timine

Regisztráció dátuma: 2017. október 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. október 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On
2017. november 20.

Nagyon vágytam rá, de sajna nekem se hozta el a megváltást. Pár hónapja már hűségesen kenegetem vele a szemem környékét, de azon kívül amit előttem leírtak: a kellemes, hűsítő érzet (engem nem csípett sosem) + a golyócska masszírozó hatása + a jó érzés, hogy ma is letettem valamit a szemkörnyékápolás asztalán, semmi különlegeset nem tapasztaltam. Irigylem azokat, akik igen :(

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2017. november 20.

Itteni vélemények alapján ruháztam be rá. Alig vártam hogy elhasználjam a Baleásat és végre ezt kezdjem el használni.. teszi a dolgát, de egyáltalán nem érzem, hogy annyival jobb lenne, és ahhoz képest hogy illatmentes, mégis van valami fura szaga, ami nagyon nem tetszik az orromnak. Keresem még az igazit.

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon

Kallos Korpásodás Elleni Hajerősítő Sampon
2017. november 20.

Korpa ellen szereztem be, és arra nekem tökéletes! Zsírosodás ügyében nem nagyon tudok nyilatkozni, szerintem ugyanolyan mint előtte, ugyanúgy heti 2x mosom. Előtte használhattam bármilyen drága vackot, a korpán nem segített semmi (még a gyógyszertárban kikevert szerek is csak időlegesen), ez viszont csodaszer! Mióta ezt használom nem viszket a fejbőröm és a hajam se 'havazik' ha elöl megrázom. Egyetlen hátránya, hogy tényleg többet kell belőle nyomni az általam megfelelőnek gondolt adagnál, és még úgyis alig habzik, de a korpa eltüntetéséért ezt simán elnézem neki.

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay
2017. november 20.

Nem rossz,nem rossz, de nem vagyok vele maradéktalanul elégedett. Egyértelmű pozitívum az ára, az illata isteni, érzem is hogy kezelhetőbb, selymesebb, puhább lesz a hajam. Nem ragad, nem nehezíti el, viszont a hatás tarthatna tovább is...másnapra (de előfordult hogy aznap estére is) sokszor olyan érzésem volt, mintha előzőleg nem is raktam volna rá semmit, pedig elméletileg ez 'beépül' a hajba.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2017. november 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem tudom milyen lehet más hamvasító, mivel ez az első ilyen jellegű beruházásom. Az adagolás tényleg nem a legjobb, ha nem vigyáz az ember, csorog mindenfelé. Nem tudom mennyi lehet az optimális ideje, de ha túl kevés ideig hagyom a hajamon, nem igazán látom a változást, ha meg sokáig, szürkés, olykor lilás lett..ami pár mosás után persze kimegy és normalizálódik a szín, de azért kaptam egy enyhe sokkot mikor először belenéztem a tükörbe :D Olvastam itt másoknál, hogy szárítja a hajat, amit én is tapasztaltam, de eddig magára a szőkítésre fogtam, de ezek szerint ez lehet a ludas..

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet

Kallos Hővédő Hajvasaló Permet
2017. november 20.

Biztos segít valakinek, de sajnos nekem, hajvasalás után ugyanolyan száraz,szállós, töredezettnek tűnik a hajam. Ha többet fújok rá, ahogy előttem is írták, olyan furán, nyálkásan összeragadnak a szálak.

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó
2017. október 6.

Az itteni vélemények alapján ruháztam be rá, nagyon megérte! Igaz, nincs összehasonlítási alapom, de szerintem teszi a dolgát. Könnyű felvinni, jól megtapad rajta a festék, és estére is úgy néztem ki, ahogy reggel elindultam. Nagyon kevés is elég belőle, szóval úgy érzem, még egy darabig élezni fogom a használatát :)

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus
2017. október 6.

Igaz, csak kipróbálásra volt nálam, de nagyon leszerepelt. Hiába volt rajtam szemhéjalapozó, alig akart ottmaradni, többször is át kellett húznom a vonalat, hogy ne legyen 'hézagos'. Ahogy telt a nap, kezdett egyre kellemetlenebb lenni a viselése, késő délutánra szinte leolvadt rólam, teljesen lemászott a szemem alá. Szörnyű, egy ilyen márkától sokkal többet vártam volna. Még jó, hogy csak próbára volt nálam és nem dobtam ki érte egy csomó pénzt.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2017. október 6.

Krémmániás vélemények alapján választottam ezt a krémet. Nemrégóta használom de nagyon elégedett vagyok vele. Igaz, számomra az állaga kicsit fura (folyton megy a körmöm alá is, pedig nincsenek 'macskakarmaim") de az illata viszont isteni, én imádom. Arcomon viselni is szuper, könnyű krém, érzem hogy hidratálja a bőröm, viszont nincs zsíros érzetem, és nem is fénylik. Számomra tökéletes, csak ajánlani tudom!

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2017. október 6.

Elmegy, de nem vagyok tőle elájulva. Többször is át kell húznom, hogy látszódjon valami, viszont akkor mintha ragacsossá válna a pilláimon, néha még kis fekete gömbök is vannak a végén, pedig nem használom régóta. Volt már jobb spirálom is, az tuti.