timiih07

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2014. március 29.

Valóban tartósabbá teszi a sminket :)

Avon Aero Volume Szempillaspirál

Avon Aero Volume Szempillaspirál
2014. március 24.

Nekem kb. 2-3 rétegben kellett felvinni ahhoz, hogy valami látszódjon. Nem pereg le és nem lett csomós a pillám. Ez tetszett is benne. Ami viszont nagyon bosszantó.. hogy kb. 3 hét használat után a festéklehúzója kijött. Néhányszor visszaraktam de, hiába mert ugyanúgy lejön és még egy csomó festék benne van.

Avon Naturals Vanília Testradír

Avon Naturals Vanília Testradír
2013. augusztus 23.

Nekem teljesen megfelel! :) Isteni az illata és kellőképpen radíroz, sokáig elég. :D

Avon Planet Spa Bali Botanica Testolaj

Avon Planet Spa Bali Botanica Testolaj
2013. augusztus 15.

radírozás után használtam, nagyon finom illata van. Sima volt tőle a bőröm :)

Avon Anew Vitale BB+ Krém SPF20

Avon Anew Vitale BB+ Krém SPF20
2013. augusztus 15.

Mintát próbáltam, de ezzel elégedett vagyok, tényleg jól illeszkedik a bőrtónushoz, enyhén ragyogó bőrt kaptam, így nem tűnt fáradtnak és sokkal egészségesebbnek is mutatta. Valóban szépen fed, olyan mint egy alapozó. Sima és puha tapintású lett az arcbőröm, nem fénylett ki bár rásegítettem egy kis kőpúderrel :) Most már biztos vagyok abban, hogy megfogom venni a normál kiszerelést is :) 5 *

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. augusztus 15.

Ma kipróbáltam ezt a szempillaspirált, én is jól összekentem vele magam, de ami egyből megtetszett az a szép fekete színe, mondjuk nem értem el azt a hű de nagyon nagy szempillákat... kb ugyan akkora volt mint amikor más spirált használtam, lehet némi gyakorlást kíván, viszont az előnye h szépen külön is választotta őket, bár már a harmadik felkenéskor kissé kezdte összetapasztani, így rásegítettem egy spirálkefével, utána már minden rendben volt vele. Úgy érzem nem lesz a kedvencem, de elhasználom :) vannak ettől jobbak is, de megérdemel egy 4 csillagot. :)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2013. augusztus 15.

Valóban jó kis arcmaszk, nekem is ez volt a tapasztalatom, hogy a mitesszereket szépen eltávolítja, a maradékot pedig könnyű kinyomkodni, ja és nem éreztem utána száraznak sem az arcom, illetve sima és puha is volt tőle, úgyhogy megérdemli az 5 csillagot! : )