timike87

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2016. február 4.

A Krémmánia jóvoltából lehettem a készülék tesztelője és nagyon elégedett vagyok vele. Vegyes bőrtípusom van, hol zsíros, hol száraz, ritkán előjön egy-egy pattanás is. Hetente egyszer használom. A készülék mindkét keféje nagyon jó, az erősebb sem túl erős. A hozzá adott bőrradírral nagyon jól működik, de szerintem más bőrradírral is tökéletesen használható. Szép sima, puha és persze tiszta lesz tőle az arcom. A bolti árát kicsit sokallom, de alapvetően egy nagyon jó termék.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2015. március 25.

A legkiválóbb ajakír, amit valaha használtam. Nem okoz irritációt, kiszáradást, gyorsan regenerál.

Miss Sporty Lash Millionaire False Lash Effect Szempillaspirál

Miss Sporty Lash Millionaire False Lash Effect Szempillaspirál
2014. szeptember 26.

Nekem nem jött be, látványosabb eredményre számítottam. Előtte az essence piros színű göndörítő spirálját használtam, az sokkal jobb volt. Bánom, hogy lecseréltem. Nem jó vele dolgozni, felkenődik a szemhéjra, és idővel morzsálódik is. Többször kell áthúzni a szempillán, hogy látszódjon valami. Visszatérek az essence spiráljaihoz.

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes
2014. június 24.

Nagyon jó ez a kis szett. Megvettem hozzá a led-lámpát is (nem az egy ujjasat). Kb. fél óra alatt készültem el vele és egy hétig volt fent az első próbálkozás a körmeimen. Mivel gyorsan nő a körmöm, így már látszott a lenövés, és leszedtem. A leszedés nem ment valami könnyen, sokáig kapargattam a körömreszelő végével meg szemöldökcsipesszel is. Nekem nem okozott kárt a körmeimben. Pozitívum, hogy bármilyen színes lakkal használható és tényleg elég tartós is. Ajánlom.

Herba Vita Gyógynövényes Sampon

Herba Vita Gyógynövényes Sampon
2014. február 2.

Eleinte nagyon elégedett voltam ezzel a samponnal, azt hittem, megtaláltam a legjobb, zsíros hajra való sampont. Kb. a flakon feléig tökéletes volt, a hajmosás gyakoriságát is lecsökkentette, viszont később észrevettem, hogy elkezdett erősen korpásodni tőle a hajam, ami korábban soha nem volt jellemző. Ma már csak havonta egyszer mosom meg vele a hajam, igyekszem habfürdőként elhasználni.

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon
2014. február 2.

Amikor akciós, akkor szoktam rá beruházni. Valóban nagyon szép, fényes, és puha tapintású a hajam tőle, viszont gyorsabban is zsírosodik, minden másnap hajat kell mosnom. Pedig e mellett a sampon mellett balzsamot sem használok, mert anélkül is szépen kifésülhető és puha a haj.

Avon Pink Suede

Avon Pink Suede
2014. január 10.

Kedvenc parfümöm volt, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Még főiskolás koromból van egy fél üveggel (pedig annak már jópár éve, de nincs szívem kifújkálni). Az Avon a legjobb parfümjét szüntette meg.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. január 5.

Az Essence love extreme szempillaspirált cseréltem le erre a vélemények miatt, de nagy hiba volt. Fele olyan hatást sem lehet vele elérni, mint pl. az essence-szel. Többet biztos, hogy nem veszek, ezt az egyet sem bírom elhasználni. Pozitívum talán annyi, hogy nem pereg le.

Lisap Color Remover Kondícionáló Színlehúzó

Lisap Color Remover Kondícionáló Színlehúzó
2013. december 31.

Ma kipróbáltam. Feketére festett hajat kétszer radíroztam le egymás után. A végeredmény barnás lett, néhol vöröses beütéssel, de a feketét leszedte, így mehetett rá a vörös festék. Én keratinos hajbalzsamot használtam a használata után, így nem vettem észre hajkárosodást. Intenzívebb színeltávolítást vártam, de így is szép lett a végeredmény. A híresztelésekkel ellentétben nem égett meg, nem tört le, nem hullott ki a haj. :)

La Rive Lady Diamond

La Rive Lady Diamond
2013. december 22.

Finom enyhén édes-gyümölcsös illata van, Lady Gaga parfümjének az utánzata. Kellemeset csalódtam benne, tartós az illata, az ára pedig 3000 Ft alatt van. Az üvege is szép.