TimiK

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Epres Testvaj

The Body Shop Epres Testvaj
2021. február 16.

Nagyon fincsi illata van! Gyorsan beszívódik és nagyon jól elkenhető. Újra fogom venni, de előbb kipróbálom a társait is :)

The Body Shop Winter Jasmine Kézkrém

The Body Shop Winter Jasmine Kézkrém
2021. február 16.

Intenzív de jó illata van, szépen ápolja a kezeimet és gyorsan beszívódik.

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Kézkrém Avokádóval

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Kézkrém Avokádóval
2021. február 16.

Gyorsan beszívódik, és az illata is kellemes. Sajnos nem hidratál eléggé, ezért nem fogom újra venni.

Schauma Nature Moments Eper, Banán, Chia Mag Hair Smoothie Hajbalzsam

Schauma Nature Moments Eper, Banán, Chia Mag Hair Smoothie Hajbalzsam
2021. február 16.

Tipikus impulzív vásárlás eredménye :D Bementem az üzletbe, kellett valami balzsam a hajamra. Megláttam "óóó epres <3" , hát persze hogy megvettem :D Nagyon folyik, és sajnos kell is a nagy mennyiség, mert szinte eltűnik a hajamban. Olyan kis semmilyen, nem árt, de nem is használ. Az illata jó, de ezért még nem fogom újra venni :D

Douglas Home Spa Seathalasso

Douglas Home Spa Seathalasso
2021. február 16.

Agyonszárította bőrömet, pedig nem érzékeny egyáltalán.

Signal White Now Detox Fogkefe

Signal White Now Detox Fogkefe
2021. február 15.
(!)

Tesztelésre kapott fogkrémekkel együtt érkezett. A legeslegeslegjobb eddigi fogkefém! <3 Az összes fogkefémet pár hét alatt széttrancsírozom (pedig igyekszem a legóvatosabban bánni velük), ez viszont olyan két hónap után is mintha most vettem volna ki a csomagolásból. Most már cserélnem kell, de ezt fogom újravenni mindenképpen!

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2021. január 28.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a kókuszos párjával együtt. Jól habzik és az íze is kellemes volt. Nekem nem fehérítette a fogaimat, de nem is vártam el tőle, mert kávézom.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2020. december 6.
(!)

Tesztelésre kaptam ❤️🙏 Szerintem nagyon jó kis fogkrém, kellemesen kókuszos illattal, az ízében pedig egész jól működik együtt a kókusz és a mentol. A férjem is szívesen használta velem, lassan végére érünk a tubusnak.
Jól habzik, utána megvan az a tisztaság érzet amit szeretek a fogaimon. Fehérítő hatást én nem nagyon vettem észre, bár én kávézok is.
Kaptam hozzá egy fogkefét, na arról ódákat tudnék zengeni olyan jó ❤️
Én meg is fogom vásárolni ha leteszteltem a tesóját is. A fogkefét mindenképpen, olyan jó az érzékeny fogínyemre 😉

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal
2020. november 16.

Nagyon finom illata van, de a hajam már egyből hajmosás után lelapul, és sokkal gyorsabban zsírosodik, mint más samponok használatakor. 2 nap után nekem ugyanúgy megjelenik a korpa szóval én nem fogom újra venni...

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Tusfürdő Avokádóval

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Tusfürdő Avokádóval
2020. október 19.

Kellemes illatú tusfürdő, jól habzik és hatalmas kiszerelés, sokáig elég. Már elhasználtam a háromnegyed tubust, szerencsére nem szárít. Nem hinném hogy újra fogom venni, de egynek jó volt.