timka

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lovely Matte Fedőlakk

Lovely Matte Fedőlakk
2019. december 9.

Szépen mattít tehát mondhatnám, hogy teszi a dolgát, DE kb egy napig marad olyan és le is pattog, valamint pici buborékok keletkeznek száradás közben. Nem fogom újravenni, mással próbálkozom majd.

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA

Paula's Choice RESIST Skin Revealing Body Lotion with 10% AHA
2019. október 28.

Nem teljes kiszerelésem volt, csak néhány tasakos mintát vettem, kifejezetten szőrtüszőgyulladásra. Teszi a dolgát, 1-2 héten belül minden eltűnt. Alapdarab kell legyen szőrtüszőgyuszira hajlamos nőtársaim polcán.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2019. szeptember 12.

Bajban vagyok mennyi csillagot is adjak de legyen 4. A sminket tényleg szépen leszedi az arcomról, de a szemspirállal és tussal nem boldogul. Ami persze nem gáz, mert leszedem szemfestéklemosóval, de akkor nem kell hirdetni, hogy arra is jó.
Egyébiránt nem szárít, nem irritál. Amikor még próbáltam szemre is, azt sem csípte.

Bradocare Glicerines Kézápoló Krém

Bradocare Glicerines Kézápoló Krém
2019. szeptember 12.

Télen a hidegre ekcémásodik a praclim. Aki hasonló cipőben jár az próbálja ki ezt, a hatás magáért beszél. A kiszerelése nem ilyen, hanem normál "kézkrémszerű" tubusos, kb. 300 ft-ért.
Csodaszer, fillérekért.

Sellon Korpásodás Elleni Sampon

Sellon Korpásodás Elleni Sampon
2019. szeptember 12.

Én is seborrheás fejbőrre használom. Többet váltogatok, mert hajlamos megszokni a fejbőröm a samponokat, de ez állandó a listán.
Viszont balzsam (jobbféle) kötelező utána a kifésülés érdekében :)
Illetve most már inkább 2000 ft körül van, nem 1500, de nekem ennyit megér, hogy ne viszkessen a fejbőröm.

Tulasi Hajápoló Balzsam

Tulasi Hajápoló Balzsam
2019. szeptember 12.

Már nem pont így néz ki a tubus és a kupak, de az inci stimmel. Viszont teljes mértékben haszontalan. A hajam félhosszú, nem festett, de az egyenesítés miatt töredezett és a vége száraz. Ez a balzsamnak nem nevezhető trutyi felkenés után eltűnik, mintha nem is lenne a hajamon - na a hatása is pont ilyen. Kifésülni lehetetlen és szemernyit sem lesz puhább a sörényem. Nemhogy alig várom, hogy elfogyjon, szerintem kidobom.

T/Gel Total Sampon

T/Gel Total Sampon
2019. szeptember 7.

Seborrheás dermatitis-re keresem épp a tökéletes sampont, amennyiben létezik ilyen.. meg nem szűntette a tüneteimet (alapesetben hajszárítás után 5perccel már viszket a fejbőröm és már korpás), viszont ezzel a samponnal nem viszket a fejbőröm napokkal később sem, illetve korpásodni is csak 2-3 nap múlva kezd. Sajnos minden sampont megszok a hajam így váltogatni szoktam őket, ez az egyik a tarsolyban.

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2019. szeptember 7.

Rettentő nehéz vele dolgozni. A keféje fabatkát sem ér. Csomókban állnak a pilláim tőle és képtelenség olyan keveset használni, hogy ne tapassza össze őket, grátisz, hogy utána nem győzöm törölni mindenhonnan. Elhasználom, de szempillafésűvel, így macerásabb az állandó mosása miatt, de kidobni nem szeretném.

Zara Wonder Rose

Zara Wonder Rose
2019. március 10.

Egyszerűen észveszejtő illat. AZ illat. Jelenleg nem ilyet használok, de amint szembejön egy Zara üzlet, egészen biztosan beszerzem még. Mindennapokra való illat, kellemes, finom, nőies. Az szimatánál már csak az ára jobb ;)

s.Oliver Black Label Women EDT

s.Oliver Black Label Women EDT
2019. március 10.

Isteni illata van, engem inkább egy virágos mezőre emlékeztet. Kifogástalan, nőies illat. Inkább romantikus, nem hivalkodó. Mindennapokra tökéletes választás. A tartósságával kapcsolatban nem lenne mérvadó a véleményem, mivel újabban rólam a mások által tartósnak mondott illatok és elillannak 2-3 óra elmúltával, így ez is, de emiatt nem vonok le pontot, minden mással is így van ez nálam.