timi9897

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2016. október 6.

Az üveg tényleg nem szerencsés, pláne ilyen árú terméknél furcsa. De ami benne van, az aztán az alapozó. Ennél jobbat nem tudok, nekem ez maradéktalanul azt hozta, amit egy alapozótól vártam.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2016. október 6.

Kemény dió a hajam kifésülése, enélkül talán nem is menne. Egyszerűen csak jó és kész, kényelmes, öröm használni.

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule
2016. október 6.

Már használtam egy ideje, amikor rájöttem, hogy ebben alkohol is van. Számomra ez végzetes: szárít és kipattogok tőle egyidőben. Ezen mellékhatások tekintetében nem sok jót tudok mondani róla, csak azt sajnálom, hogy olyan soká vettem észre. Pedig tényleg nagyon igényes kis cuccnak ígérkezett.

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza
2016. október 5.

Update: oké, hogy alkalmatlan a zsíros szemhéjam a smink viselésére, de máshol egyáltalán nem zsíros a bőröm és alul például kb. 10 perc után elmászik (és nem is belül húzom ki vele a szememet.) Nagyon engedékeny voltam ezzel az 5 csillaggal, mert szép a színe éés mert akartam szeretni, szimpatikus termék, és minden (közös) hibánk ellenére próbálkozom vele, de ez távolról sem tökéletes. Sőt inkább csak közepes.

Mint kiderült, a zsíros szemhéjammal ilyesmi csodákra, hogy vízálló szemceruza, nem nagyon vágyhatok. Kevés púdert teszek a szemhéjamra, utána húzom ki ezzel, és fixen a helyén marad így egész nap. Vízállóságát is megpróbáltam azért tesztelni egy-egy önbizalomhiányos napon a nyaralás alatt a medencénél, hát nem mondom, hogy egy az egyben ott maradt (púdermentes szemhéjjal, mert hát az azért talán túlzás lenne a vízparton), de nem volt az arcom közepén egy-egy víz alá merülés után sem, szóval én a saját tulajdonságaimat is figyelembe véve, azt hiszem, meg vagyok elégedve vele. Könnyű vele dolgozni, 1 perc alatt megvagyok és nagyon szép igazi fekete a feketéje. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy kevésbé zsíros szemhéjúakon a vízállósága is működik és gondolom szemhéj alapozás nélkül is a helyé marad.

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)
2016. október 3.

Kifejezetten ráncos a szemkörnyékem, próbálkozom is mindennel. Kevés esélyt látok rá, hogy bármi is segíteni fog, mert 1. nagyon sokat dolgozom (keveset alszom), 2. monitor előtt teszem. Picit javít szerintem ez a krém az összképen reggelenként, amikor kétségbeesetten elkezdem felkenegetni úgy 60-80 rétegben. Jól hidratál, azzal nincs gond. Nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán a csodaszer, mert olyat én még nem találtam, de amíg nem lelek rá, ez egy egészen jó alternatíva az elkeseredett karbantartásra.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2016. szeptember 29.

Erős a fedése és tartós. A színe nekem kicsit sárgás és alapvetően nem szeretem az arcomon viselni, ajándékba kaptam eleve, és csak alkalmanként használom. Hétköznapokban viszont korrektorozásra nagyon jó, mert egész nap megmozdíthatatlanul fent marad.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2016. szeptember 28.

Nálam van mindig arra az esetre, ha gyorsan kellene kicsit szebbnek tűnni :) szépek a színei, nálam 2 rózsaszínes is van. Nem a legtartósabb, de azt nem is vártam. A mac rúzsokon és a manhattan folyékony rúzsán kívül én igazi levakarhatatlannal még nem is találkoztam, de az ebből meglévő kettőt én valamiért mégis szeretem. Egy erős négyesnyire. :)

The Body Shop Wild Argan Oil Massage Soap

The Body Shop Wild Argan Oil Massage Soap
2016. szeptember 28.

Nagyon érdekes, de nekem meg pont hogy extra nagyon kiszárítós volt a hatása, hiába volt isteni az illata :(

The Body Shop Chocomania Testradír

The Body Shop Chocomania Testradír
2016. szeptember 28.

Imádtam! Igazán akkor volt szó szerint látványos a hatása, amikor nyaralás után használtam :) kicsit elkeseredtem akkor, mert lekapta a színemet jó pár árnyalattal, de erre szükség is volt, utána sokkal puhább volt minden használatakor a bőröm. Ajándékba kaptam, így nagyon örültem neki, de egyébként mondjuk ugyanezt a hatást tudom elérni az otthon pikk-pakk előállított homemade radírkáimmal. Kávézacc, cukor, olajok, vajak kompozíciója fillérekért tudja ugyanezt. De azért 5*, hiszen ez a tény az ő értékéből nem von le :)

Balea Bodybutter White Passion

Balea Bodybutter White Passion
2016. szeptember 28.

Nekem a csokis-málnás volt a kedvencem, de ez is szuper jó, pedig gyümölcsös és én a csokis-vaníliás vonalat jobban kedvelem. A hatása még mindig szuper, szerintem az nem változott. Ráadásul most 450Ft-ba kerül. Pedig ezt kivételesen nem csak az ára miatt választom/szeretem évek óta :)