Timi970120

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. június 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs
2019. június 10.

Nekem csak két minta van meg, mivel nem vagyok nagy rúzsos.
De amit ennyivel kitapasztalhattam, hogy nagyon-nagyon szépen pigmentál és egész könnyen felvihető.

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2019. június 10.

Alapvetően elég szimpatikus kis termék. Szerintem kellemesen radíroz és az illata sem túl rossz, pedig szokás szerint aggódtam, hogy mű lesz.
Azonban én nem vehetem újra. Talán a keresztallergiám miatt -? amiről akkor még nem tudtam - seperc alatt kipattogzott a bőröm, mindig a felkarom alsó részénél. Nem fájt, egyszer-kétszer talán viszketett, az egyetlen problémám viszont igazából, ami ténylegesen volt vele és zavart az az, hogy ott volt egyértelműen ettől a terméktől. Emiatt szomorú vagyok, mert amúgy szerintem akciósan tényleg mindenképp megérte az árát. Ezért is nem húzom le, csak egy négyest kap; valószínűleg így sem - úgy sem gondolnám csodaszernek.

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Jaj. :(
Az újságból rendeltem, mivel szükségem volt egy testápolóra, itt utána nézve inkább jókat olvastam róla és a csillagjai is elég magasan voltak - meg talán még akciós is volt vagy csak nagyon jó árban?!
Kezdjük a pozitívval, abból kevesebb van. Nagyon tetszik a kókuszos illat, pedig aggódtam, hogy esetleg mű lesz. Aztán kb. ennyi, amit fel tudok hozni mellette érvnek.
Mert nehezen szívódik be és úgy érzem, nem eléggé hidratál, akár tél van, akár nyár. Ha pedig egy kicsit többet viszel fel belőle, mint kellene(?), hiába próbálod eldolgozni, egyre inkább fehér darabokat hagy maga után.
Egy szóval: csalódás.

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Kéz- és Lábradír

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Kéz- és Lábradír
2019. március 2.

Elhiszem, amit ír. Az AVON-os levendulaolajjal használtam együtt, lábáztatás után. Én rajta hagytam egy... tíz percet, mielőtt lemostam. Tényleg puhábbnak, egészségesebbnek éreztem a lábam.
És mivel sok időre elég, így barátinak tartom az árát. Egy próbát mindenkinek ajánlanék vele! :)

Avon Foot Works Levendulás 3 az 1-ben Lábápoló Olaj

Avon Foot Works Levendulás 3 az 1-ben Lábápoló Olaj
2019. március 2.

A lábápolás során használom. A fertőzésgátló hatásáról nem tudok mit mondani, sosem volt ilyen problémám. Azonban meg merem azt kockáztatni, hogy jobban esett a lábáztatás, mióta ezt használom, mint azelőtt.
Akciósan vettem, azért újravenném, de a teljes árát azért sokallanám érte, azért nem egy csodaszer!

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2019. március 2.

Imádom. Gyorsan beszívódik, nem pattogzok ki tőle, kellemes illata van. Ráadásul natúrkozmetika! Mi kell még? :)

Dr. Kelen SunSolar Plus szoláriumkrém

Dr. Kelen SunSolar Plus szoláriumkrém
2018. június 30.

Őszintén szólva, nem tudom, mennyire leszek barnább tőle, de kétszer is megpróbáltam és mindkétszer kipattogzottam tőle. Mostanában harmadszorra már nem merem megpróbálni! Viszont ennyi pénzért úgy, hogy nem is pattogzom ki könnyen, ennél sokkal többet vártam volna... Legalább annyit, hogy nem lesznek pattanásaim miatta! :(

Alverde Nappali Hidratáló Arckrém Hamamelis Kamille

Alverde Nappali Hidratáló Arckrém Hamamelis Kamille
2018. június 21.

Imádom az alverdés arckrémeket - bár mondjuk, eddig csak ezt használtam! -, hát megvettem ezt is! Nem kellett volna. Folyik le az arcomról! Talán télen nagyobb szerencsével járok, mint most nyáron! Majd kipróbálom. Annyit egyelőre el tudok mondani, hogy az állagát viszont szeretem; elég folyékony, nem kell belőle sok sem - így azt gondolnám, gyorsan beszívja a bőröm! :(

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2018. június 17.

Szeretem. Régebben mindig néztem az akciókat, hogy újravehessem, mostanában viszont valamiért kevésszer használom - bár nálam most, úgy érzem, újra divatját fogja élni! :3
Nem csinál brutálisan nagyobb pillákat, de nyugodtan kenhetem több régetben, kevés az esélye, hogy összecsomósodjon és egész szép lesz a végeredmény. A tartósága pedig elég jó; még fél nap után is egy ici-pici lepergés van csak az alsó szempillasoromnál. *-*

Balea Zuhanyzás Közbeni Olajos Testápoló Balzsam

Balea Zuhanyzás Közbeni Olajos Testápoló Balzsam
2018. június 9.

Az illata egész jó, selymesebb lesz a bőröm, talán hidratál is, de ha télen használnám, biztos, hogy nem lenne elég. Azért majd így nyáron el-elhasználom! :)