TimyeK

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Giorgio Armani Sì Fiori EDP

Giorgio Armani Sì Fiori EDP
2021. április 20.

Isteni! Szolid, kecses, irtó finom nőies, szolidan virágos-púderes tavaszi illat. Annyira luxus illatom lesz tőle, hihetetlen, és rajtam nagyon tartós. :)

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2021. április 20.

Nem annyira jó a hidratáló hatása, viszont az illata nagyon kellemes, a csomagolása pedig cuki. Viszont az íze miatt folyton lenyalogattam, egy idő után viszont már irritált az örökké számba mászó édes ízvilág.

Aveo Ultra Sensitive Ajakápoló

Aveo Ultra Sensitive Ajakápoló
2021. április 20.

A mézeset vásároltam meg, szörnyű ízű, émelyítő illatú, vasag zsíros érzetet kelt az ajkaimon. Sajnos nem bírtam elhasználni.

Swiss Image Frissítő Micellás Víz

Swiss Image Frissítő Micellás Víz
2021. április 20.

Szépen leszedi a sminket, nem szárítja a bőröm, nem húzódik a használata után.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2021. április 20.

Hű brutálisan szuper cucc! Olyan kevés elég belőle, hogy szinte meg se kell nyomni a tubust. Amikor megvettem azt hittem, hogy 12 ml iszonyat pici kiszerelés, de így utólag már úgy gondolom, hogy el se fogom tudni használni. Nagyon szépen, vékonyan el lehet teríteni a bőrön, puha-selymes érzést ad. A színek intenzívek, és ami számomra a legfontosabb, nem zsírosodik a szemhéjam, így nem csúszkál a festék, nem ül bele a ráncokba és hihetetlenül tartós marad a szemsminkem. Tökéletes!

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2021. április 20.

Nagyon nem vált be számomra ez a termék. Már az illatán éreztem, hogy olyan ,,szappanos" és sajnos be is jött a számításom, baromira szárítja a bőröm, a használata után nagyon feszül. Jól habzik, szépen lemossa a sminket, persze kétszer mosva. Szerencsére megtaláltam a tökéletes lemosót, így ezt maximum a hátamra fogom elhasználni.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2021. április 20.

Ajándékba kaptam, egész jó kis maszk. A formája jó, kellően vékony az anyag, így szépen fent marad. Elég sok szérum volt a tasakban, így a dekoltázsom is be tudtam kenni vele. Az arcom pihe-puha, kisimult és hidratált lett tőle. Sajnos a hatása nem tart sokáig, körülbeül 2 napig. Az összetevői lehetnének szebbek.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. április 20.

Talán az eddigi legjobb lemosó, amit valaha próbáltam. Kellemes krémes állagú, nagyon gyengéd, szépen tisztít és pihe puhává varázsolja a bőröm. Mivel nem szárít, így szabályozza a bőröm faggyútermelését. Nagyon szépek az összetevői, a pumpás megoldás praktikus, és ami számomra hihetetlen, lehet kapni 1000 ml-s kiszerelésben, így környezetbarátabb verziót is választhat az ember.

Cien Care Lip Balm

Cien Care Lip Balm
2021. március 21.

Kényszerből vettem, ugyanis a közelben csak Lidl volt, és nagyon kisebesedett a szám széle. Az illata emlékeztet az original Labellora, a textúrája nagyon kellemes, színtelen és kényelmes viselet. Szépen rendbe tette az ajkaim, újra fogom venni.

Alverde Naturschön Anti-Aging Szemkörnyékápoló Krém Gránátalmával

Alverde Naturschön Anti-Aging Szemkörnyékápoló Krém Gránátalmával
2021. február 22.

Számomra bevált ez a szemkörnyékápoló. Az állaga kellemes, könnyen eldolgozható, gyorsan beszívódik, jól hidratál és utána sokkal rugalmasabb a bőröm. Az illata nem tolakodó, viszont számomra nem szimpatikus.