timocka01

Regisztráció dátuma: 2021. május 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. május 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dermedic Melumin Pigmentfoltok Elleni Szérum

Dermedic Melumin Pigmentfoltok Elleni Szérum
2024. március 16.

A  DERMEDIC Melumin Pigmentfoltok elleni szérum volt az első termék, amit a márkától kipróbáltam. Korábban már voltak próbálkozásaim niacinamid tartalmú termékekkel, de akkor nem vettem észre változást a bőrömön. Több kisebb májfolt van az arcomon, illetve aknék utáni foltocskák, amik nagyon lassan regenerálódnak. A bőröm zsíros, általában mindig van 1-2 pattanás az arcomon. Könnyű használni a szérumor, szuper a pipettája. Pár cseppet szoktam eloszlatni az arcomon, ami hamar beszívódik. Nem ragad utána a bőr, nem is érzem, hogy lenne rajta valami és volt, hogy edzés alatt volt rajtam de nem fülledt be a bőröm. Pozitívum, hogy az első használatkor sem csípett, nem égetett, bár ahogy korábban írtam már volt próbálkozásom niacinamiddal. Így két hónap használatot követően azt tudom mondani, hogy sokat segített a bőröm olajosságán, rugalmasabb az arcbőröm és a májfoltjaim is kicsit halványodtak, viszont aminek a legjobban örülök, hogy kevesebb pattanásom jön ki, mióta használom, illetve ami kijön patti az hamarabb elmúlik, lemegy a gyulladás és a pirosság. Amit megfigyeltem, hogy nem minden arckrémmel működik. Kezdetben egy sima hidratáló krémet kentem rá, de az lemorzsolódott, nem tudott beszívódni, így váltanom kellett. Összességében a krém az én 40-hez közeli bőrömön jól szerepelt, hatásos volt és szerettem használni.

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2023. november 21.

Nagyon vidám színekben lehet kapni, öröm vele a fogmosás. No de hogy ne csak a külsőségekről írjak. Szuperül tisztít, nagyon kellemes a használata, mert nem sérti fel az ínyt szinte masszírozza azt. Nem deformálódnak el a sörték, mint más fogkeféknél, mondjuk meg is kérik az árát. Csak ajánlani tudom.

Curaprox Be You Fogkrém - Őszibarack + Sárgabarack

Curaprox Be You Fogkrém - Őszibarack + Sárgabarack
2023. november 18.

Nagyon kellemes az íze, nem szeretem a tömény mentolos fogkrémeket. Jól habzik, kellően tisztít és frissít, nem marja szét a szájüreget. Minimális fehérítő hatását észleltem, bár nem használom túl régóta.Öröm kézbevenni, mosolyt csal az ember arcára a színes csomagolás.Praktikus, hogy csomagban utazó kiszerelésben is meg lehet vásárolni így a kis kiszerelés révén kipróbálhatja az ember, hogy melyik íz válik be neki az legjobban és beszerezheti abból a teljes kiszerelést. Az ára picit húzós, de mindenképpen megéri.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2023. november 18.

Az 5_8 mogyoró barna árnyalatot próbálta. Nagyon könnyű használni a hajfestéket a felvivő flakonnak köszönhetően. Jó a festék állaga, nem folyik, nem csöpög. Az illata sem olyan szúrós, mint más hajfestékeknek. A használati utasításban minden le van írva, úgyhogy aki még sosem festett korábban hajat, minden kérdésére választ kaphat. A dobozban találunk védő kesztyűt és egy tasak hajbalzsamot is.  A végeredmény szinte megegyezik a csomagoláson lévővel. Szép fényes lett a hajam és elfedte azt pár ősz hajszálat is, ami az utóbbi időben megjelent. Csak ajánlani tudom.

Dermedic Melumin Pigmentfoltok Elleni Koncentrált Anti-Aging Éjszakai Arckrém

Dermedic Melumin Pigmentfoltok Elleni Koncentrált Anti-Aging Éjszakai Arckrém
2023. október 23.

Néhány hónapja váltottam a DERMEDIC MELUMIN pigment foltok elleni arckrém családra. Közel vagyok a 40-hez, a bőröm kombinált, kisebb ráncokkal és pár pigmentfolttal. A krémek állaga rendkívül selymes, szolid illattal és pillanatok alatt beszívódik. Jól használható más arcápolókkal, olykor szérumra vagy tonerre viszem fel. A bőröm kifejezetten szereti a krémeket, sokkal tömörebb és puhább, illetve úgy érzem kevésbé zsírosodik. A pigmentfoltok minimálisan halványodtak és szebb a bőröm összképe. Összességében nekem nagyon bevált a termékcsalád.

Dermedic Melumin Pigmentfoltok Elleni Nappali Anti-Aging Arckrém SPF50+

Dermedic Melumin Pigmentfoltok Elleni Nappali Anti-Aging Arckrém SPF50+
2023. október 23.

Néhány hónapja váltottam a DERMEDIC MELUMIN pigment foltok elleni arckrém családra. Közel vagyok a 40-hez, a bőröm kombinált, kisebb ráncokkal és pár pigmentfolttal. A krémek állaga rendkívül selymes, szolid illattal és pillanatok alatt beszívódik. Jól használható más arcápolókkal, olykor szérumra vagy tonerre viszem fel. Amikor megpillantottam, hogy a nappali arckrém 50 faktoros fényvédelemmel rendelkezik felkiáltottam, hogy végre. Egy krémben megkapjuk a hidratálást,  a fényvédelmet és a folthalványítást. Alkalmakkor sminket is dobok fel és szuperül terül rajta az alapozó. A bőröm kifejezetten szereti a krémeket, sokkal tömörebb és puhább, illetve úgy érzem kevésbé zsírosodik. A pigmentfoltok minimálisan halványodtak és szebb a bőröm összképe. Összességében nekem nagyon bevált a termékcsalád.

