TimyeK

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2019. október 14.

Jó érzés az arcomra kenni, pár percig eltart az érzés és ebben ki is merül a termék. Ami szörnyű, az, amikor megcsap az erős, alkohol szag. Nálam ez kiveri a biztosítékot. Abszolút nem hidratálja hosszútávon a bőröm, csak tünteti kezelést ad, de sajnos boralmasan zsírosít, tocsog a bőröm tőle és fullasztja a pórusaim. Próbálkoztam vele hétvégente, mert sminkelni képtelenség rá, mégcsak utcára menni se tudok ezzel az arcomon, mert folyik rólam az olaj tőle. Pattanásokat is okozott. Minek ennyi illat, minek ennyi alkohol és a színezőanyag is telejsen felesleges, sőt kár ezekkel az anyagokkal gyilkolni a bőrt. 50 faktoros matt krémet használok helyette, szóval a 20 faktorral se tud megfogni.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. október 14.

Két színt vásároltam meg, egy nagyon érdekes téglavörös és egy tejeskávé színt. Szokásosan jól pigmentált, krémes rúzsa a márkának, könnyen terül, nem szárít, nem ül bele a ráncokba és nem csúszkál. Tartóssága nem annyira jó, mint a mattoknak, plusz krémesebb is, így nekem kissé szokatlan érzés viselni. Illata csodás, a dizájnnal egyetemben. Igen, újra kell kenni, de ennyi pénzért... Közepesen matt hatású? Nem tudom, számomra ez már a fényes kategória, de én a masszív mattokhoz szoktam. A krémesebb mattjaim is sokkal mattabbak voltak, ha érthető mit akarok mondani :D A színskála gyönyörű, főleg szín szerint pakolva az üzletben, mind kellene. Ami nagy hiba volt tőlem, hogy elfelejtettem, hogy ezek a meleg vöröses árnyalatok csak hófehér mosollyal mutatnak gyönyörűen, az átlagos színű fogakkal nem túl esztétikus a viseletük.

Essence Folyékony Ajakrúzs

Essence Folyékony Ajakrúzs
2019. október 14.

Kiárusításon vettem meg 350 Forintért. Nagyon nem jött be, iszonyatosan ragad, csúszik-mászik. A színe egyébként szép barackos-nude, az illata kellemes. Közepesen pigmentált, kevésbé tartós.

Isana Harmonie der Sinne Fürdősó

Isana Harmonie der Sinne Fürdősó
2019. október 14.

Imádom az Isanas fürdősókat, sajnos mind megszüntetik, amit szeretek, de szerencsére mindig jön új, ami szerelem. Csodás sült, fahéjas alma illatot érzek rajta gránátalmával. Olyan igazi szívet melengető, lélekemelő illat, felpezsít egy hosszú nap végén, de egyszerűen egy csodás szabadnapot eltölteni a kádban egy forró teával gyertyafényben és csak úgy lenni, na arra is szuper. Igazi wellness élményt nyújt, ha délelőtt használom felvidít, ha este, könnyen álomba nyom. Borongós, hűvös időben kötelező a használata. Remélem még kapható!

Aveo Milch & Honig Ajakápoló

Aveo Milch & Honig Ajakápoló
2019. október 14.

Számomra ez a termék katasztrófa. Azt hittem a milk and honey labellora hasonlít majd, de nem. Nem olyan krémes, nagyon mű méz illatú és amit utálok, hogy ízesített. Utálom, mert óhatatlanul belecsúszik a számba a tolakodó édesség, ráadásul nem hidratál, és viselni olyan, mintha gépzsírral kentem volna be a számat.

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Szemkörnyékápoló Gél

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Szemkörnyékápoló Gél
2019. október 14.

Anyum vette, a komódon találtam és néha lopok belőle. Szerintem ez inkább fiatalabb korosztálynak való termék, mert úgy vettem észre, hogy a hidratáláson kívül semmi hatása sincs. Viszont ennyi számomra pont elég ennyi idősen, nincsenek ráncaim, se karikáim. Ami tetszik, hogy könnyed, zselés állagú, könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni és nem dobja le magáról az alapozót pár óra elteltével sem, nem is zsírosítja a bőröm. Lopom továbbra is.

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam

Clinique Anti-Blemish Solutions Cleansing Foam
2019. október 14.

