyan nyugtató, wellness hatása van számomra. Hogy a belbecsről is szóljak, szerintem felér egy gyengébb hidratálóval is, mindenképp egészségesebb érzete van a bőrömnek a használata után, tény és való, hogy felvitel után ragacsos érzetet hagy, de ez tart körülbelül 1-2 percig, utána teljesen beszívódik és abszolút nem ragad. Egy kis enyhe fényt/csillogást, amolyan egészséges bőr kinézetet hagy maga után, talán ezért az a kis "filmréteg" érzés. Mindenesetre totál jók az összetevők, és ehhez szerintem egy korrekt kis termék társul, 1000 Ft -ért szerintem bőven kimeríti amit csak elvárhatunk tőle.

dr. Organic Bioaktív Rózsa Arctisztító Tonik

dr. Organic Bioaktív Rózsa Arctisztító Tonik
2015. december 12.

Meglepődve látom az előttem szólók véleményét, ugyanis Én nagyon szeretem ezt a terméket. Az összetevői csúcs szuperek, hogy őszinte legyek szívesebben nyúlok ez után, mint a micellás víz után. Nagyon igényes már maga a csomagolása is, az állaga engem is a vízre emlékeztet, de nincs ezzel baj, elvégre is tonik..Nagyon kellemes rózsás illata van. Miután áttörlöm vele az arcom bizsergető érzést hagy maga után, minden szennyeződést eltávolít, nyugtatja a bőrömet és feszes, hidratált érzése marad a bőrömnek. Szerintem nagyon jó kis termék, bár nem minden nap használom, de ha hozzányúlok biztos, hogy elégedetten teszem vissza a polcra.

L'oreal Skin Perfection Recomforting Gel-Cream Wash

L'oreal Skin Perfection Recomforting Gel-Cream Wash
2015. december 12.

Én külföldön vásároltam, nagyon olcsón(2 Font). Igazából nem vártam tőle túl sokat, de kellemes meglepetést okozott. Nagyon jó az állaga, könnyű felhabosítani, krémes habja lesz. Tényleg nagyon jól leszedi a sminket, szemről is, icipicit azért szárítja szerintem a bőrt, de utána egy jó tonik és hidratáló használatával ez kiküszöbölhető. Összességében kellemes bőrérzetem van a használata után. A homlokomon pedig szerintem szebb a bőröm, mióta használom. Az összetevőivel Én még így sem vagyok teljesen megelégedve.. De ár-érték arányban megállja a helyét, mert csodát nem is ígér.
Ja és még valami: a tubuson egy tűhegynyi lyuk van csak, ezáltal nagyon kis adag jön ki a termékből, ami egyébként éppen elegendő (bár Én kétszer is átszoktam vele mosni az arcom) és ez tényleg nagyon gazdaságossá teszi ezt a terméket.