Baba Férfi Tusfürdő Hidratáló Összetevővel 2in1

Baba Férfi Tusfürdő Hidratáló Összetevővel 2in1
2023. augusztus 4.
(!)

Tesztelésre kaptam a tusfürdőt, amit nagyon szépen köszönök a Krémmánia csapatának. Gazdaságos a kiszerelése és kedvező áron lehet hozzájutni. Szép összetevőkkel rendelkező tusfürdő nem túl tolakodó pasis illattal, tehát ha épp kifogytunk a csajos illatú tusfürdőkből bátran nyúlhatunk hozzá. Kis mennyiségben is jól habzik, frissít és nem szárítja a bőrt, az illata hamar elillan. Samponként nem próbáltam, mert macerás a hajam és arra mát van bevált rutinom. Összességében hozza a Babánál megszokott magas minőséget.

Bioderma Photoderm Pediatrics Mineral SPF50+

Bioderma Photoderm Pediatrics Mineral SPF50+
2023. augusztus 4.

Szép, természetes összetevőkkel rendelkező fényvédő magas faktorszámmal. Antioxidáns hatású E-vitamint és sárgabarackmag olajat tartalmaz, véd az UV A és B sugarakkal szemben. Nagyon praktikus és táskabarát a kiszerelése. Tetszik, hogy nem csavaros a tubus, hanem felpattintható a kupakja. Maga a krém hófehér, sűrű és testes. Érzékeny szeműek is bátran használhatják, mert parfümmentes. Nagyon-nagyon jól el kell dolgozni, mert ellenkező esetben fehér foltos lehet a végeredmény. Csalóka a testes állag, mert pár perccel a felvitel után szépen beszívódik és nem fénylik tőle az arcbőr. A száraz részeket picit kiemeli, ezért az eldolgozásnál erre fokozottan figyelni kell. A napos időkben megfelelő védelmet nyújt, persze ha a szükséges mennyiséget felvisszük belőle és 2 óránként újra kenjük. Nem fülled be alatta a bőr, nincs utána maszkhatás. Nem szárítja a bőrt és nem okoz irritációt. Jól lehet rá sminkelni. Nagyon alapos arctisztítást igényel a lemosása.

Bondi Sands Self Tan Eraser

Bondi Sands Self Tan Eraser
2023. január 7.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit nagyon szépen köszönök a Krémmánia csapatának. A tesztelési lehetőség előtt nem hallottam a Bondi Sands márkáról, továbbá arról sem hogy létezik önbarnító eltávolító készítmény. Hozzátartozik a történethez, hogy elég világos bőrű vagyok, nehezen barnulok. Ritkán nyúlok önbarnító termékhez, de azt már kitapasztaltam, hogy mely márkák termékei váltak be számomra és azt milyen szertartással kell felvinnem  a szép eredmény eléréséhez. Tehát ha valakinek már van jól bevált önbarnító technikája és olyan terméket használ amely szép egyenletesen kopik, akkor na Bondi Sands önbarnító eltávolítójára nincs szüksége. Kezdő önbarnítóknak, vagy akiknek csúnyán kopik a barnaság hasznos lehet a termék. Pumpás kiszereléssel jutunk a könnyed habhoz, amelynek kifejezetten kellemetlen az illata. Száraz bőrre kell felvinni a habot és 5 percig hagyni, hogy kifejtse hatását, majd lemosni. Valóban leoldja az önbarnító maradékokat. Használata után puha tapintású a bőr, nem szárít. Irritációt nem okozott. Az összetevői kockázati besorolásukat tekintve szépnek tűnnek, de elgondolkodtató, hogy milyen anyag oldja le a barnaságot pár perc alatt, ami normál esetben napokba telne. Hatását kifejti, viszont szerintem kifejezetten drága termék, főleg annak tudatában, hogy nem nélkülözhetetlen. Aki rengeteget önbarnítózik és elviselhetetlenül csúnyán kopik a barnaság annak hasznos lehet a termék.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Ránctalanító Krém Tokaji Bor Kivonattal és Bakuchiollal

2023. január 7.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet, amit nagyon szépen köszönök a Krémmánia csapatának. Haladjunk kívülről. A gyártó már az arckrém csomagolásával leveszi az embert a lábáról. Megakad a szem a kis papírdobozon. A tégelye üveg, kupakja jól zár. 50 ml-t kapunk a pénzünkért. Ára kifejezetten kedvező. Évek óta nagyon kedvelem a Helia-D termékeit. Magyar márkáról van szó, akik kiváló minőséget képviselnek. A terméket  pár hete használom véleményemet az alapján írom meg. A bőröm enyhén dehidratált és a T-vonalban olajos. A Botanic concept éjszakai ránctalanító arckrém összetevői meglehetősen szépek. Vegán termékről van szó.Tokaji bor kivonatot és a kiváló antioxidáns bakuchiolt tartalmazza. Összetevői között megtaláljuk a  hyaluronsavat, a rozmaringot, a ligetszépeolajat, a homoktövisolajat, a barackmagolajat, a szőlőmagolajat és a shea vajat. Este a megtisztított bőrre hidratáló szérumot teszek, majd arra kerül ez a termék. Könnyed állagú, fehér krém isteni illattal ami az aszúnak köszönhető. Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. Irritációt nem okoz, pattanások nem jöttek elő tőle. A pórusokat nem tömíti el és tömörebb hatású használata után az arcbőr összképe. A finom ráncokra jó hatással van, pár használat után láthatóan kisimítja azokat. Összességében egy remek éjszakai arckrém 30 felett.