TimiEger

Regisztráció dátuma: 2017. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Kräuter Shampoo Kamille & Salbei

Isana  Kräuter Shampoo Kamille & Salbei
2019. október 26.

Vicces, hogy ez a 300 forintos sampon többet tud mint a 1000+ foribtosak amiket eddig kipróbáltam. 3 nap után is érezni az illatát, nagyon selymes és könnyű lett tőle a hajam. Tuti újravevős.

Oriflame Oncolour Matte Ajakrúzs

Oriflame Oncolour Matte Ajakrúzs
2019. október 20.

Ez az olcsó jó kategória. Nem mondanám tartósnak, de leárazva vettem, szóval így belefér... A The red és a Soft peach árnyalatot rendeltem meg. A barackosat inkább narancsosnak mondanám, nem nagyon pigmentált, de ahogy néztem, nekem ez előnyösebb. Alaposan ki kell majszolni a számat, hogy az 'igazi, erősebb színe" látszódjon. A piros árnyalat is nagyon szép, az pigmentáltabb, világos piros.

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2019. október 20.

Nagyon bejött nekem ez a rúzs, nagyon pigmentált, nagyon tartós és szép árnyalatokban kapható. Én a 090-est választottam.

Essence Perfect Shine Ajakrúzs

Essence Perfect Shine Ajakrúzs
2019. október 20.

Kedvenc lett! 03 perfect romance lett az enyém, nem csalódtam, remekül pigmentált és tartós.

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs
2019. október 20.

Lassan szárad, de szép, pigmentált, nekem a 060-as blushed pink van meg, sokáig fönn marad, persze limitált közben az evés-ivás.

Inecto Naturals Lime & Mint Coconut Infusion Testápoló

Inecto Naturals Lime & Mint Coconut Infusion Testápoló
2019. augusztus 25.

Állatkísérlet-mentes, ez nagyon pozitív. Nekem inkább citrusos illata van mint kókusz. Gyorsan beszívódik és nem tapad utána a bőröm. Egy darab maradt a boltbana polcon, gondoltam magammal hozom

Maybelline The Burgundy Bar Paletta

Maybelline The Burgundy Bar Paletta
2019. augusztus 25.

Szuper paletta! Nem potyog a csillám, nagyon tartós, nem kell hozzá használnom sem primert sem fixálót. A boltban picit drágának éreztem (mert csak időszakosan vagyok ráállva a sminkelésre és féltem hogy nem használom ki) de nem bántam meg, minden szín kombinálható, alaposan ki lehet élni vele a kreativitást.

Maybelline The City Kits Pink Edge Eye & Cheek Palette

Maybelline The City Kits Pink Edge Eye & Cheek Palette
2019. augusztus 25.

Ez az első paletta amit vettem, meg vagyok vele elégedve. Szép szinei vannak, bár a highlighter nem az igazi.

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2019. február 1.

Nem volt vakvásárlás, előtte egy héttel kipróbáltam és akkor még tetszett.. viszont amikor otthon újra fújtam, elképedtem, hogy mennyire más, mint a teszteres. Hatalmas csalódás. Erős, szintetikus, megfájdul a fejem tőle. Kétszer még erőltettem, de nem..... várok még vele, talán tavasszal, nyáron előhúzom megint, bár nem sok reményt fűzök hozzá.

Avon Viva La Vita

Avon Viva La Vita
2018. december 27.

Jajj.. Az ellső parfüm, amitől szó szerint rosszul lettem. Egyszerűen nem értem hogy lehet ennyire más katalógusban és a bőrön. Kuka.