Tinc

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2015. július 10.

Már sok micellás vizet kipróbáltam, most épp ez a kedvencem. Azt hiszem már a 3-at elhasználtam és megvettem a 4. is mert, nagyon jó a bőrömnek. Érzékeny és nagyon fehér, de ez szerencsére nem bántja, reggel és este is áttörlöm az arcom vele, arctisztítást követően. Én leszedem előtte mással a sminket, így arról nem tudok beszámolni, maximum, ha még marad valami az arcomon, leszedi. Nekem kb. ugyanaz a hatása, mint a Garniernek, viszont sokat utazom, és ez a méret kényelmesebb. :)

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2015. július 10.

Közepes fedésű alapozó fölé kerestem valamilyen könnyű púdert és erre esett a választásom, mert a legvilágosabb 001-es Light porcelain árnyalat végre passzolt a nagyon fehér bőrömhöz :) tetszik a finom textúra és könnyen fel lehet vinni a kis szivacs segítségével. Nedvesen nem használom alapozóként, de a kánikulában meg szokott menteni, mert a kis szivacs, a púder és a gyöngyöző homlokom is jó kombinációnak tűnik, mert akkor már mattít és szépen fed is közben :D női táskákba is tényleg életmentő lehet, cuki a csomagolása, a tükör praktikus és a szivacs is tud szellőzni. Egyedül a 7 g ami miatt nem 5 csillag, mert elég gyorsan fogy... de nekem megérte az árát!

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2015. július 2.

nagyon szeretem! :) szuper púderes illata, hosszan tartó hatása van, ami komfortérzeted ad :) mondjuk a kifújás utáni felhőtől időnként fuldoklom, de túlélhető :D

Dove Regenerating Nourshiment Kézkrém

Dove Regenerating Nourshiment Kézkrém
2015. július 2.

Jó kis kézrém :) Könnyed formula (egy kicsit folyósabb az átlag dove-hoz képest), amit könnyű bedolgozni és gyorsan fel is szívódik. Kellemes az illata (mondjuk egy picit nagymamás nekem), nem zavaró és annyira nem is tartós. Mondjuk a "segít regenerálni a kezeit, miközben alszik" dolog szerintem annyira nem igaz, többször is muszáj újrakenni.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2014. június 5.

Nagyon szeretem! Valóban nem habzik annyira, de szerintem ez nem probléma! Érdemes előtte egy kicsit átöblíteni a szájüreget vízzel és máris egyszerűbben megy a fogmosás. Valóban nem az a könnyfakasztó mentolos ízű, de nekem néha már sok egy-egy ilyen jeges mentolos íz, szóval én megbékéltem ezzel. (Amúgy ha nagyon arra vágyom, amúgy is ott a polcon a listerine ;)) nekem segített a érzékeny fogaimon! :) plusz piros pont az összetevők miatt!

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél
2014. május 24.

Egy utazás során kimaradt a neszesszeremből az arctisztító, így rohantam gyorsan egy Dm-be, hogy ideiglenesen beszerezzek valamit, és ez 1,25 € volt, gondoltam megteszi. Az illata nagyon kellemes, jól habzik, gél állaga miatt könnyen használható. Végül is az utazást követően is használtam és én meg vagyok vele elégedve, reggelente jéghideg vizes arcmosás+ ez és tényleg sokkal frissebbnek érzem magam :) ennyi pénzért szerintem teljesen jól teljesít :)

Wella Pro Series Color Sampon

Wella Pro Series Color Sampon
2014. május 24.

Eleinte nem volt vele semmi gondom, tette a dolgát, semmi extra, viszont most annyira gyorsan zsírosodik tőle a hajam, hogy le is cseréltem... a színvédelemről nem tudok sokat elmondani, mert a rézvörös hajam így is úgy is hamar veszít a színintenzitásából... nem fogom többet újra vásárolni :S

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2014. május 24.

Elég magas alkoholtartalmú termékről van szó, így az érzékeny és száraz bőrűek eleve felejtsék el... A mitesszereket egy tonik sem fogja eltüntetni, szerintem ezt senki sem hiszi már el :)
Akinek zsírosodásra hajlamos a bőre (kifényesedik), annak jó lehet, de hosszú távon szerintem nem nekik sem ajánlatos... Jól tisztít, tényleg olyan friss és tiszta érzetet hagy maga után, de rendesen húzódik is a bőr utána. Összességében egy hármast megér, de nem ez életem tonikja :S

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2014. május 24.

A hajam elég gyorsan zsírosodik, de a hajvégeimre rendszeresen használok valamilyen pakolást, így bukkantam erre is. Az illatát nagyon szeretem, viszonylag sokáig érezni is hajmosást követően. Viszont nem teljesít jobban, mint egy átlagos balzsam, pedig azt ígéri, hogy helyreállítja a sérült hajat is... nem hiszem, hogy újravásárolnám...

Balea Hajmaszk Selyemfényű

Balea Hajmaszk Selyemfényű
2014. május 24.

Amikor egyre melegebbé válik az idő valahogy mindig az ilyen gyümölcs illatú hajápolókhoz nyúlok, hogy a hajamnak is ilyen illata legyen, amikor a nap szárítja meg :D először becsapós ez a hajmaszk, mert ez az annyira nem is természetes illat, szerintem inkább körtére hajaz mint barackra, de ezzel nem is volna probléma... viszont ez a tégelyes csomagolás és a nagyon híg állag valahogy nem jön ki jól. Sokkal praktikusabb lenne egy pumpás megoldás, ha már ennyire folyós... semmi extra változást nem vettem észre a hajamon, egy sima balzsam is tudja ezt, az illata mondjuk a hajmosás napján érezhető. Biztosan nem fogom újra vásárolni.