Timtim95

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vaseline Original

Vaseline Original
2017. december 26.

Szeretem ezt a kis szájkencét, nagyon sokáig elég a mennyisége és hideg időben csodaszer tud lenni! Az orrom alá is szoktam picit kenni, ha kiszárad a sok orrfújástól de vigyázni kell vele mert csillog. :D

Nivea Creme

Nivea Creme
2017. december 26.

Egyik kedvenc kis krémem. Személy szerint kedvelem a kicsit zsírosabb, testesebb krémeket ami után megmarad a krémezés érzése, mivel nagyon háklis vagyok, ha száraz a kezem. :D

Saforelle Kímélő Mosakodó

Saforelle Kímélő Mosakodó
2017. december 26.

Legjobb kategóriájában! 2 éve használom és azóta nem vagyok hajlandó mást venni. Szívből ajánlom mindennapi használatra!

Fudge Blonde Hamvasító Sampon Szőke Hajra

Fudge Blonde Hamvasító Sampon Szőke Hajra
2017. április 3.

Nem tudja valaki esetleg, hogy hol tudom ezt a sampont beszerezni? :)

Maybelline Pure Makeup Cream Foundation

Maybelline Pure Makeup Cream Foundation
2016. március 22.

Első alapozóm volt ez a kis csoda nekem is. Azóta nem találok ilyen jót... sajnálom, hogy már nem gyártják! :(

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)

Jessa Sensitiv Intim Mosakodógél (régi)
2016. március 22.

Jól indult a kapcsolatunk, az ára, az illata és minden tetszett először benne. Aztán 1 hét után csipő, viszkető érzés maradt utána... sajnos felborította az egyensúlyt odalent és mehettem nőgyógyászhoz. :( Kár, pedig nagyon akartam szeretni! Azóta amúgy a Saforelle intim mosakodót használom, ajánlom mindenki figyelmébe!

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél
2016. március 22.

Nagyon jó ez a lemosó! Korábban egy másik (ennél jóval olcsóbb termék) miatt rohanhattam a nőgyógyászhoz, de amióta ezt használom nincs semmi gond! Szívből ajánlom mindenkinek! :)