timike87

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Kék Lukács At Beauty Basic Éjszakai Krém

Kék Lukács At Beauty Basic Éjszakai Krém
2024. április 3.

Tápláló éjszakai ránctalanító krémet kerestem és a neten bukkantam rá. Egy hete hasznàlom és nagyon elégedett vagyok. Simább, puhább a bőröm, a pirosság is halványodott. Maximálisan hidratál is. A doboza nagyon puritán, de a tartalma kárpótol.

Lady Stella Csipkebogyó Arctej

Lady Stella Csipkebogyó Arctej
2024. január 2.

Le kell, hogy pontozzam. Sok-sok éves használat után nagy csalódás lett ez a termék. A korábbi krémes formula eltűnt, helyette egy híg valami lett, ami kb. már semmire se jó. Nem távolítja el rendesen a sminket, sem a napi szennyeződéseket. Pocsék.

Kb. 10 éve ezt az arctejet használom sminklemosáshoz. Nagyon jól lehozza a vízálló sminket is, sokáig elég egy flakon. Használat után puha, sima a bőröm.

L'Oreal Paris Excellence Creme Universal Nudes Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Creme Universal Nudes Hajfesték
2023. július 7.

5U árnyalatot vettem meg. Ez előtt a szintén 5-ös L'oreal excellence cool creme hajfestékkel volt festve, azzal nagyon elégedett voltam, ezt most az ammóniamentessége miatt próbáltam ki. A színe közel sem olyan lett mint a dobozon, vagy a hátoldalon, sokkal sötétebb, kb. 3-as színmélységű. Viszont pár hajmosással világosodik, szóval nem kell megijedni nagyon. A hajam nagyon sima, puha lett, a balzsamja több alkalomra elég. Lehet, hogy lecserélem a cool creme változatot erre az ammóniamentessége miatt.

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték
2023. június 10.

5-ös színmélységű barna hajamat balayage festéssel elrontottam. Sajnos, hamar ledobta a színt, így csibesárga lett. Ennek a festéknek próbáltam ki az 5.11 extra hamvas világosbarna árnyalatát és nagyon szépen befogta a hajam, eltüntette a rezes részeket. Itt-ott látszik, hogy világosabb a hajam árnyalata, de nem vèszes. És tényleg hideg, hamvas barna színt kaptam. Nem lett sötétebb sem, pont olyan, mint a dobozon. Egyelőre elégedett vagyok, kíváncsi leszek, mennyire lesz tartós hajmosásokat követően.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2022. április 25.

A totális pénzkidobás! Itteni vélemények alapján vettem meg, de borzasztó. Rettenetesen folyik, semmi fedése, egy noname színezett hidratáló is jobban teljesít...biztos, hogy nem fogom elhasználni. Kuka!

Mixa Panthenol Comfort Bőrnyugtató Testápoló

Mixa Panthenol Comfort Bőrnyugtató Testápoló
2021. május 14.

Akkor használom legtöbbször, ha kijön az ekcéma a kezemen, arcomon, karomon. Nagyon szeretem, nem ragad és elmulasztja a viszketést. Ezerszer jobb, mint sok szteroidos krém.

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2016. február 4.

A Krémmánia jóvoltából lehettem a készülék tesztelője és nagyon elégedett vagyok vele. Vegyes bőrtípusom van, hol zsíros, hol száraz, ritkán előjön egy-egy pattanás is. Hetente egyszer használom. A készülék mindkét keféje nagyon jó, az erősebb sem túl erős. A hozzá adott bőrradírral nagyon jól működik, de szerintem más bőrradírral is tökéletesen használható. Szép sima, puha és persze tiszta lesz tőle az arcom. A bolti árát kicsit sokallom, de alapvetően egy nagyon jó termék.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2015. március 25.

A legkiválóbb ajakír, amit valaha használtam. Nem okoz irritációt, kiszáradást, gyorsan regenerál.

Miss Sporty Lash Millionaire False Lash Effect Szempillaspirál

Miss Sporty Lash Millionaire False Lash Effect Szempillaspirál
2014. szeptember 26.

Nekem nem jött be, látványosabb eredményre számítottam. Előtte az essence piros színű göndörítő spirálját használtam, az sokkal jobb volt. Bánom, hogy lecseréltem. Nem jó vele dolgozni, felkenődik a szemhéjra, és idővel morzsálódik is. Többször kell áthúzni a szempillán, hogy látszódjon valami. Visszatérek az essence spiráljaihoz.

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes

Essence Gel Nails At Home Bevezető Szett Színes
2014. június 24.

Nagyon jó ez a kis szett. Megvettem hozzá a led-lámpát is (nem az egy ujjasat). Kb. fél óra alatt készültem el vele és egy hétig volt fent az első próbálkozás a körmeimen. Mivel gyorsan nő a körmöm, így már látszott a lenövés, és leszedtem. A leszedés nem ment valami könnyen, sokáig kapargattam a körömreszelő végével meg szemöldökcsipesszel is. Nekem nem okozott kárt a körmeimben. Pozitívum, hogy bármilyen színes lakkal használható és tényleg elég tartós is. Ajánlom.