timimimi

Regisztráció dátuma: 2019. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schüssler Feszesítő Lifting Arc- és Dekoltázskrém

Schüssler Feszesítő Lifting Arc- és Dekoltázskrém
2021. szeptember 24.

Én még csak 1-2 hete használom ezt a krémet, úgyhogy olyan nagy ránctalanító hatást nem tudok mondani de nagyon hamar beszívódik és nagyon kellemes az illata. 30%-os leárazáson vettem, mert az ára eléggé húzós.

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő

Baba Karibi Álom Kókusz-Csillaggyümölcs Frissítő Tusfürdő
2021. augusztus 2.

Nagyon jó illata van, igazi nyári tusfürdő, szeretek vele zuhanyozni!

Jean&Len Tusfürdő Zabtej & Kókuszolaj

Jean&Len Tusfürdő Zabtej & Kókuszolaj
2021. augusztus 2.

Kellemes nyári krémtusfürdő, szeretem az illatát és krémes az állaga.

Balea Feel Well Olajos-Sós Lábradír Hidegen Préselt Avokádóolajjal

Balea Feel Well Olajos-Sós Lábradír Hidegen Préselt Avokádóolajjal
2021. augusztus 2.

Hiper szuper ez a lábradír, de komolyan, annyira örülök, hogy megvettem!!!!Alaposan leradírozza a lábamat, utána pihe puha lesz az olajtól, szóval nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele. Utána persze be szoktam alaposan krémezni és másnapra olyan a lábam mintha pedikűrösnél jártam volna. Az illata is nagyon kellemes. Örülök, hogy nem pénzkidobás volt.

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil
2021. július 27.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a krémolajat, köszönöm szépen a lehetőséget. :)
Állagra nagyon kellemes, eléggé folyékony, a pipettás kiszerelés módja számomra új, ilyennel még nem találkoztam, de működik, nem pancsolom szét.
Igazán nem tudom mit kellene éreznem, vagy milyen hatást kellene várnom. Én eddig reggelente használtam, beszívódik rendesen, hagy egy kis csillámosságot maga után és talán egy kis rózsaszínes árnyalatot. Van egy jellegzetes talán fémes illata is. Eddig inkább tetszik, mint nem, de el fogom használni az üvegcsét és visszatérek update-elni.

Schüssler Fényvédő Krém Arcra SPF50

Schüssler Fényvédő Krém Arcra SPF50
2021. július 20.

Körülbelül 2 hete rendeltem a Schüssler-től ezt a terméket, mert szerettem volna egy megbízható fényvédőt. Ennyi idő után azt hiszem ki tudom jelenteni, hogy jól döntöttem. Állagra könnyed textúrájú, nekem hamar beszívja a bőröm és utána nem ragad, talán egy picit csillog. Kirándulás alkalmával egész nap ez volt az arcomon és nem égtem le, pedig most elég nagy kánikulák voltak. Persze napszemüveg baseball sapka volt rajtam az idő nagy részében de akkor is, szerintem ez jó teljesítmény, egyáltalán nem égtem le. Nekem ez most 5 csillag.

Raywell Bio Plex 2. Plex Sampon Tápláló, Cuticula Záró, No Sls, No Parabén

Raywell Bio Plex 2. Plex Sampon Tápláló, Cuticula Záró, No Sls, No Parabén
2021. július 8.

1 hete használom, cocochocco kezelésem volt, és miután letelt a 72 óra amíg nem érhette víz a hajamat, ezzel kezdtem mosni. Szerintem jól tisztít, nagyon puha, szép, fényes lesz hajmosás után a hajam. Nyilván a kezelés miatt, de szerintem jó ez a sampon. Majd megveszem a hozzá való hidratáló maszkot is, hogy lássam mi a különbség, de én eddig sem raywell sem cocochoco termékekkel nem lőttem mellé. Nagyon jó minőségű cuccokat állítanak elő, és külön öröm számomra, hogy nem tesztelik őket állatokon, ha jól tudom.
Ja és nekem habzik rendesen és nem is kell belőle sok.

Maybelline Hyper Easy Ultra-Fekete Szemhéjtus

Maybelline Hyper Easy Ultra-Fekete Szemhéjtus
2021. július 8.

Én nem vagyok egy nagy tusrajzoló művész, de nekem nagyon bevált ez a szemhéjtus. Talán a szögletes kialakítása miatt jobban a kezemre áll és így könnyebben húzok vele vonalat. Mindenesetre én nem tapasztaltam elkenődést, pedig sokszor vakargatom a szememet de még sosem kenődött el, és leszedni se tudom csak simán vízzel, hanem csak arctisztítóval. Szóval én már mással nem fogok kísérletezni.

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél
2021. július 6.

Nagyon pozitív tapasztalat, szerintem alaposan letisztítja a bőrömet és egyáltalán nem húzódik utána a bőröm. Biztos hogy újra veszem majd ha elfogy.
Annyi gyakorlati tapasztalatom van a mennyiséget illetően, hogy nekem nem kell egy teljes pumpálásnyi adag, elég egy kis pumpálásnyi is.
Bátran ajánlom.

Yamuna Arcradír Avokádó Olajjal

Yamuna Arcradír Avokádó Olajjal
2021. július 6.

Én nem használom annyira rendszeresen, mert nincs szem előtt, de pozitívak a tapasztalataim. Finoman radíroz és az olaj tartalma miatt nagyon finom sima marad a bőröm utána, kellemes az illata is, nem tolakodó.