Timmon

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő
2017. június 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket és vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Én kizárólag utazáskor használok ilyen lemosó kendőket. Praktikus, jól zár a kis csomag, elegendő a nagysága a kendőknek. Viszont számomra nem elég nedves, kicsit olyan, mint amikor már hetek óta fel van bontva a csomag és veszít a nedvességéből a termék. Kétszer próbálkoztam azzal, hogy csak a kendőt használom a smink lemosására. Így nekem nagyon kevéske. Viszont arra tökéletes, hogy miután szépen lemosom az arcom lemosóval, ezzel áttörlöm utána. Az esetleges smink maradványokat szépen leszedi, viszont erre meg elég drága, ha minden nap használja az ember. Egyébként nem csíp, nem irritál, csak egy picit durvának éreztem a kendő anyagát. Örülök, hogy kipróbálhattam, de megvenni biztos nem fogom.

Vichy Normaderm Micellás Szerkezetű Arclemosó

Vichy Normaderm Micellás Szerkezetű Arclemosó
2016. december 16.

Nem rossz termék, de nem érzek nagy különbséget egy olcsóbb micellás víz és e között. A sminket nem szedte le maradéktalanul, a bőröm áttörlésére pedig inkább tonikot szeretek használni. Nem győzött meg, így nem fogom újra venni.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2016. december 16.

Nagyon tetszik ez a krém, gyorsan felszívódik és remekül hidratál. Már nagy kiszerelésben is megvettem, mert nagyon finom puha lett a bőröm tőle. Szép, elegáns az üvege is és szeretem, hogy pumpás kiszerelésű. Az illata is nagyon tetszik és szuper, hogy fényvédőt is tartalmaz. Biztos, hogy újra fogom venni.

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2016. december 16.

Nyáron nagyon szuper lehet a frissítő, hűsítő hatása, de ezen kívül nem sok pluszt találtam ebben a termékben. Nem éreztem hidratáltabbnak a bőröm a használata után. Biztos, hogy nem fogom újra venni.

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2016. december 16.

Nagyon jó kis krém, remekül hidratál és gyorsan beszívódik. Kipróbáltam sminkelés előtt és teljesen jól szerepelt. Nekem kimondottan tetszik a tégely is, szép a színe és olyan kis elegáns. Ha jó akciót találok biztosan újra veszem.

Nina Ricci Mademoiselle Ricci EDP

Nina Ricci Mademoiselle Ricci EDP
2016. szeptember 9.

Nekem kifejezetten tetszik. Finom és rajtam tartós is, kellemes púderes illat.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2016. szeptember 9.

Tökéletes hajápoló olaj. Óvatosan érdemes használni, nem hagy olajos, zsíros érzést. Hajmosás után használom a még nedves hajon. Nagyon puha, finom illatú lesz a hajam. Biztosan újra fogom venni!

Coconutoil Cosmetics Levendula-Argán Golyós Dezodor

Coconutoil Cosmetics Levendula-Argán Golyós Dezodor
2016. szeptember 9.

Nekem a levendulás golyós dezodor jutott. Bárminek jobban örültem volna, mint ennek a terméknek. Semmi hatását nem érzem, az illata pedig kifejezetten irritál. Szeretem a levendula illatot, de ez tragédia. Soha nem venném újra.

Kneipp Szekundum Kézkrém

Kneipp Szekundum Kézkrém
2016. szeptember 9.

Remekül hidratál és nekem kifejezetten tetszik a citrusos illat. Munkahelyen használom, pillanatok alatt beszívódik és elég hosszú ideig érzem az illatát. Már újra is vettem, mert nekem nagyon bevált.

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30
2016. szeptember 9.

Nehéz szépen eldolgozni, zsírossá teszi a bőröm és a szín is sötét. Csúnyán is kopik és szinte semmi a fedése. Soha nem venném meg teljes kiszerelésben.