Kellemes krémes hab, szépen tisztította a bőröm, de a liquid facial soap olajos bőrre való lemosó géljét sokkal jobban szeretem. Ez a termék nem szárította ki a bőröm, de a facial soap sokkan jobban mattír és összehúzza a pórusaim, mintha hámlasztottam volna. Ez sajnos nem, sokkal hamarabb kifényesedett a bőröm, nem fogta vissza az olajtermelődést, valahogy a pattanásaimra se hatott annyira. A csomgaolása nem tetszik, mindig le kell venni a kupakját, hogy kiszárídjon, mert bebüdösödik, ha használat után rárakom. Az illata sem olyan jó, mint a testvérkéé, és gyorsabban is fogy. Szóval maradok annál az Anti-Blemish tonikkal.

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó

Clinique Rinse Off Habzó Arclemosó
2019. október 14.

Anno ajándékba kaptam kis kiszerelésben, csak lestem, hogy mire elég 50 ml... Pozitívan csalódtam! Tényleg borsónyi elég belőle, nekem nem habzott annyira, inkább krémes volt, kellemes illattal, szépen leszedte a vízálló spirált is. Tisztának és mattnak éreztem utána a bőröm, bár ha nem hidratáltam utána rögtön, elkezdett húzódni az arcom. Szembe kerülve olyan, mint a szappan, vigyázni kell vele. Mivel a legtöbb lemosó szárít, nem vonok le pontot, mert jók az összetevői és teszi a dolgát. Az ára viszont borsos, nem vettem meg normál kiszerelésben.

Clinique Anti-Blemish Solutions Tonik

Clinique Anti-Blemish Solutions Tonik
2019. október 14.

A 3 lépés program keretében vásároltam meg a lemosó és a krém társával együtt. Az egyik legjobb tonikom volt, amit valaha próbáltam, vissza-visszatértem rá egy ideig, és gondolkozok, hogy újraveszem. Pár hét alatt látványosan csökkentette a gyulladásokat, kevesebb pattanás jött ki rajta, ami kijött azt is szépen leszárította. Borzalmas bőröm van, pedig azt hittem 30 felé már javul a helyzet, majd kinövöm, de nem. Állítólag nem vészes, de nyilván én ezt másképp látom. Sok apró mitesszerem van, ami csak közelről látszik, brutálisan zsírosodik az arcom, főleg tavasztól- őszig. Nem tudom mit tenni, egyszerűen nem lehet ezt elmulasztani. Ez a tonik segített koordinálni a túlzott faggyútermelést, szép matt maradt a bőröm napközben, és reggel sem tocsogtam a zsírban felkeléskor. A kispárnám is hálás neki. A hegek után maradó foltokon is halványított valamelyest. Ami negatívum: a csomagolás, könnyen kifolyik, brutálisan szárít, és az alkohol nagyon kiérződik rajta. A normál ára borzalom, de a Müllerben ki lehet fogni jó áron szettben, főleg kuponnapokon. Ami miatt leszoktam róla, és csak néha térek vissza hozzá azért van, mert sajnos hozzászokik a bőröm mindig minden termékhez, és már nem hat úgy, mint az első pár hónapban, ilyenkor váltani szoktam.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2019. október 14.

Anno egy tubussal elfogyasztottam belőle. Nos megvettem a legvilágosabb árnyalatot, ám engem nem tájékoztattak arról, hogy oxidálódik. A boltban jónak tűnt a legvilágosabb árnyalat, ám felkenve egy óriási földimogyoróra hasonlítottam. Az állaga viszont nagyon jó, lány, selymes, vékonyan kenhető jól pigmentált termék, vékony rétegben is jól fed. Kellően folyékony, könnyen eldolgozható és nem ül bele a ráncokba. Úgy éreztem lélegzik alatta a bőröm, nem okozott pattikat, a meglévőket valamelyest leszárította. Egyébként természetes hatás érhető el vele, kivéve ha ennyire elüt a bőrszíntől. A csomagolása, nem szolid illata tetszik, igazi letisztult, elit hatást kelt. Zsírosodó bőrön viszont átfényesedik, sajnos elég hamar. Nem a legtartósabb alapozóim közé tartozik, pedig próbáltam párat. Egy tubussal elhasználtam belőle, szerencsére találtam jobbat, szebb összetevőkkel harmad ennyi pénzért. Az oxidálódás és a tartósság miatt vonok le. Nagyon drága, de ezért nem vonhatok le csillagot, hiszen van, akinek ez így is megéri.